Галина
Підкажіть, як позбутися від мокриць в ванній кімнаті?
Мокриці - мерзенні комахи, що викликають огиду або страх у більшості жінок. Вони дуже люблять вологу теплу середу, здатні швидко розмножуватися і збільшувати свою популяцію. Активність ведуть тільки в повній темряві, при яскравому освітленні швидко ховаються в щілинах або інших затишних містечках.
Ванна кімната - ідеальне місце для існування мокриць. Висока вологість, наявність невидимих протікання водопровідних труб або каналізації, забезпечують всі необхідні умови для появи і життєдіяльності комах. При виявленні перших ознак появи непроханих гостей, необхідно почати негайну боротьбу. Існує кілька дієвих способів ліквідації комах у ванній, кожен з них неодноразово перевірений на практиці.
Популярні способи боротьби з мокрицями:
- Обробка ванної кімнати (стін, підлоги, щілин і важкодоступних місць) негашеним вапном. Цей спосіб не дуже підходить, тому що приміщення не можна буде відвідувати 2-3 дня після дезінфекції, а це абсолютно неможливо зробити, особливо жителям багатоквартирних будинків (до сусідів же не будеш ходити купатися !?).
Боротися з комахами можна народними засобами або за допомогою побутової хімії
- Обприскування приміщення сумішшю з води, червоного меленого перцю, тютюну та кальцинованої соди. Після процедури потрібно витримати 8-9 годин (за цей період все мокриці здохнуть), а потім вже вимити ванну кімнату хлорованою водою.
- Дезінфекція стін, підлоги і всіх можливих щілин, готовими хімічними сумішами ( «Теракс», «Кріт», «Тетрікс»). Хоча вони і коштують не мало, але результат практично миттєвий.
Порада. Якщо ж всі дії закінчуються безрезультатно, потрібно звернутися до фахівців в СЕС. Її співробітники виконають дезінфекцію у відповідності з усіма правилами та нормами, так що від комах не залишиться і сліду.
профілактичні заходи
Щоб не допустити можливої появи мокриць (або будь-яких інших комах) у ванній кімнаті, необхідно проводити профілактичні заходи. До них відноситься:
- регулярні провітрювання, вони спрямовані на видалення вологи після прийняття водних процедур. Фахівці рекомендують також встановлювати тепловентилятори або обігрівачі, які будуть сушити не тільки повітря, а й стіни приміщення;
Обов'язково проводите профілактичні обробки ванної кімнати
- своєчасна заміна несправного сантехнічного обладнання або труб;
- обробка хімічними складами підлоги, стін та інших важкодоступних місць.
Краще робити профілактику, ніж боротися з уже з'явилися мокрицями!