Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Звідки беруться жировики на обличчі? - Малинка

  1. Звідки беруться жировики на обличчі?
  2. Причини появи жировиків на шкірі обличчя
  3. Методи позбавлення від жировик
  4. Як запобігти утворенню жировиків на обличчі?

| Яна |

Звідки беруться жировики на обличчі?

Жировик (медики називають його ліпомою) - маленьке ущільнене освіту під шкірою, наповнене жировими клітинами або ліпідами, як ще їх називають Жировик (медики називають його ліпомою) - маленьке ущільнене освіту під шкірою, наповнене жировими клітинами або ліпідами, як ще їх називають. Зазвичай вони білого або жовтого кольору і знаходяться близько до поверхні шкіри, але іноді можуть розташовуватися і в глибоких шарах шкіри. Тоді вони майже не помітні зовні, але промацуються пальцем як невеликі круглі шишечки. Звідки беруться жировики на обличчі, і чим вони відрізняються від звичайних вугрів, знає кожен дерматолог. Дізнайтеся і ви.

Причини появи жировиків на шкірі обличчя

Жировики з'являються в результаті скупчення підшкірних жирових клітин. Від вугрів вони відрізняються тим, що не мають вихідного отвору. Тобто, просто так видавити жировик можна - необхідно розкривати його верхівку, проколюючи шкіру.

З'явитися жировик може у чоловіка і жінки, дорослого і дитини. Вік і стать ніяк не впливають на схильність до їх утворення.

Багаторічні дослідження причин утворення ліпом дали свої результати. Ось що говорить медицина з приводу того, звідки беруться жировики на обличчі:

  1. Зайвий холестерин. Надлишок холестерину - це не тільки бляшки на судинах, це ще і прямий сигнал ліпідного дисбалансу в організмі. З цієї причини з'являються надлишки жирової тканини, які забивають сальні протоки і пори на обличчі, плечах, передпліччях.
  2. Генетичний фактор. У спадщину передаються не самі жировики, а схильність організму до надлишкової виробленні ліпідних клітин. Надалі це призводить до появи ліпом.
  3. Гормональні порушення. При гормональних збоях в організмі порушується жировий обмін, посилюється робота сальних і потових залоз. Все це вкупі призводить до формування підшкірних ліпом.
  4. Порушення в роботі печінки і нирок. Ці органи «чистять» кров і організм від токсинів. Коли вони не справляються з роботою, це неодмінно позначається на стані шкіри.

Дрібні жировики на обличчі з'являються через закупорювання шкіри жировими клітинами. Якщо ці висипання одиничні і не носять масового характеру, то нічого страшного. Це природне явище. Ви можете видалити жировики або просто забути про проблему, якщо вони не заважають. Якщо ж жировики з'являються у величезних кількостях, обсипають повіки, лоб, щоки і ніс - то слід звернутися до лікаря, так як з імовірністю в 99% причина криється десь всередині організму.

Увага! Не плутайте жировики зі звичайними вуграми або комедонами. Комедони мають вихід і їх можна видавити. Ліпома або жировик не має вихідного отвору, і просто видавити його неможливо.

Види підшкірних жировик на обличчі:

  1. Міліуми. Щільні горбки білого кольору, можуть досягати 4-5 мм в діаметрі. Найчастіше локалізуються в області щік, підборіддя і чола. З'являються через закупорку пір сальними і ліпідними клітинами в результаті неправильного догляду за обличчям. Найбільш часто зустрічаються у людей з жирною шкірою, які користуються тональними кремами.
  2. Ксантоми. Це маленькі освіти не більше пари міліметрів в діаметрі, жовтого кольору, практично не підносяться над шкірою і мають пласку форму. Місце локалізації - область навколо очей, на тонкій шкірі вік. Часто зустрічаються навіть у людей з нормальною шкірою.

Методи позбавлення від жировик

Ви можете   прибрати підшкірний жировик на обличчі   самостійно, якщо він невеликий Ви можете прибрати підшкірний жировик на обличчі самостійно, якщо він невеликий. Для цього потрібно продезінфікувати руки, тонку голку і шкіру в області освіти. Далі поверхню жировика потрібно акуратно проколоти і видавити вміст капсули. Після протерти ранку спиртом і прикласти Левомеколь, або Стрептоцидову мазь.

Якщо жировик занадто великий, або знаходиться глибоко під шкірою, для його видалення потрібно звернутися до фахівця. Косметологи пропонують наступні шляхи вирішення проблеми:

  1. Хірургічний метод. Поверхня шкіри над ліпомою проколюють тонкою продезінфікованої голкою, потім за допомогою пінцета або голки витягують жировик з його «гнізда» і припікають ранку.
  2. Лазерне втручання. Шкіру навколо освіти обколюють знеболюючим препаратом або змащують заморожуючим гелем, потім направляють на жировик тонкий лазерний промінь. В результаті липома видаляється з першого разу, процедура проходить без крові. Шрамів після лазерної терапії не залишається.
  3. Випалювання струмом (електрокоагуляція). Процедура аналогічна попередній, тільки замість лазерного променя використовується електричний струм. Метод годиться для видалення невеликий висипань, рубців після нього також не залишається.

Всі перераховані вище способи підходять для видалення маленьких ущільнених ліпом, які знаходяться неглибоко під поверхнею шкіри Всі перераховані вище способи підходять для видалення маленьких ущільнених ліпом, які знаходяться неглибоко під поверхнею шкіри. Великі ліпоми більше 5 мм в діаметрі видаляють тільки у лікаря. Те ж саме стосується випадків, коли жировик знаходиться глибоко під шкірою і його не видно, а можна тільки намацати. У цьому випадку лікар робить невеликий надріз скальпелем і вичищає вміст капсули.

Як запобігти утворенню жировиків на обличчі?

Дуже часто ці утворення з'являються знову, причому на тих же самих місцях, де їх колись видаляли. Щоб скоротити це явище, слід проводити прості профілактичні заходи:

  1. Правильно харчуватися, виключаючи жирну і смажену їжу, фаст-фуд.
  2. Вести здоровий спосіб життя.
  3. Щороку проводити діагностику щитовидки, шлунка, печінки, нирок і кишечника.
  4. Підтримувати нормальний рівень холестерину в організмі (не їсти багато жирного, вживати продукти з вмістом омега-3 і омега-6).
  5. Не користуватися тональними кремами. При необхідності можна використовувати розсипчасту пудру.
  6. 1 раз в тиждень очищати шкіру скрабом.
  7. Робити маски з глини (блакитний, зеленої, чорної, білої) 1-2 рази на тиждень.
  8. Пити не менше 2 літрів рідини в день.

На питання, звідки беруться жировики на обличчі, шукають відповідь вже багато років. Точно визначити причину їх появи дуже складно, так як всі основні симптоми досить поширені. Якщо вам не заважають ці освіти, то їх можна не чіпати. В іншому випадку досить звернутися до косметолога, який видалить ліпоми за кілька хвилин.

Мітки: прищі

Звідки беруться жировики на обличчі?
Як запобігти утворенню жировиків на обличчі?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»