Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Сольовий пілінг для волосся в домашніх умовах

  1. Користь очищення голови сіллю
  2. Методи нанесення скрабу на волосся
  3. Запобіжні заходи сольового пілінгу
  4. Рецепти сольового пілінгу волосся

З давніх-давен жінки знали, що основа краси - це чистота. Причому очищати потрібно не тільки особа, але і волосся. Природно, пілінг для шкіри голови в домашніх умовах здійснюється набагато рідше, ніж для тіла. Адже там лусочки відшаровуються не так активно. Але все ж проводити процедуру час від часу корисно, особливо для жирного волосся.

Користь очищення голови сіллю

Користь очищення голови сіллю

Мало хто робить пілінг для волосся в якості профілактики, а даремно. Коли виявиться конкретна проблема, часу і сил на її усунення знадобиться більше. Так що рекомендуємо регулярно проводити в домашніх умовах очищення голови сіллю. Для чого це потрібно?

  • По-перше, скраб припиняє випадання волосся і стимулює зростання нових фолікулів.
  • По-друге, сольовий пілінг для волосся здатний позбавити вас від лупи, з чим далеко не завжди справляється шампунь.
  • До того ж, завдяки такій простій маніпуляції, поліпшується приплив крові до шкіри голови, що забезпечує краще харчування коренів киснем.
  • Також пілінг голови сіллю в домашніх умовах допомагає шкірі активніше всмоктувати живильні речовини, що входять до шампунь.
  • Процедура здатна вилікувати дерматит, але її не можна проводити при наявності ранок на поверхні голови.
  • Сіль вичищає все агресивні компоненти, на зразок силікону, якими рясніє шампунь.

Методи нанесення скрабу на волосся

Методи нанесення скрабу на волосся

Існує два шляхи, як здійснити сольовий пілінг для волосся в домашніх умовах.

  1. Розподіліть масу по всій довжині вологих локонів, м'яко віджавши їх. Це можливо, якщо шкіра голови у вас жирна. Таким чином, ви досягнете гладких і слухняних волосся.
  2. Розділіть суху шевелюру на проділи і покривайте їх розмоченою в воді сіллю, здійснюючи м'які погладжування. Якщо у вас чутлива шкіра, краще додати дрібні крупинки в шампунь під час миття.

Не захоплюйтеся масажем! Пам'ятайте, не потрібно сильно тиснути, пошкоджуючи коріння і волосся. Виконуйте подібні процедури 7-8 разів перед кожним миттям раз в 2-3 місяці.

Запобіжні заходи сольового пілінгу

Запобіжні заходи сольового пілінгу

Незважаючи на те, що пілінг голови сіллю це, здавалося б, панацея, яка не має побічних ефектів, необхідно все ж дотримуватися деяких запобіжних заходів.

  • Не використовуйте пілінг в домашніх умовах, якщо страждаєте від сверблячки голови. Спершу постарайтеся з'ясувати і усунути причину. Цілком можливо, що досить буде просто змінити шампунь.
  • Для сухого волосся процедура проводиться не хащі одного разу кожні 10 днів. Чи не розподіляйте склад по всій довжині локонів.
  • Якщо ваше волосся - жирні, скоротіть інтервал між сеансами до 5-7 днів. Можете покрити сіллю не тільки голови, а й всю шевелюру.
  • Не рекомендується проводити пілінг, якщо волосся ослаблені хімією, знебарвлення або пошкоджені під впливом зовнішніх факторів. Спочатку вилікуєте їх, роблячи живильні маски.

Якщо протипоказань до використання сольового пілінгу немає, рекомендуємо якнайшвидше випробувати його в домашніх умовах.

Рецепти сольового пілінгу волосся

Для більшої ефективності, потрібно дотримати послідовність нанесення пілінгу, а також поєднувати його з іншими процедурами.

  1. Змішайте сіль з водою (1: 1). Для сухого волосся пом'якшите маску рослинним маслом, для жирних присмачите пілінг цитрусовим соком або яблучним оцтом. Вимиту і злегка підсушену шевелюру розділіть на проділи, розподіліть склад, ніжно втираючи його в шкіру. Залиште маску на 15 хвилин, рясно змийте і зволожите волосся бальзамом.
  2. Для вираженого лікувального ефекту можна самостійно приготувати такий шампунь: в рівних частках з'єднайте сіль, коньяк і мед. Дайте настоятися складу кілька діб в темному місці. Перед вживанням збовтайте. Нанесіть на сухі волосся до миття, укутайте голову поліетиленом і залиште на годину. Потім гарненько помасажуйте і змийте. Суміш рекомендується використовувати замість шампуню і пілінгу одночасно.
  3. Для чутливої ​​шкіри голови підійде наступний рецепт: на 100 г кефіру візьміть 5 ст.л. морської солі і 1 ст.л. меду. Ретельно перемішайте, розподіліть по голові і всій довжині волосся, утеплите маску і носите її не менше години. Ідеально робити цей пілінг в сауні, довго масажуючи шкіру, а потім змив масу нейтральним шампунем і великою кількістю води. Обполосніть локони водою з яблучним оцтом - це закриє лусочки і додасть шевелюрі здоровий блиск.
  4. Розмочити в теплому відварі ромашки шматок бородинского хліба (можна замінити його житнім борошном - менше доведеться вичісувати крихт з волосся). Ретельно розітріть і змішайте з дрібною (але і не дрібної, на кшталт «екстра») їдальнею сіллю. Нанесіть на чисте вологе локони і шкіру голови, втирайте і залиште на півгодини. Змийте проточною водою без шампуню.
  5. Збийте міксером 2 жовтки в піну. Всипте туди поварену сіль (5 ч.л. без гірки) і додайте 3 краплі реп'яхової олії. Наносите суміш як маску, по всій довжині.

Для чого це потрібно?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»