Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





В'язання жіночих головних уборів спицями. Шапки, берети, і ін. Головні убори

  1. Оздоблення

В'язання шапок і беретів спицями, або гачком вже давно не вважається пережитком пострадянського минулого, а навпаки - модним і цікавим хобі, завдяки якому можна в'язати гарні і теплі аксесуари для себе та своїх близьких.

Пропоную вашій увазі сучасні моделі в'язаних шапок, беретів, пов'язок для жінок, виконаних спицями та гачком. Всі схеми в'язання шапок і беретів представлені російською мовою з докладними текстовими поясненнями до візерунків.

Бажаю вам легких петельок!

Якщо в минулих сезонах все мріяли про светрі з оленями, то в цьому увага перемкнеться на шапку з оленями. Взагалі малюнок оленя на шапці акцентує увагу на зимовий сезон, в який цю шапку і прийнято носити. Ця шапка буде відмінно поєднуватися з зимовими куртками, парками і навіть класичним пальто. Важливо ...

09.07.2014

шапки з об'ємним візерунком - мабуть, найкраща знахідка дизайнерів світу моди. Вони в'яжуться з об'ємних ниток, або звичайних ниток в кілька додавань спицями великих розмірів . Шапки цього фасону завжди виглядають дуже стильно, але тут є невеликий нюанс. Такі шапки, як правило, носять більш молоді дівчата. Поєднуйте таку шапку з шарфом-трубою ...

12.02.2014

Це невелика шапочка, пов'язана по колу панчішної в'язкою і візерунком "Метелик". Використовуйте однотонну або меланжеву пряжу яскравих відтінків. Розмір: дорослий (приблизно. 54 см в обхваті) Матеріали: пряжа з співвідношенням ваги / довжини 200 гр, 100 м. Відео майстер-клас з в'язання візерунка «Метелики» для шапки можна подивитися ТУТ Інструменти: 4.5mm кругові спиці 3.75mm ...

11.02.2014

Якщо ви прихильниця класичних моделей шапок, то рекомендуємо звернути увагу на дві моделі цих шапочок спицями. Перша шапочка з відворотом класичної гумкою, а на другий шапочці коси починаються від самого краю. Коси в'яжеться не складно: необхідно лише дотримуватися наведеної нижче схемою і описом. Схеми і описи в'язання шапок:

20.01.2014,

Зима повноправно вступила в свої володіння, нагадуючи нам про свої законні права справжніми водохресними морозами . Саме час діставати теплі шапки, шарфики і рукавиці, щоб як слід насолодитися прекрасними зимовими днями на свіжому повітрі. Якщо ви ще не встигли купити або зв'язати собі модну шапочку, пропонуємо звернути увагу на комплект «Білосніжні ...

13.12.2013

Зима - час визнаних шарфів, а щоб урізноманітнити свій гардероб стильними й оригінальними речами, зовсім не обов'язково витрачати на це багато грошей. Пропонуємо вашій увазі цікаву модель шарфа з квіткою, яка фіксується декоративної брошкою, або шпилькою. Можете бути впевнені, в такому шарфі ви не залишитеся непоміченими! Опис в'язання: Набрати ...

12.12.2013

У цьому модному сезоні коси - на піку популярності, і якщо у вас ще немає шапочки з косами, терміново заповните цю прогалину в ваших зимових аксесуарах ! Пропонуємо вашій увазі оригінальну модель в'язаній шапки спицями з об'ємними косами, яка бут актуальною ще не один сезон. Схема і опис в'язання шапки.

Секрет в'язання шапочки

В'язання - це процес кропіткий, що вимагає терпіння, уваги, рахунку. Адже нам важливо ще, щоб виконана нами річ була бездоганного виконання. Куці, недбалі, неакуратні нам не потрібні, краще і не починати.

зможе виконати будь-який комплект головного убору і шарфика за 8-10 годин. Кому-то часу буде потрібно трохи більше, але, думаю, за пару вихідних будь-яку з вас можна буде привітати з обновкою.

