Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Бантик з бісеру: майстер-клас плетіння для початківців, прості техніки бісероплетіння

  1. Чудо своїми руками
  2. французький бантик
  3. простий варіант

Бісероплетіння - рукоділля аристократів Бісероплетіння - рукоділля аристократів. Це заняття, яке захоплює і заспокоює, дозволяє відмовитися від буденних турбот і створювати унікальні речі своїми руками. З бісеру виготовляють прикраси та картини, розшивають предмети одягу і створюють елементи декору. Це складний процес, який вимагає часу і праці. Тому початківцям майстриням краще почати освоєння техніки з простих речей, наприклад, з прикраси бантик з бісеру. Варіацій на цю тему безліч, існують схеми простих робіт, які зможуть виконати навіть новачки.

Чудо своїми руками

Елегантний простий предмет - бант - є символом жіночності. Ще в дитинстві мами зав'язують стрічки своїм малятам-модницям. Цей елемент всюди: на принтах тканин, в узорах прикрас, використовується як декор взуття і одягу. Зробити бантик з бісеру самостійно досить просто, але результат в будь-якому випадку порадує.

Елемент можна використовувати в якості підвіски на телефон, брошки, частини кольє або браслета, прикраси дамської сумочки або дитячої шпильки.

Сплести бантик з бісеру можна в декількох техніках, які відрізняються дизайном і рівнем складності роботи.

французький бантик

Схема плетіння з бісеру для початківців заснована на мозаїчної технології. Для виготовлення невеликого прикраси знадобитися:

  1. Бісер.
  2. Нитка для плетіння або тонка волосінь.
  3. Голка.
  4. Ножиці.

Важливо: бісеринки повинні бути однакового розміру, щоб полотно вийшло гладким і рівномірним. Також можна використовувати стеклярус. Голку варто підбирати таким чином, щоб вона проходила через отвір намистин. Для початківців майстринь або юних рукодільниць можна розглянути варіант виготовлення з намистин великого розміру. «Французький бантик» з бісеру, майстер-клас:

  1. На нитку або волосінь нанизують 23 бісеріни. Остання і перша намистини повинні відрізнятися за кольором від середніх елементів. Повертають голку в зворотному напрямку, «вздев» бісеріни через одну. Виходить «змійка», в якій елементи розташовані в шаховому порядку. Починаючи з третього ряду, зменшують з кожного кінця роботи по одній намистині. Тобто плести починають з передостанньої бісеріни. Нанизують елемент кольору окантовки так, щоб він розмістився у «западині» «змійки». Далі протягують голку в «опуклу», так продовжують плести до кінця ряду.
  2. У підсумку виходить трикутник. Кінець робочої нитки закріплюють.
  3. Продовжують роботу з іншого боку «змійки» таким же способом. Отримують ромб. Знадобитися два таких ромба. Важливо при плетінні звертати увагу на рівномірність роботи.
  4. Далі потрібно сплести два ромба меншого розміру. Для цього беремо «змійку» з 11 намистин. Процес плетіння аналогічний великим деталей.
  5. Всі деталі потрібно зібрати воєдино. Для цього беруть ромб більшого розміру і кладуть на рівну поверхню, розміщуючи його по горизонталі. Відступають від правого кута фігури 7 бісерин і 5 штук зверху. Отримана намистина - початок роботи. У неї вводимо голку і пропускаємо через сусідню (8 намистинку) і нанизуємо кут малого ромба. При цьому робоча нитка повинна пройти відразу через два елементи вершини фігури. Надійно затягують і закріплюють.
  6. Та сама дія повторюють для двох інших деталей.
  7. Зшивають дві отримані частини банта в центрі. Для цього скріплюють відразу по дві намистини на вершині.
  8. Останній етап роботи - виготовлення серединки бантика. Готують нову робочу нитку, нанизують на неї 4 намистинки. Мозаїчним плетінням виготовляють прямокутник такої довжини, щоб їм можна було обернути середину банта. Прямокутник зшивають з виворітного боку виробу, надійно закріплюючи кінці.

Прямокутник зшивають з виворітного боку виробу, надійно закріплюючи кінці

Такий бант з бісеру (схему-таблицю можна знайти в інтернеті) виконується досить просто, при цьому завжди ефектно виглядає як брошку або підвіска.

простий варіант

Цей бантик дуже простий у виготовленні, однак в результаті виходить миле прикраса. Зробити цей бантик з бісеру може навіть дитина. Для роботи потребують елементарний набір матеріалів та інструментів:

  1. Бісер.
  2. Атласна стрічка.
  3. Тонка мідний дріт.
  4. Намистини середнього розміру.
  5. Ножиці.

В даному випадку в ролі робочої нитки виступає дріт В даному випадку в ролі робочої нитки виступає дріт. Це дозволить виробу тримати форму. На робочу нитку нанизують 10 бісерин і плетуть «мозаїкою», збавляючи в кожному ряду з двох сторін по 1 елементу. Роботу продовжують до тих пір, поки на нитки не залишиться 2 намистинки. Це центр бантика, тут розміщують велику намистину, просмикуючи через неї робочу нитку. Далі продовжують в'язання, додаючи в кожному ряду по дві бісеринки по краях. Як тільки на робочої нитки буде 10 елементів, робота закінчена. Кінець нитки закріплюють.

Через центральну намистину протягують нову дріт довжиною 5 7 сантиметрів. На кожен кінець нанизують бісеріни і закріплюють більш великими намистинами. Бант з бісеру готовий.

Атласну стрічку складають таким чином, щоб вийшов бант. Краї стрічки обробляють вогнем. Центр перев'язують ниткою. Два бантика скріплюють між собою.

Така прикраса може стати основою сережок або інший біжутерії.

Бантики - це елегантне жіноча прикраса, яке ніколи не вийде з моди. Такі елементи стануть прекрасним доповненням до образу і маленької дівчинки, і молодої особи, і дами «в розквіті сил».

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»