Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Як Вибілити Кухонні Рушники? - Ефективно!

  1. профілактика
  2. Який текстиль вибрати?
  3. професійні відбілювачі
  4. Як відбілити соняшниковою олією?
  5. Відбілювання в мікрохвильовці
  6. Господарське мило
  7. марганцівка
  8. Як застосовувати?
  9. Перекис водню і нашатир
  10. Як боротися з плямами на стадії замочування?
  11. сіль
  12. Гірчиця
  13. Миючий засіб
  14. Сода і нашатирний спирт
  15. Уже відбілили?

Справжні господині багато готують, прибирають і активно використовують будь-яку утворює, а також різні прихватки і ганчірочки. Все це, природно, дуже швидко брудниться і приходить в непридатність. Тоді виникає питання: «Як відбілити кухонні рушники? Може бути, є найбільш ефективні методи, які вирішують проблему раз і назавжди? »

В цьому ми і спробуємо розібратися!

зміст

профілактика

Щоб справа не доходила до відбілювання і виведення забруднених ділянок, потрібно дотримуватися ряду простих правил:

  • У своєму арсеналі кожна порядна домогосподарка повинна мати відразу кілька наборів прихваток і тканинних салфеточек. Мінімум два, а краще і все три.
  • Надсилайте речі стиратися після пари-трійки днів використання, навіть якщо поки ганчірочка здається чистою. Так вам не доведеться боротися з серйозними застарілими забрудненнями.
  • Пам'ятайте про розподіл за кольорами при пранні. Не змішуйте тканини з жирними ділянками з іншими речами.
  • Обов'язково проводите теплову обробку праскою . Так Рушничок збережуть свій зовнішній вигляд і чистоту на довший термін.
  • Протирайте обідній стіл і поверхня плити губками і серветками, їх можна легко віджати і очистити від бруду. Також користуйтеся паперовими серветками, їх не потрібно відчищати, досить з їх допомогою прибрати бруд і викинути їх. З Рушничок все набагато складніше - їх доведеться відразу запрати.

З Рушничок все набагато складніше - їх доведеться відразу запрати

Який текстиль вибрати?

На швидкість і рівень забруднень впливає те, з чого матеріал зроблений. Наприклад, бавовняні, лляні і вафельні Рушничок дуже легко очищаються.

А з махровими ганчірочками доведеться трохи повозитися в силу їх щільної структури. До того ж, вони повільніше висихають, а значить, в них утворюється більше бактерій і неприємного запаху. Тому до такого текстилю варто поставитися з особливою увагою.

Тому до такого текстилю варто поставитися з особливою увагою

професійні відбілювачі

  • ACE OXI MAGIC є кращим засобом для виведення плям для кольорової білизни. Також підходить і для білого. У нього доступна ціна, дбайливе ставлення до делікатних тканин, приємний запах. Відмінно відпирає навіть при низьких температурах.
  • Vanish OXI Action підсилює дію інших компонентів в розчині, швидко виводить бруд, зберігає кольори. Однак у нього є різкий запах, він дорогий, завдяки рідкої формулою швидко витрачається, не завжди може видаляти стійкі плями .
  • «Вухатий нянь» з відбілюючим ефектом доглядає за шкірою, високоефективний, має смішну ціну і має приємний аромат. Серед мінусів: швидко витрачається і освітлює кольорове.
  • Сарма Active 5 в 1 - прекрасне відбілюючий речовина, яке за порівняно невеликі гроші зможе повернути старому кухонного текстилю первозданний зовнішній вигляд. Завдяки ензимам, що входять до складу, чистка може проводитися навіть при низькій температурі. Відмінні результати показує при тривалому замочуванні і при повному циклі в пральній машині.
  • Udalix Oxi Ultra допомагає справлятися навіть зі складними випадками. Продається в зручній пластиковій тубі, недорогий і економічний. Здатний вивести навіть зеленку і різні смоли. Але він працює тільки при високій температурі.

Але він працює тільки при високій температурі

Як відбілити соняшниковою олією?

На перший погляд, метод є досить дивним - як можна очистити жиром? Тут працює принцип з'єднання подібного з подібним. Жири виводять забруднення з волокон.

Масло допомагає:

  • ефективно впоратися з важко виведеними плямами;
  • зберегти яскраві відтінки;
  • вивести плями від кава , Чаю і вина.

Варіант перший. наливаємо повну каструлю води і даємо їй закипіти, далі додаємо в неї 2 ст. л. масла, півсклянки прального порошку і 2 ст. л. відбілювача.

Відбілювач і порошок вибираються в залежності від ваших уподобань, підійдуть навіть недорогі. Рушничок відмочуються пару годин. Потім слід прання і прополіскування.

Варіант другий. Застосовуємо крутий окріп в більшому обсязі (15 літрів). Додаємо олію, оцет, відбілювач - все по 3 ст. л .; пральний порошок - 200 грам. Такий спосіб передбачає більш тривалий замочування і більш ефективне видалення плям.

Розчиняйте відбілюючі засоби і порошки в малій тарі до додавання в розчин жиросодержащая.

