Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Кілька уроків плетіння підвісок і кулонів з бісеру, Ріволі і намистин.

Підвіски і кулони одні з найдавніших прикрас на землі. У давні часи вони були не тільки елементами декору, це були обереги від злих сил або приносять удачу і щастя. Ще однією їх роллю було позначення статусу в соціумі. Вожді, шамани носили певні види підвісок, мисливці, наприклад, кріпили до себе на пояс або надягали шнурок на шию з кігтями і іклами вбитих ними тварин. А в Стародавньому Єгипті були дуже популярні вироби з ім'ям власника або у вигляді жука-скарабея, який вважався у єгиптян символом вічного життя.

Згодом ритуальна складова відходить на другий план, і кулони стають просто прикрасою і показником статусу. Чим багатше був власник, тим більше дорогоцінних металів і каменів було в кулоні.

Завдяки підвісок на світ з'явилося таке прикраса як кольє, яке представляє собою ні що ченці, як намисто з виділяється деталлю по центру. Згодом підвіски перекочували на пояс і зв'язки ключів, так з'явилися брелоки.

У даній статті ми пропонуємо Вам створити своїми руками дуже красиві підвіски і кулони з бісеру, кристалів і намистин різного формату. Безліч колірних і фактурних рішень бісеру дозволять зробити справжній шедевр.

знадобиться:

  • Пурпурний Ріволі 1,3х1,8 см;
  • Бісер 10/0 фіолетового і срібного кольору;
  • ланцюжок;
  • Ланцюжок зі стразами;
  • Декоративні підвіски;
  • Петелька під кулон;
  • АБАКУС фіолетового кольору 4х3 мм;
  • Шматочок фетру;
  • Шматочок шкіри;
  • Волосінь або мононитка;
  • голка;
  • Клей.

На шматочок фетру наклеїти Ріволі. Клей краще брати прозорий. Тепер потрібно обплести трьома рядами музичного плетіння. Для першого і третього рядків взяти бісер фіолетового кольору, для другого - сріблястий.

Наступне коло - пришити ланцюжок зі стразами навколо плетіння і зробити ще 1 рядок фіолетового кольору.

Наступне коло - пришити ланцюжок зі стразами навколо плетіння і зробити ще 1 рядок фіолетового кольору

Необхідно обрізати зайву тканину і приклеїти до вивороту шматочок шкіри.

Краї обшити фіолетовим бісером, використовуючи американський спосіб плетіння: проколоти голкою шкіру і вивести її на лицьову сторону між бісерним поруч і тканиною. Нанизати 2 бісеринки фіолетового кольору і вколоти голку в тканину, вивести її на лицьову сторону через другу бісеринку. Бісеринка «розгортається». Знову надіти фіолетову бісеринку, проткнути тканинну основу і т.д.

Для додаткового багатства і краси можна додати до кулона маленькі підвіски. Для бічних взяти 1 абакус, 1 фіолетова бісеринка, 1 бісеринка сріблястого кольору, знову фіолетового і в кінці металева підвіска. Для центральної підвісочки взяти 1 абакус, 1 фіолетова бісеринка, 1 срібляста, 1 фіолетова, 1 абакус, 1 фіолетова і 1 металева підвіска.

Прикріпити петельку для кулона посередині.

Потрібно тепер сплести зубчики використовуючи техніку ндебеле 1рядок бісером фіолетового кольору, а закріпити бісером сріблястого кольору.

Потрібно тепер сплести зубчики використовуючи техніку ндебеле 1рядок бісером фіолетового кольору, а закріпити бісером сріблястого кольору

Залишилося протягнути ланцюжок в прикріплену петельку і можна надягати.

Залишилося протягнути ланцюжок в прикріплену петельку і можна надягати

знадобиться:

  • Бісер білого і блакитного кольорів;
  • Синій Ріволі 1,8 см;
  • Блакитні біконуси 6 мм;
  • Петелька для кулона;
  • замочок;
  • Ножиці;
  • Волосінь і голка для бісеру.

Бісер білого і блакитного кольорів;   Синій Ріволі 1,8 см;   Блакитні біконуси 6 мм;   Петелька для кулона;   замочок;   Ножиці;   Волосінь і голка для бісеру

Перший етап - обплітання Ріволі. Необхідно нанизати 42 білі бісеринки і замкнути в коло.

Плести мозаїкою.

За готової оплетке додати ще один ряд бісеру темно блакитного кольору. Наступні три рядка сплести в техніці ндебеле, пришиваючи їх один до одного. Решта рядки НЕ пришивається.

Двійки ндебеле пелюсток 4-4-5-6-7-7-8 і дзеркально 8-7-7-6-5-4-4.

Наступний рядок складається з блакитних біконусов. Волосінь пропускати між останніми бісерінкамі лепесточков. Останній етап - нанизати 7 білих бісеринок і протягнути волосінь через останню в рядку ндебеле бісеринку. Прикріпить петельку для кулона.

Для шнурка можна використовувати техніку ндебеле або любу. Іншу на Ваш вибір.

А ось аналогічний кулон в золотисто зелених тонах.

знадобиться:

  • Чорний круглий Ріволі;
  • Бісер Деліка 10/0 темного металевого кольору;
  • Бісер 10/0 сріблястий і чорний (трохи);
  • Біконуси чорного і срібного відтінків;
  • Волосінь і голка для бісеру.

Чорний круглий Ріволі;   Бісер Деліка 10/0 темного металевого кольору;   Бісер 10/0 сріблястий і чорний (трохи);   Біконуси чорного і срібного відтінків;   Волосінь і голка для бісеру

Роботу починати з центральної лицьовій частині майбутньої підвіски. Нанизати 28 бісеринок, чергувати срібного кольору круглий і металеву темну делику. Перша бісеринка повинна бути сріблястою. Замкнути рядок в колечко. Другий рядок плести Деликой просмикуючи волосінь в сріблясті бісеринки першого кола (мозаїчне плетіння). Третій рядок: волосінь виходить з делики другого кола. Одягти 1 делика, 1 біконус чорний1 срібляста протягнути волосінь крізь біконус і делику назад. Затягнути волосінь і протягнути її через наступну делику 2-го рядка. Так сплести все коло.

Волосінь виходить з делики другого кола. Надаватися ще 1 делика, волосінь протягнути в прямому напрямку через делику другого кола, сусідню сріблясту бісеринку і ще одну делику. Знову надіти 1 делику і протягнути волосінь крізь три бісеринки (металевого, сріблястого і знову металевого кольорів). Сплести все коло. Виходить, що цей рядок став додатковим на рівні другого рядка. Наступне коло сплести Деликой в ​​мозаїчній техніці, використовуючи бісер додаткового рядка. Наступне коло: волосінь виходить з делики попереднього рядка, надіти 1 делику, 1 біконус сріблястий, три сріблясті бісеринки, протягнути волосінь назад в біконус і делику, волосінь протягнути з наступну делику попереднього ряду. Сплести все коло.

Тепер покласти Ріволі обличчям вниз в центр плетіння. Вивести волосінь в останнє коло. (На малюнках 2 і 3 це зазначено «b»). Наступні два рядки сплести в мозаїчній техніці сріблястими бісерінкамі. Тепер Ріволі надійно зафіксований в оплетке.

Щоб сплести петельку, потрібно плести мозаїкою в чотири бісеринки від ряду з відміткою «b». Використовувати і делику, і чорний звичайний бісер. Потім плетіння (приблизно 12 - 15 бісеринок в довжину) скласти навпіл і прикріпити до початку роботи.

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»