Описи моделі зазвичай розраховані на розмір 55-57. Їли вам необхідна шапочка більшого чи меншого розміру, обрана вами пряжа не збігається з параметрами пряжі, використаної в моделі, або у вас особливості «в'язального почерку» (щільне або вільне в'язання), наведені схеми в'язання потрібно буде скоригувати.

При в'язанні гачком.

Зазвичай в'язання головного убору гачком починається з верхівки. Я для в'язання одного головного убору використовую інструменти 2-3 розмірів, щоб в якихось частинах ущільнити або послабити в'язання.

Перед початком в'язання зв'яжіть контрольний зразок основного візерунка (10-15столбіков), порахуйте кількість стовпчиків на свій розмір голови. Якщо кількість не збігається зі схемою в'язання в основній частині - перерахуйте схему або скористайтеся маленькими хитрощами, описаними нижче.

Якщо в'яжеться шапочка

Те після 6-9 ряду в'язання повинно плавно округлятися, імітуючи сектор кулі. Можна прикласти отриману «верхівку» до голови, вона повинна лежати рівно, повторюючи форму голови.

Якщо в'язання пішло «хвилями», значить, ви в'яжете занадто вільно. Розпустіть і почніть спочатку, змінивши гачок на половину номера менше.

Якщо пов'язана «верхівка» округлилася дуже рано (мала), теж доведеться почати спочатку, змінивши гачок на половину номери більше.

Якщо пов'язано вже більше третини і вам здається, що в'язання мало за розміром, змініть гачок на половину розміру більше (розпускати вже не обов'язково). Якщо пов'язана частина шапочки завелика, продовжите в'язання гачком на половину розміру менше.

Якщо в'яжеться бере

Те в'язання являє собою в першій частині денце, плоский коло діаметром 25-30 см, тому правильність в'язання перевіряється приміщенням на плоску поверхню (стіл, наприклад). Друга частина в'язання - стінки, 3-10 см, рівна, без додатків. Третя частина, 2-4 см - зменшення. І остання - околиші, 1-10 см. Якщо околиші виходить тісним або занадто вільним - міняйте інструмент.

При в'язанні спицями.

В'язання головного убору спицями зазвичай починається з нижньої частини. Рекомендації з в'язання спицями - аналогічні.

Інші тонкощі.

Додатковий прийом зменшення розміру вироби - стежка з петель, виконана гачком по лицьовій або виворітного стороні вироби.

Ще хочеться приділити увагу темі «хвостиків», які залишаються на початку і кінці в'язання і при зміні нитки. Всі ці залишки по закінченню роботи повинні бути обрізані до 3-4 см і заховані всередину в'язання. Для цього найкраще використовувати інструмент петлеподніматель, якщо такий є, або тонкий гачок для мережив.

При в'язанні шарфів зміну нитки робіть у краю ряду. Якщо ви нашивали прикраси голкою з ниткою, прибирайте початок і кінець нитки відразу на початку і кінці роботи.

Оздоблення

Це найприємніша частина. пов'язане виріб - це тільки форма. Саме декорування наповнює річ змістом, життям. Тут ваше багата уява має працювати на повну котушку. На цьому етапі проявляється смак чи несмак, стиль або ширвжиток, шаблон чи індивідуальність.

вишивку

можна віднести до категорії складної обробки. Не всяка рукодільниця впорається з такою обробкою по трикотажу. Підійде і об'ємна вишивка «рококо», і гладдю, і хрестом. По всій поверхні або точково. Як матеріал для вишивки можна використовувати аналогічну пряжу, металізовану нитка (люрекс «срібло», «золото»), декоративну пряжу «травичка», «букле», іншу, контрастну або в тон.

Можна скористатися прийомом

протягання нитки

Декоративна нитка простими стібками протягується крізь отвори в'язання: уздовж, поперек, по спіралі, у вигляді геометричних фігур. Обробкою може бути

стежка

з петель, виконана гачком по лицьовій стороні шапочки, також з будь-яких ниток і у вигляді будь-яких фігур.

Для декорування підійдуть абсолютно будь-які прикраси: модні сьогодні

паєтки, бісер, намистини, стрази

нашиваються голкою з тонкою міцною ниткою. Пластмасові ґудзики, фамільні діаманти особливо добре будуть виглядати!

