Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





3/40 кращих вузлів для краватки, хустки, шарфа


  • Підбираємо краватку під костюм і сорочку
  • вибір кольору
  • Краватка і стиль
  • Як вибрати краватку, або Основи стилю і модні тенденції

    Для того щоб краватка працював на вас, а не проти, його вибору слід приділити особливу увагу. Кращими вважаються ті, що виготовляються з шовку (в порівнянні з поліестером цей матеріал відрізняється кращою плинністю) і обов'язково вручну. Найдорожчі краватки поставляються з Італії. Китайські аналоги часом не поступаються їм за якістю, зате приємно відрізняються ціною.

    Існує кілька тонкощів, які слід знати і враховувати при виборі краватки. Покладіть його на долоню таким чином, щоб широкий кінець вільно звисав вниз, і подивіться, чи не закручується він. Гарненько обмацайте краватку, обережно перевірте, чи не мнеться він. Саме дотиковий фактор вважається хоч і суб'єктивним, але найнадійнішим принципом оцінки якісності товару.

    Те, що краватка виготовлений вручну, можна визначити по шву, що проходить по тильній стороні. Він обов'язково повинен бути ковзаючим і мати в кінці закріпку з декількох стібків, яка дозволяє краватці краще зберігати форму. З тією ж метою використовується прокладка, розташована всередині краватки і складається з більш щільного матеріалу. Ознакою машинного шиття вважається жорсткий шов, застроченную до самого кінця.

    Ще одна деталь, яка допомагає відрізнити фірмовий краватку: він шиється не з двох, а з трьох шматків. Це можна перевірити, якщо провести по ньому рукою і підрахувати кількість поперечних швів.

    Підбираємо краватку під костюм і сорочку

    Розміри краваток залежать в першу чергу від комірів сорочок, з якими, під впливом модних тенденцій, відбуваються постійні зміни. У зв'язку з цим стилісти радять купувати вироби шириною 7-9 сантиметрів, які дозволяють дотримуватися «золотої середини» в постійних коливаннях від широких моделей до вузьких і назад. Іншою важливою характеристикою краватки є його довжина, яка повинна становити 130-145 сантиметрів. Відступ від цього стандарту допускається лише в двох випадках: якщо краватку призначений для високих людей або зроблений під вузол «віндзор», що відрізняється великим розміром.

    Існує кілька класичних правил, що стосуються дизайну краватки.

    | Краватка з малюнком підійде лише до однотонної сорочці, а однотонна краватка - до сорочки в клітку або смужку (її колір повинен збігатися з кольором самого краватки).

    | Краватка повинна бути темніше сорочки, але світлішим костюма (або хоча б трохи контрастувати з ним).

    Як класичні малюнків краваток використовуються діагональні смужки, що повторюються орнаменти у вигляді зигзагів, ромбів і т. П., А також горошок. А ось яскраві краватки, в дизайні яких домінують помітні візерунки або великі картинки, підходять скоріше для любовних побачень, сімейних торжеств або дружніх вечірок, але ніяк не для офіційних заходів. Чим більше зображення, тим більше «неформальним» вважається краватку.

    Перед тим як перейти до наступного розділу, зауважимо, що поєднання в діловому костюмі контрастних кольорів, яке сьогодні в моді на Заході, не слід вважати ознакою поганого смаку. Так, до темно-синього піджака і яскраво-блакитній сорочці (холодні відтінки) цілком підійде краватка теплих тонів (наприклад, помаранчевий). Таке поєднання буде виглядати зовсім не вульгарно, а цілком гармонійно.

    вибір кольору

    Серед квітів, рекомендованих для краватки, є свій «бестселер». Це сірий колір, доповнений нейтральними відтінками: нефритовим, оливковою і т. П. Саме він разом з синім і його різновидами (аквамарином, блакиттю, індиго і ін.) Найкращим чином підходить яснооким людям, а також тим, у кого вже з'явилися сиве волосся . Використання сірого в поєднанні з іншими квітами дозволяє підкреслити їх сильні сторони, створити обстановку довіри і успіху.

