Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Як почистити срібло в домашніх умовах від чорноти швидко і ефективно, ніж зробити правильну чистку срібних прикрас + фото та відео

  1. Причини появи чорного нальоту на столовому сріблі і прикрасах різної проби
  2. Якісна чистка срібла ультразвуковими приладами, серветками і народними способами
  3. Як чистять потемніле і матове срібло в ювелірній майстерні
  4. Правильні засоби для видалення чорноти з срібла в домашніх умовах: кислота, картопляний відвар, кока-кола,...
  5. Чим легко очистити потемніння і додати блиск виробам зі срібла: губна помада, аміак, паста ГОІ, сіль,...
  6. Рецепти розчинів і сумішей для відбілювання окислилися срібних ложок, почорнілих ланцюжків, сережок,...
  7. Як можна почистити від нальоту вироби зі срібла з золотом за допомогою оцту
  8. Надаємо блиск пожовкли біжутерії під срібло, прикрасам з фіанітами, перлами і посріблені виробам
  9. Чим відтерти бруд і окислення з чорнені срібла: застосування делікатних засобів
  10. Ефективні способи очищення сережок, перснів і браслетів з родованого срібла
  11. Який склад справляється з почорнінням позолочёного срібла, покритого гальваніки
  12. Швидке очищення срібних виробів з емаллю за допомогою зубної пасти і нашатирного спирту
  13. Як видалити плями від йоду і повернути блиск потьмянів після чистки прикрас
  14. Хороші способи відмити старе срібло, прикраси зі вставками і почорнілу срібний посуд - відео

Ювелірні вироби і столові прибори зі срібла користуються популярністю в усьому світі. Вони вимагають особливої ​​уваги, оскільки з часом на їх поверхні з'являється чорнота. Існує багато промислових і народних засобів по догляду. Як вибрати відповідний метод і почистити срібло в домашніх умовах швидко і ефективно?

Причини появи чорного нальоту на столовому сріблі і прикрасах різної проби

Срібло часто темніє. Чому так відбувається? Головна причина появи чорного нальоту - сірка. При реакції з нею утворюється сульфід срібла, через якого і темніють вироби.

Почорніння схоже з іржею на залозі. Однак благородний метал не іржавіє, він просто темніє через появу нальоту.

У побуті срібло може потемніти через контакт з косметичними засобами, ртуттю, лугом, а також від поту. Швидше за все окислюються вироби, що безпосередньо контактують з шиєю: ланцюги, хрестики. При зіткненні срібла з водою утворюється сірководень, ще одна причина нальоту. Фахівці рекомендують знімати прикраси з тіла при проведенні господарських робіт або купанні, це допоможе уникнути їх потемніння.

Ступінь і швидкість освіти нальоту залежить від складу. Чисте срібло не годиться для ювелірних виробів, воно легко деформується. Для збільшення твердості в нього додається мідь.

  1. Сплави з високим вмістом міді (800 і 830 проби) мають жовтуватий відтінок і використовуються зазвичай для виготовлення столових приладів і монет. Окислюється таке срібло сильніше, ніж вироби високої проби, тому столові прилади вимагають систематичного догляду.
  2. Найбільш якісним матеріалом для виготовлення ювелірних виробів вважається срібло 925 проби з невеликою кількістю міді. Цей метал йде на виготовлення і столових приладів, і ювелірних прикрас.
Ювелірні вироби і столові прибори зі срібла користуються популярністю в усьому світі

Столове срібло необхідно періодично чистити від чорного нальоту і бруду

Столові прибори зі срібла, на відміну від більшості посуду, не можна мити в посудомийній машині. Наслідки такого догляду бувають сумними. Вироби покриваються плямами, можуть повністю втратити красу, стають непридатними до використання.

Срібні вироби не повинні стосуватися гуми, так як в ній міститься сірка. При контакті метал швидко чорніє і набуває непривабливий вигляд.

Якісна чистка срібла ультразвуковими приладами, серветками і народними способами

Для того щоб позбутися від нальоту, срібні вироби можна віддати в ювелірну майстерню або почистити самостійно.

