Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Чим корисний гарбузовий сік з м'якоттю?

  1. Користь гарбузового соку для організму жінки

Гарбуз - відома і улюблена овочева культура і джерело здоров'я - її корисними властивостями здавна користується людина. У харчуванні і для оздоровлення організму використовується не тільки її солодка м'якоть, але й насіння, а також сік. Яка користь від гарбузового соку, спробуємо розібратися.

Корисні властивості соку

Про те, що сік гарбуза корисний і приносить користь, знають багато:

  • в його складі виявлено залізо, яке попереджає виникнення анемії;
  • наявність в ньому вітаміну Д обумовлює його корисний вплив на здоров'я маленьких дітей, попереджаючи у них розвиток рахіту;
  • з'ясовуючи, чим корисний гарбузовий сік з м'якоттю, варто знати, що в ньому міститься досить рідко зустрічається вітамін Т, який допомагає боротися з ожирінням і сприяє нормалізації діяльності шлунково-кишкового тракту;
  • покращує стан волосся і нігтів, надає шкірі еластичність, відмінно допомагає при вугрової висипки;
  • він корисний і дітям, і дорослим - зазначено його позитивний вплив на здоров'я чоловіків, які страждають проблемами з передміхурової залозою.

Користь гарбузового соку для організму жінки

Встановлено користь гарбузового соку для організму жінки, особливо в період вагітності і грудного вигодовування дитини. Вагітних сік рятує від можливих запорів, покращує діяльність травного тракту, робить сон глибоким і спокійним. Крім того, будучи гіпоалергенним, він не може принести шкоди ні матері, ні дитині, а навпаки, сприяє зміцненню імунітету обох.

Показаний при сечокам'яній хворобі і захворюваннях нирок.

При тривалих депресивних станах прийом соку покращує настрій, заспокоює нервову систему.

Гарбузовий сік приносить неоціненну користь, очищаючи печінку і жовчовивідні протоки; шкоду для печінки від його прийому не встановлено. Навпаки, активно знижуючи рівень «поганого» холестерину , Він покращує її роботу, нормалізує подачу крові до органу.

Протипоказання

Широкий спектр корисних властивостей соку гарбуза, проте, не знімає питання про протипоказання до його прийому. Людині він давно знайомий, і історія його використання показує, що користь його незаперечна, і шкода гарбузового соку для організму можна розглядати тільки як виняток із загального правила. Не варто його пити тим, хто страждає на діарею, гастритами зі зниженою кислотністю і в період загострення захворювань шлунково-кишкового тракту. І хоча сік гарбуза з м'якоттю - це дуже смачно, почуття міри не завадить.

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»