Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Як правильно сидіти на велосипеді? Важливі дрібниці!

  1. Вибір сидіння по ширині:
  2. Вибір більш м'якого або більш жорсткого сидіння:
  3. Матеріал оббивки сидіння:
  4. Регулювання установки сидіння:

Зневажливе ставлення до вибору сидіння вашого «залізного коня», може сумно позначитися на правильному кровообігу і роботі ваших ніг. Багато людей сприймають сидіння велосипеда, як пристрій для повної підтримки всього ваги людини. Однак це невірне розуміння призначення сидіння. Сидіння призначені для підтримки всього лише частини вашої маси, а вся інша маса вашого тіла розподіляється на ноги, а так само частково на руки. Але коли у велосипедиста проявляється неабияка втому рук і ніг, він зміщує навантаження всієї своєї маси на сідниці.

Щоб не виникало проблем при просиджуванні п'ятою точкою на сидінні, його потрібно правильно підібрати. Всі нюанси вірного вибору важливу деталь наших двоколісних друзів описані нижче.

Вибір сидіння по ширині:

Робити вибір більш-менш широкого крісла ви повинні відповідно до своїх сідничного кістками. У разі неправильного вибору сідла, ви будете відчувати дискомфорт, через те, що на м'які тканини чиниться тиск сідничного кістками. Занадто широке сидіння буде натирати стегно зсередини, а при катанні на занадто вузькому сидінні, ваші кістки будуть звисати по сторонам від сидіння. Навантаження на ваші м'які тканини, дасть про себе знати буквально на наступний день.

Вибір більш м'якого або більш жорсткого сидіння:

Досить значним параметром, для правильної посадки на велосипеді, є жорсткість сидіння. Якщо сідло занадто м'яке, ви маєте великі шанси залишити потертості на ваших промежині. На велосипедах зазвичай встановлюють більш, менш жорсткі сидіння, після чого кожен господар помилково відразу планує придбання більш м'якого. Якщо долаєте на велосипеді далекі відстані, не варто міняти жорстке сидіння на м'яке сидіння, тому що згодом ви перестанете відчувати його жорсткість, а їзда на далекі відстані з м'яким сидінням гарантовано залишить неприємні наслідки.

Матеріал оббивки сидіння:

Найпопулярніші матеріали оббивки сидінь велосипедів це шкіра, лайкра або вініл. Шкіряні сидіння при добре виробленій шкірі, можуть стати неймовірно зручними, тому що стають повністю сумісними з вашою фізіологією. Однак якщо ваша вага перевищує 80 кілограмів, використовувати сидіння з шкіряною оббивкою не рекомендується Пластикові сидіння не менш зручні, ніж шкіряні. Це обумовлено різними глейовими прокладками, що амортизують, шарами і геометричними формами пластикових сидінь.

Регулювання установки сидіння:

Першою ознакою того, що ви сидите занадто низько, є можливість зробити повну зупинку без вилазки з велосипеда. Багато непрофесійні велосипедисти встановлюють таку висоту сідла, на якій вигин колін перебувати під крутим кутом, що категорично не рекомендується при їзді на велосипеді, тому що це призводить до зносу колінного суглоба. Потрібно встановити ту висоту, яка дозволила б значно передати навантаження при педалюванні вашим ногам. Однак висота ні в якому разі не повинна змушувати ваші ноги тягнуться до педалей. Це перша ознака перебору, в такому випадку краще трохи опустити сидіння.

Купуйте найоптимальніші сидіння, які підходять саме для вас. Дуже уважно ставитеся до матеріалу сидіння, яке вам сподобалося, і вибирайте такі сидіння, які призначені саме для вашого типу катання. Встановлюйте ваше сидіння на оптимальному, але не низькому рівні, щоб катання на велосипеді не сприяло погіршення вашого фізичного стану, а навпаки, тільки позитивно позначалося на вашому здоров'ї.

VN: F [1.9.22_1171]

Rating: 7.8 / 10 (21 votes cast)

Дата публікації: 16.08.2012

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»