Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Кислоти в косметиці - які застосовуються і навіщо?

  1. Гіалуронова кислота в косметології
  2. Альфа-ліпоєва кислота в косметиці
  3. стеаринова кислота
  4. пальмітинова кислота
  5. гліколева кислота
  6. Мигдальний кислота в косметичних засобах
  7. Молочна кислота
  8. Лимонна кислота в косметології
  9. Оротовая кислота
  10. бензойна кислота
  11. Бурштинова кислота
  12. азелаиновая кислота
  13. Саліцилова кислота
  14. Аскорбінова кислота

Обов'язковими компонентами багатьох ефективних косметичних засобів по догляду за шкірою, нігтями, волоссям є кислоти. Частина з них досить популярні і використовуються багатьма косметичними компаніями, інші стають екзотичними складовими, але на кожній баночці або тюбику ви зможете знайти назву кислоти.

Які ж кислоти застосовуються, і яку користь приносять? Давайте розбиратися разом.

Гіалуронова кислота в косметології

Дана кислота являє собою речовина, яка зв'язує і утримує воду в клітинах шкіри. Значення її не можна перебільшити, тому що, втрачаючи вологу, шкіра стає в'ялою, втрачає природну пружність, внаслідок чого з'являються зморшки. Вікові креми, що містять гіалуронову кислоту, відновлюють і підтримують водний баланс шкіри, перешкоджаючи її старінню.

На її основі створюються лосьйони і сироватки, розгладжують шкіру, надають їй здоровий і доглянутий вигляд.

Саме гіалуронова кислота застосовується для глибокого зволоження за допомогою ін'єкцій, стимулюючи синтез колагену; вона дозволяє відновити овал обличчя, форму носа або губ.

Альфа-ліпоєва кислота в косметиці

Альфа-ліпоєва кислота в косметиці

Спостерігає за популярністю застосування в косметиці йде альфа-ліпоєва кислота і це дуже сильний природний антиоксидант. Вона пов'язує вільні радикали, що завдають істотної шкоди красі шкіри, стаючи, таким чином, справжнім «молодильні яблуком». Альфа-ліпоєва кислота однаково успішно справляється зі своїми завданнями, як у водному, так і в жирному середовищі. Така універсальність робить її досить затребуваним компонентом при виробництві косметичних засобів.

стеаринова кислота

стеаринова кислота

Стеаринова відноситься до жирних кислот і додається в крему як загусник або емульгатора. Сама ж підвищує бар'єрні захисні властивості шкіри в період впливу несприятливих умов зовнішнього середовища: вітру, ультрафіолету, холоду.

пальмітинова кислота

пальмітинова кислота

Подібним дією володіє жирна пальмітинова кислота. Вона додається до складу кремів, метою яких є захист сухої шкіри, а так само в косметичні засоби для захисту від негоди, пронизливого вітру і морозу. Брак жирних кислот в організмі відбивається на стані волосся і нігтів, вимагаючи негайного поповнення.

гліколева кислота

гліколева кислота

Гликолевая відноситься до фруктових кислот, швидко і легко проникає в клітини шкіри, сприяє злущування відмерлих і ороговілих клітин. Вона стає відмінним способом позбавлення від акне, бореться з проблемами шкіри, підсушуючи і звужуючи пори, вирівнюючи рельєф особи.

Мигдальний кислота в косметичних засобах

Мигдальний кислота в косметичних засобах

Дія мигдальної кислоти схоже з гліколевої, з тією відмінністю, що її молекули мають більші розміри і повільніше проникають в шкіру. Вони заспокоюють клітини шкіри, мають відбілюючий ефект, викликають відтік клітинного жиру від пор шкіри.

Молочна кислота

Молочна кислота

Кислота, що отримується з молочної сироватки, добре насичує шкіру вологою, сприяє процесу народження нових клітин епідермісу, покращує колір обличчя, зволожує шкіру, підвищує пружність і здорову еластичність. Крім того, вона ефективно бореться з освітою комедонов, зменшує пори і застосовується при складанні рецептів засобів для догляду за жирною шкірою.

