Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Картинки з бісеру: вишиваємо своїми руками

  1. Необхідні для вишивки картини матеріали
  2. Поради для спрощення і прискорення роботи
  3. Як вибрати картину для вишивки
  4. Відео-розповідь про виготовлення картин з бісеру

Бісер дозволяє створювати справжні витвори мистецтва Бісер дозволяє створювати справжні витвори мистецтва. Все, що потрібно - проявити фантазію, терпіння і вкласти частинку душі. Тоді легко можна вишити надзвичайно гарні речі, в тому числі і картинки з бісеру. Існує маса схем, за якими можна вишивати різні картини - від окремого кадру квітів або тварин до складних картин. Головне, зрозуміти основи роботи з бісером і технологію вишивки картин.

Необхідні для вишивки картини матеріали

Основний матеріал - це бісер. Його кількість, розміри і кольору залежать від конкретної роботи. Але економити на ньому не варто - якісний блискучий бісер буде добре виглядати в готовій роботі. Залежно від складності картини може знадобитися стеклярус або намистини.

Якщо купуються готові набори, то тканина в них входить, якщо ж картинки для вишивання бісером підбираються умільці самостійно, тоді слід підібрати і канву для вишивки. Краще зупинити свій вибір на досить дрібній канві - на 10 сантиметрів не більше 55 клітин. Якщо взяти канву побільше, то тканина буде просвічуватися з-під бісерних рядів. Сьогодні є можливість підібрати і колір канви, максимально збігається з основними відтінками майбутньої картини.

Перед початком роботи підготуйте все необхідне

Також не обійтися без міцної нитки або волосіні, тонкої голки, гострих ножиць. На цих предметах економити не варто - від їх якості теж залежить, наскільки легко буде працювати.

Поради для спрощення і прискорення роботи

Досвідчені умільці розкривають поради при роботі з бісером, які суттєво спрощують процес вишивки картинки бісером.

По-перше, збираючись вишивати картину, необхідно переконатися в наявності всього, що потрібно. Потрібно закупити бісер однієї партії в тій кількості, якого вистачить на роботу. Орієнтуватися краще на вагу або на метраж. Необхідна кількість можна знайти в описі до роботи. Якщо якийсь бісер доведеться докуповувати, то його відтінок з іншої партії може відрізнятися, що буде дуже помітно в картині.

Завантаження ...

По-друге, необхідно підготувати своє робоче місце. На стіл краще постелити лляну серветку або скатертину. Якщо бісер впаде - він не розіб'ється і його легко можна буде зібрати по закінченні роботи.

По-третє, потрібно розсипати бісер в низькі баночки по квітам або ж розкласти його купками на серветці - так його дуже зручно набирати на голку.

По-четверте, потрібно завжди (на початку роботи і в кінці) закріплювати бісер. Для цього слід провести голку повторно в зворотному напрямку через приблизно 6 штук бісеринок крім останньої. І на виворітній стороні роботи зав'язати міцний вузлик.

По-п'яте, необхідно враховувати такі нюанси:

  • стеклярус має гострі краї, тому він може перерізати основну нитку. Щоб запобігти цьому з кожного боку від трубочки стеклярусу слід нанизати на нитку по бісеріне,
  • браковані бісеріни слід відразу ж викидати, в іншому випадку така економія може зіпсувати весь зовнішній вигляд картини,
  • під час роботи з волосінню потрібно обов'язково користуватися голкою, лише іноді допускається знімати волосінь з голки, щоб протягнути її через отвір бісеріни,
  • зробити основну робочу нитку міцнішою можна, простягнувши її крізь розм'якшений шматок воску. Потім нитку слід протягнути крізь вушко досить великий голки, щоб зняти надлишки воску,
  • іноді зручно перемалювати схему, на якій можна буде відзначати ряд за рядом виконану роботу.

Як вибрати картину для вишивки

Існує величезна кількість схем картинок з бісеру. І деякі умільці просто не знають на чому зупинитися. Вибираючи відповідну картину, слід відштовхуватися від таких моментів:

  1. Враховуйте свій рівень майстерності. Якщо це ваша перша робота, тоді не варто братися за велику картину з безліччю елементів - вишити таку з першого разу буде дуже складно. Краще зупинитися на зображенні красивого квітки або тварини - щось відносно нескладне і з мінімумів квітів, щоб не заплутатися. Якщо ж вишивка бісером - це ваше покликання, тоді можна братися за будь-які картини.

    Схема для вишивки бісером

    Схема для вишивки бісером

    Схема для досвідченої рукодільниці

    Схема для досвідченої рукодільниці

    Схема для вишивки картинки з бісеру

  2. Підбирайте картину під інтер'єр. Деякі майстрині беруться за вишивку бісером картинки, а потім виявляється, що повісити її просто ніде. Враховуйте, де ви зможете повісити картину, і яких розмірів і кольорів вона повинна бути, щоб гармонійно виглядати в кімнаті. Тоді копітка робота буде виконана не дарма. Якщо ж ви збираєтеся вишити картину на подарунок, тоді ненав'язливо поцікавтеся, яка тематика подобається цій людині.

    Квіткові мотиви дуже популярні на картинах з бісеру

  3. Зберігайте сподобалися картини, щоб при нагоді вибрати відповідну. В папку на комп'ютері зберігайте сподобалися вам картини, щоб при появі вільного часу можна було вибрати потрібну для вишивки.

Груші на зображенні з бісеру виглядають як живі

І подумайте, перш ніж почати вишивку: який вид вишивання вам більше підійде? З повною або часткової зашиттям бісером?

Відео-розповідь про виготовлення картин з бісеру

Завантаження ...

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»