Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Типова інструкція з охорони праці комірника

Автор: Ткаченко Павло Васильович

Робота комірника, всупереч обивательському думку, також не є абсолютно безпечною, і найбільш істотні шкідливі і небезпечні фактори винесені в основні положення типової інструкції, яку працівники цієї професії зобов'язані дотримуватися.

Розглянемо приклад заповнення типової інструкції з охорони праці комірника:

  1. Загальні вимоги безпеки.
    Основними шкідливими виробничими факторами, що впливають на здоров'я комірника, є підвищена або знижена температура в приміщенні, недостатнє освітлення, рухомі частини механізмів і машин, що переміщується тара або продукти, нерівність або гострі краї інструментів і робочих поверхонь.
  2. Вимоги по ВІД перед початком роботи.
    Комірник зобов'язаний перевірити робоче місце (вільні проходи до місць складування продуктів, слизькі або нерівні підлоги, шляхи транспортування вантажів, надійність заземлення електрообладнання і т. Д.). Приступати до роботи комірник повинен тільки в спеціальному одязі і головному уборі. Про всі виявлені несправності слід повідомити безпосереднього керівника.
  3. Вимоги по ВІД під час роботи.
    Комірник зобов'язаний особисто виконувати ту роботу, по якій пройшов навчання та інструктаж з охорони праці. Йому слід утримувати робоче місце в чистоті, стежити за станом проходів та проїздів до місць складування, не перешкоджати руху автомашини, своєчасно ліквідувати щілини, полій, вибоїни чи інші несправності статі, стежити за рівномірним розміщенням і надійним закріпленням вантажів, стежити за їх зважуванням і станом ваг, не переносити вантажі в несправній тарі і не дозволяти персоналу, відповідального за навантаження, робити це.
  4. Вимоги по ВІД в аварійних ситуаціях.
    Необхідно припинити роботу при поломці обладнання або його забрудненні; місце забруднення очистити і промити. Про серйозні поломки доповісти керівнику. У разі аварійної ситуації оповістити оточуючих співробітників і діяти відповідно до плану евакуації. Потерпілому надати першу допомогу, при необхідності викликати лікаря.
  5. Вимоги по ВІД по закінченню роботи.
    Перевірити вимкненому стані механізмів і машин, переконатися в чистоті і пожежної безпеки робочого місця, очистити обладнання, підлогу і ваги, закрити всі приміщення, двері, люки і прорізи, вимкнути електрику.

Зразок типової інструкції з охорони праці комірника Ви можете завантажити на нашому сайті.

Вам може бути цікаво:

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»