Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Чим можна чистити акрилову ванну: покупні і народні засоби

  1. Яких засобів боїться акрил?
  2. Куплені чистячі засоби
  3. Як почистити поверхню народними методами?

Перш, ніж відправитися в магазин за покупкою акрилової ванни, потрібно уважно ознайомитися з особливостями догляду за нею.

Цей сантехнічний предмет вимагає до себе дуже ніжного ставлення. Чистити аксесуар потрібно регулярно, дуже акуратно і зі знанням справи.

Для того, що б не пошкодити поверхню, потрібно розібратися в тому, які засоби підходять для мийки цих ванн, а які ні категорично. Існує помилкова думка, що акрил мити досить складно.

На сучасному ринку є багато складів, які призначені для обробки поверхонь з цього матеріалу.

Акрил - це інертний матеріал по відношенню до хімічних сполук і корозійних процесів. Але у нього є один істотний мінус - він піддається механічних пошкоджень і його легко подряпати.

Яких засобів боїться акрил?

При виборі миючого засобу варто пам'ятати про деякі особливості:

  • У складі миючих засобів не повинно бути абразивних складових (часток з гострими гранями), які здатні пошкодити внутрішню поверхню сантехніки.
  • Для того, що б не пошкодити верхній шар сантехнічного обладнання, в нього не можна занадто гарячу воду.
  • Акрил «боїться» бензину, різних розчинників, формальдегіду, ацетону та паст, до складу яких входить хлор, аміак або кислота.
  • При чищенні ні в якому разі не можна застосовувати металеві скребки і жорсткі щітки.

Щоб уникнути виникнення подряпин і інших пошкоджень, в акрилову ванну можна ставити металеві відра, каструлі або тази.

Куплені чистячі засоби

Якщо регулярно і правильно доглядати за сантехнікою з акрилу, можна не допустити її передчасного «старіння» Якщо регулярно і правильно доглядати за сантехнікою з акрилу, можна не допустити її передчасного «старіння». Надовго зберегти початковий вигляд емалі допоможе щоденний догляд за допомогою мила і ганчірки. Після прийому водних процедур, потрібно обполоснути е від піни і мила і витерти насухо.

Але, як би ми не намагалися утримувати аксесуар в чистоті і порядку, після закінчення певного часу, все ж постане питання про очищення акрилової ванни. Мити ванну чистять рекомендується не частіше, ніж один раз на тиждень.

Сантехніка схильна до наступних видів забруднень:

  • Поверхневий наліт. Він легко видаляється м'якою ганчіркою або губкою. Для початку необхідно нанести засіб на поверхню ванни і дати постояти йому 10 - 15 хвилин. Після чого змити водою. При наявності сильних забруднень, процедуру потрібно повторити.
  • Іржа. Це неприємне явище обумовлюється наявністю у водопровідній воді великої кількості заліза. Акрил наділений властивостями, які не дають йому іржавіти. Просто на його поверхні з часом з'являється плівка окисленого заліза. Що б акрил ні покрився цією плівкою, потрібно дивитися, що б крани були завжди щільно закриті. Засоби, які застосовуються для очищення від іржі: «Санклін», «Містер Чистер», «Triton» і т.д.
  • Вапняні відкладення. Вони з'являються через підвищений вміст в воді кальцію і магнію. В профілактичні заходи проводяться ті ж заходи, що і для іржі - необхідно стежити за протікають кранами.

Чи не можете визначитися з вибором між акрилової і сталевою ванною Чи не можете визначитися з вибором між акрилової і сталевою ванною? Дізнайтеся, яка з них підійде для вас більше.

як почистити пральну машину лимонною кислотою ? Правильне дозування і температура прання.

Як працюють пральні машини з баком для води? http://vannaja-komnata.com/tehnika/stiralnaya-mashina/s-bakom-dlya-vody.html Читайте за посиланням.

Ефективні засоби для чищення акрилових поверхонь:

  1. «Акрилан» - чудово чистить всі поверхні з акрилу, на 100% усуває будь-які забруднення, навіть дуже застарілі. Так само це засіб є хорошим дезинфектором. Його застосування створює на поверхні захисну плівку, завдяки якій не скупчуються бактерії.
  2. «Cif» - універсальний засіб, яке в ідеалі підходить для чищення будь-яких поверхонь, включаючи акрилові. У його складі спеціальна формула, завдяки якій всі площини очищаються швидко і дуже дбайливо. Випускається у вигляді крему, пасти і спрею.
  3. «Тім-профі» - високотехнологічне деззасіб відмінно видаляє складні засмічення і надає виробу красивий блиск. Ліквідує неприємні аромати.
  4. Містерс Чистер - дуже ефективний миючий склад. Щодо недорогий, користується великим попитом у населення. Позбавляє від іржі і вапняного нальоту.
  5. RAVAK Turbocleaner - повністю розчиняє вапняні відкладення на поверхні з акрилу.
  6. Acryl Polish (Акрил Поліш). Розробка словенських вчених чудово доглядає за сантехнікою з акрилу. Його так само з успіхом використовують для полірування і дрібних ремонтних робіт на поверхні цього полімеру.
  7. «Bas» - рідина для усунення старих плям на поверхні ванн з акрилу. Виробник рекомендує використовувати її разом поліролью.
  8. «Triton» - універсальний склад, який з успіхом справляється з будь-якими засмічення, навіть найстарішими. Його використовують так само як дезінфекції.
  9. «Kolpa-San CLEANER» - багатофункціональний засіб для боротьби з мінеральними відкладами.
  10. «Mellerud» виробник Німеччина. Чистка ванн цим складів - це гарантія чистоти.
  11. «Попелюшка» - найдешевший, але не менш ефективний варіант очищення.

Як почистити поверхню народними методами?

У нашій країні живуть розумні і винахідливі люди У нашій країні живуть розумні і винахідливі люди. Іноді не перестаєш дивуватися їх винахідливості і кмітливості. Будь-яку проблему ми можемо вирішити за допомогою підручних засобів.

Є кілька способів, які придумали народні умільці для очищення поверхонь з полімерного матеріалу.

  • Беремо м'яку ганчір'я і змочуємо її в лимонному соці або в винному оцті і ретельно протираємо нею пляма на ванні. Після проведеної процедури, змиваємо все водою. Не виключено, що для досягнення виняткової чистоти і білизни вам доведеться виконати операцію не один раз.
  • Не сильно забруднену поверхню можна спробувати очистити за допомогою ганчірки і дитячого мила.
  • Наповнюємо ванну теплою водою і мильним розчином. Можна замість мила в воду додати 1,5 літра 7% оцту. Нехай вода постоїть кілька годин. Після чого воду потрібно випустити, ванну обполоснути і оцінити результат своєї роботи.

Всі народні засоби хороші тільки в одному випадку - якщо забруднення не дуже сильні. Намагайтеся не доводити ситуацію до критичної і обходитесь найменшими зусиллями.

При запущеному стані ванни, допоможуть тільки кошти хімічної промисловості. Вибір на ринку широкий і різноманітний, справа тільки за вашими уподобаннями.

Яких засобів боїться акрил?
Яких засобів боїться акрил?
Чи не можете визначитися з вибором між акрилової і сталевою ванною?
Як працюють пральні машини з баком для води?
Як почистити поверхню народними методами?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»