    Слід бути обережними з червоними краватками, які вважаються ознакою влади і високого суспільного статусу. Проблема полягає в тому, що вони перемикають на себе увагу співрозмовника, відволікаючи його від вашого обличчя і ускладнюючи тим самим процес спілкування. Навіть відтінки червоного (бордо, димчасто-рожевий і ін.) Зазвичай використовуються лише в поєднанні з іншими квітами. Це ж стосується і краваток жовтого кольору, вибір яких вимагає хорошого смаку, ретельності і обачності.

    Темні кольори ідеально підходять брюнетам з карими очима і смаглявою шкірою. Чисто чорні краватки зустрічаються рідко, зазвичай цей колір має відлив або становить основу тонкого геометричного малюнка у вигляді сітки, дрібних штрихів і т. П., Який зображається на більш світлому тлі. Популярністю також користується поєднання шоколадного кольору з темно-коричневим відтінком.

    При виборі краватки слід враховувати і вік того, хто має його носити. Яскраве забарвлення вважається прерогативою молодості. Чим старшою стає володар краватки, тим більш стриманим повинен виглядати даний предмет гардероба.

    Краватка і стиль

    Раніше ми вже торкалися ті основні моменти, які стосуються ролі і місця краватки в сучасній моді. Прийшов час зупинитися на них докладніше. Перш єдиним прийнятним поєднанням була пара «класична чоловіча сорочка і краватка». Сьогодні спостерігається відхід від таких суворих правил в бік більшої варіативності. Так, цілком допускається носіння даного аксесуара разом з сорочкою-поло і навіть поверх трикотажного джемпера. Сьогодні краватку зовсім не обов'язково повинен щільно охоплювати шию - в моді вільно висять краватки, що нагадують вузький шарф.

    Чіткі вимоги до розмірів, малюнку та кольоровій гамі, які вироблялися століттями, також поступово розмиваються. Від краватки потрібно лише бути доречним, відповідати загальному стилю одягу його власника.

    Носіння краваток підпорядковується віянням, що виходить від світових модних подіумів. Так, новітньої тенденцією можна вважати певний лаконізм, жертвою якого стали дрібні деталі, а також досить сміливі зображення, які правили бал буквально кілька років тому. Саме однотонні краватки, які містять монокомпозіціонний малюнок, є на сьогоднішній день домінуючими. Хоча багато хто вважає їх кілька нудними.

    Для світських людей, нерідко відрізняються деяким снобізмом і бажаючих зайвий раз підкреслити свою індивідуальність, підходять моделі в косу смужку, що має різну ширину і колір. Особливо елегантно виглядає поєднання золотисто-бежевого відтінку з синім і рожевим на тлі смугастих же сорочок, тільки на тон світліше. А ось для вечірніх виходів найкращим чином підійде класичний сріблясто-сіра краватка.

    Даний розділ був би неповним, якби ми не торкнулися такого важливого моменту, як носіння краватки. Практично всім відомо золоте правило: нижній широкий кінець краватки повинен діставати приблизно до середини пряжки ременя. Її повне перекривання допускається лише для людей, що відрізняються худорляву статуру. Якщо ви носите костюм-трійку, то краватка ні в якому разі не повинен виднітися з-під жилетки.

    Згадуваний вище краватку типу «регат», який носиться на гумці, хоч і зручний, припустимо лише як частина форменого одягу (наприклад, офіціантів, портьє і т. П.), Але ніяк не ділового костюма. Останнім часом розстебнутий верхній гудзик вже не вважається ознакою поганого тону, якщо краватка при цьому розслаблений настільки, що її не видно оточуючим.

    Часто для того, щоб краватка не майорів в повітрі, як першотравневий прапор, використовується спеціальний затискач.

