Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Особливості походів по Криму

Походи по Криму дещо відрізняються від походів по інших територіях колишнього Союзу

Походи по Криму дещо відрізняються від походів по інших територіях колишнього Союзу. Все це відбувається через унікальних кліматичних особливостей Кримського півострова. Тут переважає м'який клімат, перепади температури тут велика рідкість. Для походів - Крим прекрасне місце. Можна навіть сказати, що тим хто йде перший раз в шлях - варто піти саме в походи по Криму . Сезон дощів в Криму припадає як правило на квітень - травень, а восени на кінець жовтня - листопад. Одна з особливостей, це звичайно ж посушливий жаркий клімат. Влітку дощі тут вкрай рідкісні, іноді їх не буває місяцями. Бувають правда і зливи, але вони як правило короткочасні, після чого знову сяє сонце.
Кримські маршрути мають певну специфіку - всі вони проходять в одному двох днях від населених пунктів, тобто, новачкам, якщо раптом пішло щось не так, раптом стало не вмоготу йти, або сили залишили, можна завжди піти з маршруту практично в будь-якій точці. Це до того, що якщо у вас є сумніви в своїх силах, просто попередьте нас, що можете залишити нас по дорозі, в сенсі зійти з маршруту. Туристичний сезон в Криму стартує раніше всіх. Сніг в деяких районах сходить в кінці березня, вони стають цілком доступними для звичайних туристів. Закінчується сезон приблизно в кінці жовтня, коли починаються дощі. Наймасовіший наплив туристів відбувається на травневі свята, коли випаде кілька вихідних, в Криму вже тепло і світить сонечко, а інші райони на кшталт походів на Кавказ і Карпати поливають дощі і посипає снігом.
Крим дуже бідний запасами питної води. Безліч джерел які функціонують навесні і на початку літа - до кінця літа просто пересихають. Дуже часто в літніх походах доводиться користуватися водою з печер і колодязів, так як більше її брати ніде. На маршруті звичайне явище коли доводиться нести з собою питну воду, вживаючи її в шляху, (від літра до двох, залежно від потреби) протягом дня, так як по дорозі немає діючих джерел, і тільки ввечері можна буде стати біля джерела води. Воду з деяких колодязів в кінці літа бажано кип'ятити перед вживанням, тому йдучи в походи по горам Криму налаштовуйтесь на те, що днем ​​потрібно набирати з собою денний запас води, хоча б літр.
У Криму не міряють всіляких історичних об'єктів. Це і легендарні печерні міста на будь-який смак, і руїни фортець, що захищали місцеві висоти, і всілякі усипальниці - від таврських ящиків до кладовищ караїмів і поховань скіфів. Тут же можна побачити печери - обладнані (платні) і дикі, які доступні для пішохідних туристів. Краса місцевих печер заворожує, деякі з них вважаються одними з найкрасивіших у світі. Стежки за якими ми ходимо самі звичайні, але при цьому мають тенденцію переплітатися під різними кутами і хитро петляти в непотрібних напрямках. Щоб по ним ходити, потрібно їх просто знати, чи хоча б раз пройти по ним. Найкращий час для походів по Криму - починаючи з середини квітня до початку липня і з початку вересня до кінця жовтня. У цей проміжок часу найсприятливіша погода, і не жарко і не холодно, і крім того. що важливо, в горах не так багато людей (природно за винятком травневих свят). Але багато хто воліє відвідувати гірський Крим в розпал курортного сезону, в цей час хоч і спекотно, але зате по закінченню походу можна повалятися на море, благо більшість наших маршрутів закінчуються на морському узбережжі, і можна спланувати відпочинок максимально зручно.

Додати коментар

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»