Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Устаткування для виробництва кондитерських виробів.

Хто з нас в дитинстві не мріяв працювати на кондитерській фабриці, безкарно поїдаючи солодощі? Більшість з нас згадують дитячі мрії з посмішкою, але ось деякі все ж вирішили втілити їх в реальність, відкривши власну кондитерську фабрику. Які переваги цього бізнесу?

Перш за все, кондитерський бізнес приносить постійних дохід. Адже незалежно від економічних умов, люди завжди будуть хотіти їсти. Напевно ви помічали: як би ціни на продукти не росли вгору, вони завжди будуть користуватися попитом, а кондитерські вироби так тим більше. Іменини, свята, урочистості, весілля не припиняться ніколи. Та й хто з нас не проти побалувати себе смачним тістечком або тортиком після важкого робочого дня? Такий бізнес ніколи не буде в збитку.

Так як сама бізнес ідея про відкриття кондитерської нами вже обговорювалася тут . Сьогодні мова піде про необхідне для цього обладнання.

Чи знаєте ви, яке обладнання необхідно для виробництва кондитерських виробів? Насправді, це не обов'язково. Досить знати тільки те, що знадобиться саме вам, а для цього потрібно визначитися, що саме ви хочете робити, по стандартному або власним рецептом, в яких обсягах і т.д. Для кожного типу солодощів використовується свій агрегат, потужність і тип управління.

Яке обладнання необхідне і скільки воно коштує?

Яке обладнання необхідне і скільки воно коштує

Незалежно від типу продукції, існує стандартний набір інвентарю та обладнання, яке знадобиться для виробництва кондитерських виробів. Перш за все це:

  • Подова піч (ціна: 50-70 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян). Більшість кондитерських воліють слідувати перевіреним часом традиціям, випікаючи хлібобулочні вироби в подових печах. Їх перевага в тому, що хліб виходить повітрям, м'яким і з хрусткою скоринкою. За рахунок того, що в ньому мало рухливих деталей, воно не так часто ламається. Його легко містити в чистоті і регулювати потрібну температуру на сенсорному екрані для найкращого результату випікання.

  • Мукопросеиватель (ціна: до 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян). Сучасний ринок кондитерського обладнання представляє сотні видів борошнопросіювач різної якості і цінової категорії. Основним його завданням є очищення борошна від домішок, розпушення і збагачення киснем. Це необхідно для того, щоб тісто виходило більш пишним і повітряним. Тому при виборі обладнання перш за все слід звертати увагу на якість сита. Зазвичай в комплект входить два види: велике і дрібне для різних типів випічки. Також відштовхуйтесь від пропускної здатності вашого виробництва - скільки солодощів ви плануєте робити за добу? Цей фактор впливає на вибір потужності і енергоспоживання борошнопросіювача і розсіва.

  • Плита для виробництва начинок (ціна: 40 тисяч рублів). Про бращается увагу на комплектацію: всі деталі повинні бути з якісної нержавіючої сталі і легко розбиратися. Уточнюйте у продавця термін гарантійного обслуговування. Якісне обладнання має гарантію до 5 років.

  • Конвекційна піч (ціна: 200 тисяч рублів). За рахунок внутрішнього вентилятора піч добре розподіляє гаряче повітря, можна регулювати температуру і вологість, а також стежити за процесом випікання через скляну дверцята. Для електричних печей можна не встановлювати витяжку, для газових - обов'язкова. Даний вид печі вважається найбільш затребуваним і доступним варіантом кондитерського обладнання.

  • Міксер для рідкого тесту і кремів (ціна: 30 і 18 тисяч рублів відповідно). Даний тип міксерів називаються планетарними. Вони повинні бути обладнані чашею з нержавіючої сталі, мати знімні робочі деталі і закритий корпус, щоб туди не потрапляла волога і кондитерська суміш. Також звертайте увагу на потужність і енергоспоживання техніки.