Деякі досвідчені господині замінюють есенцію содою. Можна розглядати це як ще один вихід з положення, однак слід бути обережними з розчином - він може сильно спіниться.

Варіант третій. Аналогічний двом першим, але тут інгредієнти розраховуються на інший обсяг тари (на 12 літрів). Після цього як вода закипить, в неї додають відбілювач і масло (по 2 столові ложки) і близько склянки порошку. У рідину поміщають те, що вимагає чистки, а вогонь відразу вимикають; вона остигає, а речі після цього прополіскують.

Відбілювання в мікрохвильовці

Спосіб досить неординарний, але дуже простий. Необхідно зробити наведене нижче:

  1. намочити і намилити забруднити;
  2. помістити в целофан і виконати в пакеті кілька отворів;
  3. покласти в мікрохвильову піч і, використовуючи найвищу потужність, нагрівати 3-5 хвилин (мініатюрні прихватки і ганчірки можна поставити на 2 хвилини, цього їм буде цілком достатньо);
  4. після закінчення нагрівання дати охолонути речей і обполоснути їх.

Господарське мило

Цим методом користувалися ще наші бабусі. Причому продукт ідеально підходить як для кольорового, так і для білого.

Що нам знадобиться? Вода, пакет і мило.

Намочують і намилює наші ганчірочки, складаємо їх в пакет, виганяємо все повітря і щільно зав'язуємо. Ми залишаємо на добу, а потім відкриваємо і здійснюємо полоскання. Після такої процедури зазвичай відходять бруд і жовтизна.

При кип'ятінні рушникових виробів часто додається стружка господарського мила.

марганцівка

Речовина являє собою невеликі кристали фіолетового кольору. Вода при додаванні марганцівки стає злодійкувато або малиновою (все залежить від процентного співвідношення).

Відбілюючий ефект пов'язаний з тим, що перманганат калію - це сильний окислювач. Крім видалення плям, забезпечує знезараження матеріалу.

Крім видалення плям, забезпечує знезараження матеріалу

Як застосовувати?

У 10-літрове відро з окропом додається мильна стружка і вже розлучена марганцівка. На цьому етапі склад змінює колір і стає брудно-коричневим.

Забруднену попередньо вистіривается і поміщається в розчин. Відро закривається, і вміст відстоюється протягом 6-8 годин. Далі рушники добре прополіскуються.

Замість мильного розчину, можна використовувати в рецепті пральну суміш. Даний метод відмінно підходить для махрових виробів.

Перекис водню і нашатир

Перекис і нашатирний спирт прекрасно підходять для більш делікатних речей: на тканинах не виявляється ушкоджень, вони не псуються.

Для відбілювання попередньо вистіривается потрібні вироби. У трохи остиглий окріп додається 1 ст. л. нашатирю і 2 ст. л. 3% -й перекису.

В отриману рідину поміщаються речі, а через 20 хвилин виймаються і ополіскуються.

Як боротися з плямами на стадії замочування?

Для цього є безліч простих компонентів, які ми застосовуємо щодня.

сіль

Замість пінних гранул, в таз кладеться сіль, і весь вміст разом з рідиною залишається на кілька годин (дивимось по мірі забруднення), потім відпирається.

Гірчиця

Гірчиця

Буде потрібно 150 грам гірчиці на тазик. Склад ретельно перемішується, необхідно уникнути утворення грудочок. Далі чекаємо, поки не з'явиться осад.

В основній прозорої рідини замочується забруднене. Час - 3 години.

Миючий засіб

Основною його перевагою є те, що воно відмінно вимивається і відмінно справляється з жирними плямами.

Видавлюємо 1 ложку речовини в таз і залишаємо ганчірки постояти на півгодини-годину. Потім застіривать.

Потім застіривать

Сода і нашатирний спирт

Спосіб стане в нагоді тим, у кого вироби виконані в світлих тонах.

Замочують у такому складі: 5 столових ложок нашатирю і 8-10 столових ложок соди в розрахунку на половину тазика. Білизна залишають вимочувати близько 3 годин.

Потім його, як зазвичай, перуть і полощуть.

Уже відбілили?

Порадуйте себе, нарешті, новим кухонним текстилем і стежте за ним вже з перших днів: ретельно стирайте, утюжьте і не застосовуйте для тих речовин, які назавжди зіпсують тканину, намагайтеся не використовувати щільні, важко простіривают тканини, так буде простіше домогтися ефекту відбілювання при значних забрудненнях.

А старі рушники ні в якому разі не викидайте! Дайте їм друге життя.

Скористайтеся одним з представлених професійних хімічних засобів або народними способами, описаними вище.

І ваші Рушничок знову знайдуть охайний вигляд і будуть радувати вас ще довгий час!

[Всього голосів: 2 Середній: 5/5]

Тоді виникає питання: «Як відбілити кухонні рушники?
Може бути, є найбільш ефективні методи, які вирішують проблему раз і назавжди?
Який текстиль вибрати?
Як відбілити соняшниковою олією?
На перший погляд, метод є досить дивним - як можна очистити жиром?
Що нам знадобиться?
Як застосовувати?
Як боротися з плямами на стадії замочування?
Уже відбілили?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»