Як чистять потемніле і матове срібло в ювелірній майстерні

  1. Ювеліри проводять професійну чистку за допомогою ультразвуку, він чистить наліт і повністю видаляє бруд. Ефективність такої процедури в кілька разів вище в порівнянні зі звичайними засобами.
  2. Крім ультразвуку, професіонали часто використовують парогенератор. Він підходить для видалення жиру, сірководневого нальоту, залишків полірувальних паст. За допомогою парогенератора прибирають все органічні і неорганічні забруднення там, де ультразвукові ванни не гарантують повну очистку.
  3. Завершальний етап - полірування спеціальними серветками. Вони просякнуті мелкодісперснимі активними речовинами, прекрасно видаляють наліт, надають сріблу блиск.

Спеціальна серветка, просочена активними речовинами, чистить срібло і надає йому блиск

Правильні засоби для видалення чорноти з срібла в домашніх умовах: кислота, картопляний відвар, кока-кола, сода, нашатирний спирт, фольга

Застосування народних способів зарекомендувало себе нітрохи не гірше, ніж ювелірна чистка. Засоби, що використовуються для видалення нальоту, можна купити або приготувати самостійно.

  1. Кислоти. Срібло - це благородний метал і має низьку здатність до реакцій, але азотна або гаряча сірчана кислоти здатні його розчинити. Можна очистити виріб, зануривши його в теплий 6% оцет.
  2. Лимонна кислота. Відомий спосіб нагрівання срібла протягом 20 хвилин у водному розчині лимонної кислоти (2 ст. Л. На склянку води). Однак, вплив кислот може пошкодити камені в ювелірних виробах.
  3. Нашатирний спирт. Опустіть в нього прикраса на кілька хвилин, потім протріть насухо. Засіб досить агресивне, не годиться для виробів з каменями. Крім того, нашатир має різкий запах.
  4. Господарське мило. Воно підходить для м'якого очищення прикрас з камінням.
  5. Зубна паста. Добре знімає потемніння на сріблі, але чистити вироби пастою рекомендується рідко, так як можуть з'явитися мікротріщини.
  6. Губна помада. Вона не залишає подряпин, хоча містить в собі мікроскопічні абразивні частинки. Помаду треба нанести на тканину, потерти виріб, а потім вимити його мильним розчином.
  7. Паста ГОІ. Це спеціальне полірувальна засіб, розроблене для чищення різних поверхонь. Його використання вимагає особливої ​​обережності, при неправильному застосуванні на прикрасі можуть залишитися подряпини.
  8. Чистка розчином в ультразвукової ванні. У продажу є ультразвукові ванночки, які використовують в домашніх умовах, але вироби з каменями в них краще не чистити.
  9. Картопляний відвар. Гарне перевірений засіб для відбілювання прикрас без каменів.

Чим легко очистити потемніння і додати блиск виробам зі срібла: губна помада, аміак, паста ГОІ, сіль, ультразвукова ванна - галерея

Згідно відгуками, кращими вважаються професійні засоби для чищення (Silver Cleaner і ін.). Вони не тільки не ушкоджують срібні вироби, а й створюють захисну плівку.

Фахівці не рекомендують використовувати для чищення срібла перекис водню. Її агресивна дія може призвести до утворення стійкої жовтизни.

Рецепти розчинів і сумішей для відбілювання окислилися срібних ложок, почорнілих ланцюжків, сережок, хрестиків та інших прикрас

Який спосіб краще: професійна чистка або домашній рецепт? Необхідно дивитися на ступінь забруднення і склад сплаву. Рішення, віддавати виріб в чистку чи ні, залежить тільки від бажання власника, але порадитися з професіоналами перед початком процедури буде корисно.

Як можна почистити від нальоту вироби зі срібла з золотом за допомогою оцту

Часто ювелірні вироби роблять з обох металів відразу. Срібні вироби з золотими вставками виготовляються зазвичай зі срібла 925 проби і золота. Їх поєднання надає прикрасам незвичайне витонченість.

У власників часто виникає питання: чи можна чистити срібло і золото разом? Методи видалення забруднень з цих металів різні, але, при необхідності, можна почистити їх одночасно. Для цього потримайте вироби в харчовому оцті кілька годин, а потім вимийте з м'яким миючим засобом.

Надаємо блиск пожовкли біжутерії під срібло, прикрасам з фіанітами, перлами і посріблені виробам

Сучасна біжутерія під срібло не поступається красою ювелірних виробів з дорогоцінних металів. Однак з часом вона, так само як і срібло, перестає блищати, стає темною і матовою. Чи можна впоратися з цією проблемою будинку?