    Його почали застосовувати в кінці XIX століття, коли в моду увійшли краватки стрічкового типу, які ми використовуємо і до цього дня. Згодом затиск безповоротно витіснив з ужитку модників краваток шпильку.

    Вибір затиску також дуже важливий. Якщо ви вживаєте запонки, то ці два аксесуари повинні гармоніювати між собою, складаючи своєрідний чоловічий «сет». Оптимальним рішенням є придбання їх у вигляді одного набору. В цілому до затиску для краватки слід ставитися швидше як до функціонального елементу, ніж як до ювелірного прикраси. Використання позолоти і дорогоцінного каміння тут не вітається.

    Не потрібно також прагнути до того, щоб зажим для краватки обов'язково залишався на увазі і при застебнутому піджаку (якщо це, звичайно, не високохудожній твір). У всіх інших випадках рекомендується поміщати затиск приблизно на середину грудей. При цьому важливо постійно стежити за тим, чи не перекосився він.

    Виробники краваткових затискачів пропонують часом досить нестандартні рішення. До їх покупці слід підходити досить виважено і обережно, щоб не заробити репутацію володаря поганого смаку. Якщо ви не впевнені в собі, то краще взагалі відмовитися від цієї деталі туалету, ніж піддавати себе подібного ризику. Тим більше що використання краваткового затиску не є обов'язковою вимогою. Без нього цілком можна обійтися, якщо матеріал, з якого зшита краватка, досить важкий, щоб надійно утримувати його на місці без додаткових пристосувань. Тим, хто носить легкі краватки, досить покласти всередину монету, яка не менш ефективно допомагає утримувати їх в рівному положенні.

    Не слід також забувати про вибір хусточки, який вставляється в нагрудну кишеню піджака. Якихось особливих обмежень, пов'язаних з його носінням, не існує. Він допустимо для людей різних професій і в різних життєвих ситуаціях. Головне, щоб за своїм кольором і малюнком даний аксесуар не збігався з краваткою, але в той же самий час становив з ним гармонійне поєднання, відступаючи на другий план. У зв'язку з цим колір нагрудного хустки зазвичай буває однотонним і кілька приглушеним, а для його виготовлення використовуються ті ж тканини, що для виробництва краваток, - жаккард і шовк. Білий льняна хустка з вензелем розглядається як безпрограшний варіант, який підійде тим, хто не впевнений у своєму смаку.

    Залежно від матеріалу і ситуації нагрудний хустку можна скласти декількома способами. Розглянемо їх докладніше.

    «Президентський»

    Назва даного способу говорить сама за себе. Він найкраще підходить для офіційних заходів. Рекомендований матеріал - біла лляна тканина.

    «З двома кутами»

    Так зазвичай складаються нагрудні хустки з однотонної лляної тканини або щільного шовку.

    «З чотирма кутами»

    Спосіб оптимально підходить для нагрудних хусток з однотонної лляної тканини, що мають контрастну окантовку.

    «Хмара»

    Щоб зберігати форму, нагрудний хустку повинен бути досить щільним. Тип тканини принципового значення не має.

    «Перевернене хмара»

    Необхідний нагрудний хустку особливого типу, виготовлений з тонкого шовку, але має щільну окантовку.

    І останнє зауваження: справжньому джентльменові ні в якому разі не можна плутати нагрудний хустку, який виконує чисто декоративну функцію, з носовою, навіть якщо останнього з якої-небудь причини немає під рукою.

    Тепер, коли ми познайомилися з історією краваток, а також дізналися, як їх слід вибирати і носити, можна переходити до глави, присвяченій різним типам краваткових вузлів.



    Войти

    Найти








    Контакты

    г. Запорожье
    пр. Ленина, 170-В, к. 26
    Тел.: (061) 270-62-58/59
    © 2009 Журнал для родителей «Чудо»