Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Яблучний оцет від слідів від прищів на обличчі

  1. Прибираємо плями після прищів
  2. Скраб для проблемної шкіри
  3. Три бюджетних рецепта від постакне
  4. Класичний рецепт від плям після прищів для прийому всередину
  5. Напій з відвару трав і яблучного оцту
  6. Протипоказання
  7. висновки

Привіт друзі! Сьогодні я хочу розповісти вам про один універсальний засіб народної медицини, яке широко використовується для лікування різних захворювань, в тому числі і шкірного покриву. Йтиметься про яблучному оцті і його корисні властивості. Дівчата, напевно, чули про нього, як про ефективний засіб від схуднення. Але не всі знають, що завдяки вмісту кислот, мікроелементів і вітамінів, застосовується яблучний оцет від слідів від прищів, включаючи шрами і неглибокі рубці.

Можливо, когось із вас, хто має проблеми зі шкірою, зацікавить інформація про незвичайний ліки, які є на кухні практично у кожної господині.

Якщо ви хочете поліпшити стан свого шкірного покриву, вилікувати прищі або прибрати сліди від них за допомогою даного природного продукту, рекомендую виготовити його своїми руками. Тим самим, ви будете впевнені в якості на всі 100% і захистіть шкіру від небажаних добавок і високу кислотність, які можуть міститися в магазинному товар.

Тим самим, ви будете впевнені в якості на всі 100% і захистіть шкіру від небажаних добавок і високу кислотність, які можуть міститися в магазинному товар

Яблучний оцет володіє наступними корисними властивостями, які просто необхідні для здоров'я нашої шкіри :

  • антисептичну;
  • відновлює;
  • очищує;
  • поживним.

Кисла рідина використовується як для зовнішнього, так і для внутрішнього застосування. Беручи його всередину, можна налагодити роботу шлунково-кишкового тракту, підвищити захисні сили організму, що в свою чергу позитивно позначиться на стані епітелію.

На основі оцту з яблук в домашніх умовах готують лосьйони, тоніки, скраби та маски для догляду за проблемною шкірою. Завдяки простоті рецептури і швидкого результату вони користуються особливою популярністю.

Прибираємо плями після прищів

Вивести токсини, очистити шкірний покрив від вугрової висипки і плям допоможе маска з яблучного оцту:

  • змішайте одну столову ложку кислої добавки і три столові ложки води або неміцного зеленого чаю;
  • додайте косметичну глину рожевого, блакитного або білого кольору і змішайте до отримання сметаноподібної маси;
  • нанесіть на очищене обличчя і залиште не більше, ніж на півгодини, після чого видаліть залишки вологою серветкою і вмивайтеся водою.

Таку маску рекомендується використовувати не довше 14 днів 1-2 рази на добу.

Скраб для проблемної шкіри

Часто після лікування прищів на обличчі залишаються помітні червоні плями, шрами або рубці. Прибрати їх і вирівняти тон шкіри можна за допомогою скрабу на основі трьох корисних, багатих на вітаміни продуктів - яблучного оцту, рідкого натурального меду і вівсянки .

Для приготування косметичного засобу вам знадобиться:

  • 1 ст.л. кислого екстракту;
  • 1 ч.л. медового нектару;
  • 2-3 ч.л. дрібної вівсянки або вівсяних висівок.

дрібної вівсянки або вівсяних висівок

Спочатку змішайте перші два інгредієнта, а потім для загустіння суміші додають третій. Нанесіть скраб на очищену розпарену шкіру і втирайте його легкими масажними рухами протягом 5-10 хвилин. Змивайте залишки прохолодною водою. Після процедури крем не наноситься.

Скраб з таким складом рекомендується використовувати до двох-трьох разів на тиждень до повного зникнення плям, шрамів або рубців.

Три бюджетних рецепта від постакне

Прибрати наслідки, які залишають після себе прищі і інші шкірні запалення, можна за допомогою недорогих, але досить ефективних засобів, приготованих за такими рецептами з яблучним оцтом:

  1. Розведіть одну чайну ложку оцту в п'яти чайних ложках води, перелийте у флакон і протирайте проблемні зони два-три рази на день. Зберігати лосьйон бажано в прохолодному місці і не довше трьох днів.
  2. Залийте дві столові ложки суцвіть ромашки однією склянкою основи і залиште в холодильнику на 14 днів. Після цього розбавте відвар чотирма склянками кип'яченої води. Умивайте обличчя і тіло зі слідами від прищів щодня до повного їх зникнення.
  3. Змішайте в рівних частинах основу і гарячий білий чай. Тоніком протирайте проблемні місця, а через півгодини після процедури вмийтеся прохолодною водою.

Приготовлені в правильних пропорціях кошти не зашкодять навіть чутливій шкірі на обличчі.

Класичний рецепт від плям після прищів для прийому всередину

Якщо вугрової хвороба і її наслідки спровоковані порушеннями роботи травної системи і інших внутрішніх органів, великими скупченнями токсинів в організмі або ослабленим імунітетом, спробуйте відновити їх функціональність, приймаючи всередину напої з додаванням яблучного оцту.

Щоб поліпшити обмінні процеси і очистити організм від накопичених шкідливих речовин готуємо наступний еліксир:

  • розведіть в склянці кип'яченої теплої води або зеленого чаю 1-2 столові ложки кислого екстракту з яблук;
  • додайте 0,5 чайної ложки меду і перемішайте.

Приймайте ліки щодня за 20-30 хвилин до першого прийому їжі. Після кожного прийому слід полоскати рот, щоб видалити залишки кислоти з ротової порожнини.

Напій з відвару трав і яблучного оцту

Смачне і корисне пиття для внутрішнього застосування можна приготувати, якщо змішати відвар ромашки і череди з оцтом в пропорції 4: 1. Готову рідину залиште на добу в прохолодному місці і тільки після цього вживайте щодня натще за 20 хвилин до сніданку. Для смаку можна додати мед або часточку лимона.

Замість ромашки і череди можна використовувати календулу , Березові бруньки, кропиву, шавлія, коріння лопуха або кульбаби, солодку, липу і кору крушини. Всі ці лікарські рослини сприятливо впливають на загальний стан організму, сприяють загоєнню прищів і усувають наслідки від них.

Протипоказання

Яблучний оцет вважається цілком безпечним в певних дозах. Незважаючи на це, він має ряд застережень. Так, кислий продукт протипоказаний в наступних випадках:

  • при індивідуальній непереносимості;
  • алергічних реакціях;
  • наявності відкритих ранок на шкірі;
  • вагітності та грудному вигодовуванні;
  • підвищеної чутливості епітелію;
  • дітям до 14 років.

Будьте обережні, так як недотримання рекомендованих пропорцій яблучного екстракту в рецептах для зовнішнього застосування може викликати почервоніння шкірного покриву, свербіж, печіння або лущення.

висновки

Яблучний оцет по праву можна назвати еліксиром молодості, краси і здоров'я. З історії відомо, що його регулярно вживала властолюбна, але при цьому диявольському приваблива, єгипетська цариця Клеопатра.

Якщо використовувати природний продукт правильно і дозовано, він принесе неоціненну користь для здоров'я шкіри і організму в цілому. Не забувайте, що власноруч приготований оцет набагато м'якше і корисніше покупного. Всім удачі!

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»