  • Тістоміс (ціна: 30 тисяч рублів). На великих виробництвах використовуються підлогові тістомісильники - вони більш потужні. Якщо у вас невеликий бізнес, ви можете використовувати настільний обладнання. І в тому, і в іншому випадку звертайте увагу на тип регулювання. Плавне регулювання найзручніша і практична, так як дозволяє більш тонко регулювати силу замісу і випікати тісто за власним рецептом. Інші види мають фіксовану регулювання потужності або зовсім одну, яка підходить для підприємств, які виробляють тільки один вид кондитерських виробів.

Це що стосується спеціального обладнання для відкриття невеликого цеху. Але знадобиться також і додаткове обладнання:

  • Ванни, столи, стелажі, ціна: по 20 тисяч рублів;
  • Холодильні та морозильні шафи для зберігання інгредієнтів і сировини, ціна: 50 тисяч рублів;
  • Холодильна камера для зберігання готової продукції, ціна: 120 тисяч рублів;
  • Пекарський інвентар.

Щоб цифри залишилися в пам'яті, потрібно відволіктися від монотонного читання :)

Саме час підписатися на нові бізнес ідеї від сайту smollbiz.ru :

[SubscribeUni]

Продовжимо, тож більш докладно про кожен вид технологічного обладнання, що і для чого потрібно.

Продовжимо, тож більш докладно про кожен вид технологічного обладнання, що і для чого потрібно

Мукопросеиватель необхідний в першу чергу з точки зору санітарних норм.

Наступною стадією підготовки сировини є виготовлення крему, начинок і заміс тесту. Для цього застосовують міксери і тістоміси.

Після замісу тіста настає стадія формування виробів. Як правило, цей процес здійснюється вручну. Тому відразу перейдемо до більш важливою стадії - випічці. Більшість кондитерських цехів здійснюють випічку виробів в ярусних печах - від 1 до 4 ярусів.

Багато підприємств для того щоб збільшити продуктивність перейшли від ярусних печей до ротаційних печей. Випічка в таких агрегатах відбувається на стелажних візках, які обертаються під час випікання. Таке обладнання має можливість зміни швидкості повітряного потоку, а великий обсяг пекарської камери дозволяє випікати вироби будь-яких розмірів, а також виготовляти продукцію, що вимагає різних режимів випічки.

Для прикраси тортів можуть застосовуватися кондитерські насадки, мішки. Така продукція допоможе перетворити солодкий продукт на справжній витвір мистецтва.

Така продукція допоможе перетворити солодкий продукт на справжній витвір мистецтва

У кондитерській справі дуже важливо правильне зонування приміщення. Кондитерський цех середнього рівня повинен бути розділений на наступні секції:

  • заміс тесту

  • Оброблення і випічка

  • приготування крему

  • прикраса виробів

  • Розстойка дріжджового тіста

  • Приготування помадки, сиропів

  • Охолодження готових виробів

  • охолодження напівфабрикатів

  • Зберігання готових виробів

  • просіювання борошна

  • зберігання сировини

  • підготовка продуктів

  • мийка
  • зберігання тари

Варто розуміти і пам'ятати, що будь-яке обладнання ви не використали, в кондитерському бізнесі визначальний фактор: людський. Тобто найголовніше - професіоналізм ваших співробітників. Кондитер - цар і бог на виробництві, всі операції, в тому числі і автоматизовані він виконує своїми руками.

Залишайте коментарі, задавайте питання, діліться досвідом :)

Хто з нас в дитинстві не мріяв працювати на кондитерській фабриці, безкарно поїдаючи солодощі?
Які переваги цього бізнесу?
Та й хто з нас не проти побалувати себе смачним тістечком або тортиком після важкого робочого дня?
Чи знаєте ви, яке обладнання необхідно для виробництва кондитерських виробів?
Яке обладнання необхідне і скільки воно коштує?
Також відштовхуйтесь від пропускної здатності вашого виробництва - скільки солодощів ви плануєте робити за добу?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»