Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





5 ефективних розвантажувальних днів

Щоб повернутися в звичний режим харчування після свят, ти можеш влаштувати собі розвантажувальний день. Ми пропонуємо тобі 5 варіантів того, як це краще зробити.

яблучний

Кожні три години з'їдай по 300 г яблук, всього не більше 1, 8 кг Не можна при гастриті, підвищеній кислотності (можна замінити печеними яблуками без шкірки і цукру).

кефірний

1.5 літра кефіру випий протягом дня через кожні три години. При підвищеній кислотності або індивідуальної нестерпності кефір замінюється домашньої кислим молоком. Варіант: 500 г гречаної каші і 1 літр кефіру на добу.

вівсяний

Практично не має протипоказань. 200 г вівсяної крупи відвари і роздягли на п'ять частин, їж 5 раз в день. Можна додати 2 склянки чаю і / або відвару шипшини. Такі дні відмінно проходять і на гречці (можна з кефіром).

м'ясний

400 г м'яса відвари, роздягли на чотири частини, кожну з яких їж з некрохмалистими овочами. У цей день можна пити трав'яні чаї. М'ясний день протипоказаний людям, що страждають хронічною нирковою недостатністю.

Молочночайний

Дуже популярний і ефективний розвантажувальний день. Корисний абсолютно всім, та й переноситься досить легко, дає відчуття ситості. У півтора літрах киплячого молока необхідно заварити 2 столових ложки листового зеленого чаю. Дати настоятися 30 хвилин. Пити по мірі виникнення почуття голоду.

Правила проведення рагрузочних днів:

Протягом розвантажувального дня необхідно виключити інтенсивні фізичні навантаження.
Після будь-якого розвантажувального дня або серії таких днів не варто відразу мчати в ресторан. В такому разі не виключено, що похід в ресторан обернеться частими візитами в дамську кімнату.
При будь-які обмеження в харчуванні, а особливо в розвантажувальні дні, виникає застій жовчі в печінці. Тому вранці, натщесерце в розвантажувальний день рекомендується прийняти 1 столову ложку рослинної олії, а в раціон замість чаю один - два рази включити настій з жовчогінний збору трав.
І хоча говорити про кількість їжі можна лише приблизно, оскільки воно залежить від маси тіла і енерговитрат в цей день, загальні рекомендації такі: овочів має бути не більше 1,5-2 кг, білкових продуктів 400-700 г в день.

Розвантажувальні дні краще проводити, коли ти будеш зайнята - це відверне від думок про їжу. А ось якщо планується здійснювати розвантаження будинку, готуйся до складнощів: адже поруч холодильник. Важливо (для будь-якого розвантажувального дня): якщо ти раптом відчуєш нестерпний голод, випий склянку нежирного кефіру або йогурту.
Споживайте більше звичайної води - не менше 2,5 л в день.
Розвантажувальні дні непогано супроводжувати очищенням організму: сходити в лазню або сауну, поплавати в басейні, зробити масаж. А от користуватися проносними або сечогінними засобами в цей день не рекомендується. Якщо ти відчуваєш, що останнім часом твій кишечник працює поганенько, очищуй його протягом трьох днів перед розвантажувальним, трохи полегшивши свій раціон за рахунок великої кількості клітковини.
Категорично забороняється проводити розвантажувальні дні при вагітності та годування груддю, під час хвороби або просто нездужання, при наявності патології печінки і нирок, при цукровому діабеті 1-го типу. Взагалі при будь-якому гострому або хронічному захворюванні, перш ніж розвантажуватися, потрібно проконсультуватися з лікарем.

джерело

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»