Окрасою головного убору можуть стати

шнури, ремінці, ланцюжки, стрічки, пряжки,

прикріплені в декількох місцях. Нарешті, можна просто прикріпити брошки, шпильки, прикраси з підвісками. У виробі можна використовувати кілька видів декорування, наприклад: вишивка і бісер, паєтки та бісер, стежка і намистини ... Головне, не перебрати, а то замість шапки на голові виявиться вінегрет.

Зазвичай берети в'яжуться, починаючи з верхівки, але можна в'язати їх і в зворотному порядку. У цьому майстер-класі ви дізнаєтеся, як пов'язати симпатичний бере гачком з обідком-гумкою, який часто можна побачити на шапках. Також додають родзинку цієї моделі берета лінії, що з'єднуються на маківці.

Також додають родзинку цієї моделі берета лінії, що з'єднуються на маківці

Зв'язати такий бере легко. До того ж в'язання не займе багато часу. Перед початком в'язання згадайте, як в'яжуться гачком стовпчики без накиду, стовпчики з накидом, з'єднувальні стовпчики (Їх також називають напівстовпчиками) і об'ємні стовпчики .

  • моток тонкої пряжі (в цьому майстер-класі використовується пряжа Elegant болотного кольору)
  • гачок 2,5

моток тонкої пряжі (в цьому майстер-класі використовується пряжа Elegant болотного кольору)   гачок 2,5

1. в'яжемо 120 рядів шириною в 8 петель стовпчиками без накиду.

в'яжемо 120 рядів шириною в 8 петель стовпчиками без накиду

2. З'єднуємо кінці в'язання напівстовпчиками.

З'єднуємо кінці в'язання напівстовпчиками

3. Пров'язуємо по краю один ряд стовпчиками без накиду так, щоб на два вертикальних ряду доводилося по 3 петлі. В результаті має вийти 180 петель.

В результаті має вийти 180 петель

4. Наступні ряди в'яжемо стовпчиками з одним накидом. Замкнув попередній ряд, набираємо 3 повітряні петлі. Пров'язуємо 14 стовпчиків з накидом (включаючи стовпчик з повітряних петель на початку ряду). Через 15-ю петлю пров'язуємо два об'ємних стовпчика. Пров'язуємо так до кінця ряду, роблячи додаткові петлі через кожні 14 стовпчиків з накидом. Замикаємо ряд напівстовпчиком. Набираємо 3 повітряні петлі і в'яжемо наступний ряд аналогічно попередньому.

Набираємо 3 повітряні петлі і в'яжемо наступний ряд аналогічно попередньому

У кожному ряду додається по 12 петель. Пров'язуємо всього 3-4 ряди з додатковими петлями.

Пров'язуємо всього 3-4 ряди з додатковими петлями

5. Коли діаметр зовнішнього кола дорівнюватиме 21-23см, переходимо до в'язання 4-х рядів без додаткових петель. Не забуваємо провязивать об'ємні стовпчики через кожні 17 (якщо раніше пров'язати 3 ряди стовпчиками з накидом) або 18 (якщо Провязать 4 стовпчики з накидом) петель.

Не забуваємо провязивать об'ємні стовпчики через кожні 17 (якщо раніше пров'язати 3 ряди стовпчиками з накидом) або 18 (якщо Провязать 4 стовпчики з накидом) петель

6. Тепер в кожному ряду починаємо збавляти по 12 петель. Пров'язуємо перший ряд з убавкамі: робимо 2 повітряні петлі і в'яжемо 17 стовпчиків з накидом (якщо в'язали 4 ряди з добавками, якщо 3, то в'яжемо 16 стовпчиків) включаючи стовпчик з повітряних петель. На 18 і 19 петлях робимо убавку, пров'язуючи через них об'ємні стовпчики із загальною вершиною. В'яжемо так до кінця ряду, потім з'єднуємо ряд напівстовпчиком, захоплюючи першу петлю нового ряду, і в'яжемо наступні ряди аналогічним чином.

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»