  • якщо біжутерія зроблена з металу без напилення, то її чистять зубним порошком. Можна для відбілювання використовувати соду з невеликою кількістю води;
  • посріблені прикраса в процесі чистки не можна сильно терти. Краще використовувати мильний розчин, в який додано трохи нашатирного спирту;
  • чорний наліт на ювелірних виробах з фіанітами або перлами також легко збирається за допомогою мильного розчину. Після обробки прикраси знову стають блискучими і чистими.

Чим відтерти бруд і окислення з чорнені срібла: застосування делікатних засобів

Чорніння - це складний процес і робиться різними способами, відомими вже сотні років. Справжнє чорнені срібло цінується дорожче інших видів обробки цього металу. Вироби з нього мають благородний темний відтінок.

Прикраси з чорнені срібла слід регулярно очищати від бруду і пилу. При цьому їх не можна кип'ятити, застосовувати абразивні засоби, агресивні хімічні розчини (наприклад, нашатирний спирт). Можна акуратно потерти деякі ділянки ластиком.

Найкраще мити чорнені ювелірні вироби делікатними засобами: водою від варіння картоплі або розчином соди (1 ч. Л. На склянку води).

Ефективні способи очищення сережок, перснів і браслетів з родованого срібла

В даний час застосовуються нові методи виготовлення ювелірних виробів. Існує спосіб покриття срібла тонким шаром металу родію. Це надає прикрасам блиск і яскравість, які перевершують чисте срібло. Збільшується стійкість до корозії і подряпин, адже родій має високу міцність. Покриття не вступає в реакцію з кислотами, сірої, йому не страшні агресивні середовища.

Родирование - це найтонший захисний шар. Чистити такі вироби потрібно з особливою обережністю, ні в якому разі не застосовуючи їдкі порошки та інші абразивні засоби.

Оптимальний варіант догляду за родирование сріблом - професійна чистка в ювелірній майстерні.

Який склад справляється з почорнінням позолочёного срібла, покритого гальваніки

Гальванічна позолота надає срібному ювелірного виробу ошатний вигляд і захищає його від потемніння. На поверхні виробу осідає шар золота з розчину його солі. Для срібних сережок, брошок, кілець покриття становить приблизно 1 мікрон.

Для срібних сережок, брошок, кілець покриття становить приблизно 1 мікрон

Срібло із золотою гальваніки чистять акуратно, не використовуючи порошки та агресивні розчини

Для чищення таких виробів застосовують тільки неабразивні кошти: спеціальні серветки, професійні спреї для видалення нальоту. Вони не руйнують позолоту, повертаючи прикрасі первісний вигляд.

Швидке очищення срібних виробів з емаллю за допомогою зубної пасти і нашатирного спирту

Декоративне емалеве покриття дуже чутливо до кислот і лугів. Для чищення ювелірних виробів з емаллю абсолютно неприйнятні будь-які миючі засоби.

  • прикраси можна промити в холодній воді з невеликою кількістю нашатирного спирту;
  • емаль допустимо чистити зубним порошком, використовуючи м'яку щітку, потім протерти серветкою.

Як видалити плями від йоду і повернути блиск потьмянів після чистки прикрас

Буває, що пролита йод або інші рідини роблять ювелірну прикрасу жовто-коричневим. Для видалення плям покладіть срібну річ у мильний розчин з нашатирем, а потім сполосніть водою.

Якщо виріб потьмяніло після чистки.

  1. Візьміть аркуш фольги, 1 ст. л. харчової соди, 1 ст. л. солі, 0,5 л гарячої води.
  2. На дно ємності покладіть фольгу, насипте сіль, соду і залийте гарячою водою.
  3. Помістіть срібло в цю ємність на кілька хвилин, наліт зникне.

Хороші способи відмити старе срібло, прикраси зі вставками і почорнілу срібний посуд - відео

Відомі способи очищення срібних виробів використовувати треба обережно, щоб не пошкодити прикраси. Тоді ювелірні вироби і столові прибори будуть радувати вас своєю красою багато років.

Як вибрати відповідний метод і почистити срібло в домашніх умовах швидко і ефективно?
Чому так відбувається?
У власників часто виникає питання: чи можна чистити срібло і золото разом?
Чи можна впоратися з цією проблемою будинку?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»