Лимонна кислота в косметології

Лимонна кислота в косметології

Не менш популярна лимонна кислота має заспокійливий ефект, знімає свербіж і роздратування на шкірі. Вона активно використовується в косметичних засобах для відбілювання шкіри.

Оротовая кислота

Оротовая кислота

Ця кислота нормалізує обмінні процеси в шкірі, відновлює синтез білка, нуклеїнових кислот, додається в косметику, призначену для в'янучої шкіри.

бензойна кислота

бензойна кислота

Кислота бензойна відмінне бактерицидний засіб, тому крему і лосьйони для проблемної шкіри в обов'язковому порядку містять цей компонент.

Бурштинова кислота

Бурштинова кислота

Маски для обличчя та зони декольте, до складу яких входить бурштинова кислота, стануть хорошою енергетичної підживленням для вікової шкіри, наситять її корисними речовинами, розгладять, освітлити, змусивши, буквально, світитися зсередини. Креми, що містять бурштинову кислоту, здатні багаторазово посилити магічну дію інших косметичних засобів. Маски для волосся на основі бурштинової кислоти, роблять волосся щільними, блискучими, слухняними, і вони довгий час не стають жирними.

азелаиновая кислота

азелаиновая кислота

Цей вид кислоти регулює роботу сальних залоз, має протизапальну дію, сприяє усуненню різних шкірних проблем, в тому числі, в тяжкому перебігу. Добре працює в поєднанні з іншими кислотами - молочної, ліпоєвої, лимонної. Пілінг на основі азелаїнової кислоти можна проводити із завидною регулярністю - він допомагає м'яко відбілити шкіру, зняти прояви шкірних запалень, бореться із зайвою пігментацією шкіри.

Саліцилова кислота

Саліцилова кислота

Досить відома і з успіхом застосовується в косметології з давніх-давен. Вона використовується для лікування запальних захворювань шкіри, має антибактеріальну дію, підсушує і не подразнює шкіру. Саліцилова кислота і препарати, які її містять, володіють відмінним отшелушивающим дією, застосовуються для лікування акне, чорних крапок, вугрів, комедонов, натоптишів. Саліцилова кислота розчиняє шкірний жир, сприяє регенерації клітин шкіри.

Аскорбінова кислота

Аскорбінова кислота

Всім відома користь вітаміну С і його необхідність прийому з їжею в достатній кількості. Однак в сучасній косметології аскорбінова кислота з успіхом застосовується для догляду за шкірою. Вона впливає на шкіру як дуже сильний антиоксидант, запобігаючи утворенню зморшок і складок, виконує захисну функцію, запобігаючи згубний вплив ультрафіолетових променів на клітини, покращує світло особи, бореться з пігментними плямами.

Сучасна косметологія і фармакологія дозволяють купувати ці та інші кислоти для використання в домашніх умовах. Для того, щоб процедури пішли на користь, потрібно дотримуватися кількох простих умов:

  1. Будьте обережні з дозуванням, щоб не отримати абсолютно протилежний очікуваному ефекту результат.
  2. Більшість засобів, що містять кислоти, вимагають захисту шкіри від сонячних променів, щоб не спровокувати появу пігментних плям;
  3. Перш, ніж користуватися косметикою з кислотами або нанести маску, проведіть тест на невеликій ділянці шкіри, щоб уникнути можливої ​​алергії.

Більшість засобів, що містять кислоти, вимагають захисту шкіри від сонячних променів, щоб не спровокувати появу пігментних плям;   Перш, ніж користуватися косметикою з кислотами або нанести маску, проведіть тест на невеликій ділянці шкіри, щоб уникнути можливої ​​алергії

Використовуйте силу кислот на благо, будьте молоді і красиві, на зло йдуть років і вічним заздрісникам.

Які ж кислоти застосовуються, і яку користь приносять?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»