Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Як зав'язати краватку?

  1. Інструкція:
  2. Як зав'язувати краватку певними способами?
  3. Прості поради про складні техніках!
  4. факт:

Краватки в тому вигляді, в якому ми звикли до них сьогодні, існують вже понад століття

Краватки в тому вигляді, в якому ми звикли до них сьогодні, існують вже понад століття. Але історія їх попередників - шийних хусток, йде корінням в глибоке минуле. Перші зображення знаті з таким аксесуарами датуються 260-209 років до нашої ери. Причому шийні хустки носили як стародавні римляни, так і жителі Китаю.

Інструкція:

Йшли роки, десятиліття, століття, а інтерес до подібних аксесуарів не тільки не знижувався, а й ріс практично з кожним днем. Сьогодні гардероб сучасного чоловіка складно уявити без краватки, хоча б одного, який одягається у свята. Ділові люди носять його кожен день, так само як і кілька століть тому, складаючи комплекти разом з сорочками і піджаками, штанами і іншим одягом.

Причому даний аксесуар є не тільки простим елементом гардеробу. Він - символ респектабельності елегантності, ознака гарного смаку і дотримання правил етикету. Техніка його зав'язування перетворилася в цілу науку практично з перших днів його появи в житті наших предків!

Як зав'язувати краватку? Точної відповіді на це питання немає, та й бути не може. Технік, насправді, дуже багато. І кожна дозволяє формувати особливу стилістику аксесуара. За тривалий період існування краваток сформувалося більше 80-ти способів його зав'язування. Сучасні чоловіки користуються тільки десятком. Але самими простими і доступними є тільки 4!

Як зав'язувати краватку певними способами?

Перший спосіб, який отримав назву Four-in-hand (Чотири в руці), з'явився близько 2-х століть назад. Причому винайшли його в чоловічому англійському клубі. Його члени хотіли відрізнятися від інших об'єднань яскравою рисою. І елементарний вузол, який може бути зав'язаний навіть новачком, дозволив добитися такого, хай не дуже яскравого, але все ж відмінності від інших чоловіків Великобританії.

Даний спосіб підійде для будь-якого випадку. Причому він ідеальний для краваток, виконаних не з легких, а з досить щільних тканин.

Як правильно зав'язати краватку, скориставшись технікою Four-in-hand? Все дуже просто!

Підніміть комір сорочки і протягніть краватку так, щоб вузький кінець виявився праворуч, а широкий - зліва. Тепер зведіть кінці краватки хрест-навхрест. Причому широкий кінець повинен бути розташований зверху. Проведіть широкий кінець під вузьким і заведіть його вправо, хрест-навхрест, над вузьким. Вийшла петля? У неї необхідно протягнути широкий кінець і потягнути вгору, витягуючи його. Тепер необхідно протягнути широкий кінець в другу петлю, яка утворилася під ним і потягнути вниз. Причому вийшов вузол потрібно притримати рукою. Підтягніть вузол до горла.

Вузол повинен вийти трохи недбалим, навіть трішки асиметричний. Це зробить його більш сучасним і стильним. Причому краю коміра не повинні прикривати його!

Другий спосіб називається Windsor.Прічем таке називання він отримав на честь герцога Віндзорського, якого вважають автором техніки. Але насправді така думка є помилковою. Ім'я справжнього автора невідомо!

Віндзор - вузол тугий, широкий. Його по праву можна назвати класичним. Така техніка підійде в тому випадку, якщо ви плануєте відвідування офіційних заходів. Причому розрахована вона на використання з комірцями, кути яких широко розставлені. Кращим варіантом краватки для такого вузла стане модель з тонкої тканини. Вона не буде «ламатися» на вигинах і додасть особливої ​​привабливості будь-якого представника сильної статі.

Як правильно зав'язувати краватку Віндзором? Тут все складніше, ніж в попередньому способі. Буде потрібно тренування!

Протягніть краватку під коміром, зведіть його кінці хрест-навхрест. Широкий кінець повинен виявитися зверху. Пропустіть вузький кінець над широким і протягніть останній в петлю, що утворилася, витягаючи його вгору. Тепер пропустіть широкий кінець під вузлом і витягніть його вліво, знову схрестіть кінці. Широкий знову повинен бути зверху. Тепер протягніть його в петлю, витягаючи вгору, всуньте його в утворився вузол, поправте його.

Як правильно зав'язувати краватку в техніці Half-Windsor?

Half-Windsor або полувінзор - техніка зав'язування краватки, яка підійде для будь-якої моделі. Але найкраще вона виглядає на комірі, кути якого широкого розведені. Така методика дозволяє продемонструвати красу сорочки і підкреслити її за допомогою яскравого кольору використовуваної при створенні краватки тканини.

Приступаємо до процесу ...

Отже, протягніть краватку під коміром, зведіть його кінці так, щоб вузький виявився під широким, який тепер потрібно завести за вузький і протягнути вліво. Потім широкий кінець потрібно протягнути вгору і протягнути в петлю, що утворилася, простягаючи вліво. Тепер заведіть широкий кінець вже вправо, поверх вузького і проведіть зсередини крізь петлю. Завершальний етап - протягування його в вузол. Готово!

Як правильно зав'язати краватку в техніці Pratt?

Пратт є, мабуть, найбільш доступним вузлом. Недаремно його використовують частіше за інших. З'явившись відносно недавно, він відразу ж знайшов безліч шанувальників по всьому світу.

Зав'язуємо ...

Протягніть краватку під коміром виворотом назовні. Тепер перехрестите так, щоб вузький кінець виявився зверху. В утворену петлю простягніть зверху широкий кінець, витягніть його вниз. Тепер широкий кінець потрібно провести над вузьким вліво і протягнути в петлю знизу. Залишилося протягнути його в вузол і затягнути його.

Безумовно, для того щоб краще зрозуміти особливості всіх технік, необхідно подивитися відео про те, як зав'язати краватку. Ви зможете повторити будь-які дії і швидше запам'ятаєте їх. Хоча і проста тренування, без перегляду відео про те, як зав'язувати краватку, може бути не менш корисною. 1,2,3 рази і навик буде придбаним і закріпленим. Пізніше ви зможете орієнтуватися в зав'язуванні краваток швидше і легко освоїте нові методики.

Прості поради про складні техніках!

Безумовно, для новачка будь-якої з вищеописаних технік може здатися досить складною. Але якщо слідувати рекомендаціям, то можна без зусиль опанувати ними.

Зав'язуйте краватку обережно, уникаючи розтягування і зминання тканини.

Слідкуйте за тим, щоб вузол був досить тугим!

Кінці краватки повинні збігатися один з одним. Але це правило вимагає деяких коментарів. Сьогодні дозволені і деякі «погрішності». Вони дозволяють додати стилю легкості та невимушеності.

Вибираючи вузол для краватки, орієнтуйтеся на особливості комірця, колір, тканина аксесуара і костюма, особливості власного статури. Великим чоловікам, наприклад, йдуть великі деталі!

Бажаємо успіху в зав'язуванні краватки! Вчіться і завжди виглядаєте стильними та сучасними!

факт:

А чи знаєш ти, за яким принципом Людовик XIV підбирав собі краватки? Ви здивуєтеся, але підбирав він їх в залежності від того, в якому кольорі прикрашений той чи інший зал для прийомів.

хочеш дізнатися ще один факт?


Статті по темі:

Як зав'язувати краватку?
Як зав'язувати краватку певними способами?
Як правильно зав'язати краватку, скориставшись технікою Four-in-hand?
Вийшла петля?
Очеш дізнатися ще один факт?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»