Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Ламінування волосся в домашніх умовах

  1. Коли вам може знадобитися ламінування волосся
  2. Плюси домашнього ламінування
  3. Мінуси домашнього ламінування
  4. Ламініруем волосся вдома
  5. Желатин - домашній ламинатор для волосся
  6. Як готувати желатинову маску
  7. Як часто можна робити ламінування в домашніх умовах

Желатин як природний ламинатор

Після зими наше волосся потребує особливого догляду. Носінні головних уборів або повна відмова від таких, низькі температури, часте використання фена для сушіння волосся (про те, як вибрати хороший фен, ви можете прочитати тут ) І убогий на вітаміни раціон харчування - все це робить наше волосся сухими і млявими. А так хочеться вразити оточуючих своєю розкішною шевелюрою і доглянутими волоссям.

Якщо у вас немає часу на походи до дорогих майстрам, це ще не привід відмовлятися від своєї мрії. Чому б вам не спробувати реанімувати своє волосся в домашніх умовах? Сьогодні Світ без Шкоди розповість вам про те, як це зробити за допомогою звичайного желатину. В інтернеті можна знайти чимало рецептів желатинових масок для волосся, проте, ми запропонуємо вам не тільки найбільш точний рецепт, але і розповімо про всі плюси і мінуси цієї процедури, а також про те, до чого вам варто бути готовими після неї ...

Коли вам може знадобитися ламінування волосся

Якщо ви хочете повернути своєму волоссю привабливий зовнішній вигляд, живий блиск і силу (одним словом, ви прагнете до того, щоб ваше волосся було як в рекламі), вас може виручити процедура ламінування волосся в домашніх умовах. Завдяки спеціальному складу (про нього ми поговоримо трохи пізніше) кожен волосок буде відновлений, і в цілому загальний вид вашої зачіски покращиться.

Регулярно використовуючи склад для ламінування волосся, ви зможете захистити їх від шкідливого впливу ультрафіолетових променів (на увазі наближається літа і сезону відпусток це дуже актуально), а також від перепаду температур. Навіть користуючись феном для волосся, праскою або плойкою, ви зможете не переживати про те, чи не шкодять вони вашому волоссю.
повернутися до змісту ↑

Плюси домашнього ламінування

Результат після процедури в наявності

Чи не простіше, усвідомивши необхідність привести своє волосся в порядок, звернутися до професійного майстру? У деяких випадках це дійсно найвірніше рішення. Однак, якщо такої можливості у вас немає, не впадайте у відчай. У домашніх умовах, якщо все робити правильно, ефект буде нітрохи не гірше салонного. До того ж, ви зможете не сумніватися в тому, який склад для вас використовують, скільки складу витратив майстер ... Натуральна основа зробить його максимально безпечним (звичайно, якщо у вас немає алергії на його компоненти).

  • Ваше волосся знайдуть обсяг, шовковистість і м'якість.
  • Посічені кінчики швидко відновляться.
  • Наелектризовані волосся більше не будуть турбувати вас.
  • Від домашнього ламінування структура волосся потовщується і вони стають важчими. Власниці неслухняних локонів нарешті зможуть порадіти гладкою, рівною зачісці з прямого волосся без допомоги всяких прасок.
  • Для проведення ламінування волосся в домашніх умовах - вагітність не перешкода. Навпаки, відмінна можливість навіть в такому положенні виглядати доглянуто і привабливо.
  • Звичайно ж, домашня ламінація волосся - це відчутна економія вашого сімейного бюджету. Собівартість маски копійчана, а ось результат - ви будете виглядати на мільйон.

повернутися до змісту ↑

Мінуси домашнього ламінування

Але перш, ніж ви підете готувати склад для ламінування, прочитайте все-таки цей пункт. У домашній ламінації є свої мінуси, вірніше сказати, нюанси, про які ви повинні знати.

  • За результат в домашніх умовах відповідаєте тільки ви, так що будете готові взяти всю відповідальність на себе.
  • Ламінація робить жорсткі волосся більш жорсткими і неслухняними.
  • Деякі типи волосся не піддаються ефекту ламінування.
  • Алергія на склад для ламінування в домашніх умовах зустрічається рідко, але все ж варто переконатися, що її у вас немає. Для цього нанесіть трохи складу на шкіру за вухом на 10-15 хвилин. Якщо печіння або свербіж не відчуваються, сміливо наносите склад на волосся.
  • Власницям довгих локонів доведеться просити про допомогу подругу, так як самостійно наносити склад не дуже зручно, як і змивати його потім.
  • У деяких випадках домашнє ламінування призводить до зайвої жирності волосся, а також можуть почати сіктися кінчики (хоча спочатку ця процедура повинна була позбавити вас від такої проблеми).

повернутися до змісту ↑

Ламініруем волосся вдома

  1. Для ламінування в домашніх умовах можна використовувати готові склади: професійні засоби, або ж приготувати їх самостійно.
  2. Яким би не був ваш вибір, перед домашнім ламінуванням потрібно добре помити волосся, щоб видалити залишки коштів для укладання.
  3. Попередня поживна маска перед ламінуванням тільки посилить позитивний ефект.
  4. Строго витримуйте рекомендований час, скільки склад повинен бути на волоссі.
  5. Для кращого проникнення складу ламінування в структуру волосся, погрійте їх феном, виставленим на середній температурний режим. Так ви допоможете поживними компонентами проникнути в структуру волосся.
  6. Промивати волосся коштує водою, температура якої трохи вище кімнатної.
  7. Використовувати шампунь не потрібно, так як він змиє залишки ламінуючого речовини.
  8. Сушити волосся феном також не рекомендується. Просушіть їх рушником і просто розчешіть, давши можливість досохнуть природним шляхом.

повернутися до змісту ↑

Желатин - домашній ламинатор для волосся

Для домашнього ламінування волосся потрібно зовсім небагато

Якщо з готовими складами все ясно - там потрібно просто слідувати інструкції, то ось з желатином, використовуваним для домашньої ламінації волосся - не все так зрозуміло. Який ефект він робить, і чому обирають саме його.

Якщо згадати, то в складі желатину міститься природний білковий з'єднувач колаген. Желатиновий склад обволікає дбайливо поверхню волосся і утворює на них захисну плівку. В результаті волосся набуває обсяг, вага, і желатин живить їх корисними речовинами. При цьому процедура має накопичувальний ефект. Тобто розраховувати, що після першого разу у вас все вийде - не варто. Результат буде видно через 2-3 процедури. І чим більше уваги ви будете приділяти своєму волоссю, тим краще вони будуть виглядати.
повернутися до змісту ↑

Як готувати желатинову маску

  • Для приготування ламінуючого складу з желатину нам потрібна буде пачка желатину, кип'ячена вода кімнатної температури, маска для волосся, якої ви звикли користуватися, шапочка для волосся, скляний посуд.
  • У скляний посуд насипте столову ложку без верху желатину і залийте 3-ма столовими ложками теплої води. Для довгого волосся пропорції можна буде збільшити в кілька разів.
  • Добре розмішайте склад і дайте йому можливість настоятися. Для цього його краще зверху накрити чимось.
  • Підготуйте волосся, як писалося вище (вимийте їх і нанесіть бальзам або маску, а потім змийте). Підсушіть волосся рушником, вони повинні бути злегка вологими.
  • Тепер можна додати в желатинову масу столову ложку вашої маски для волосся. У вас вийде складу, за своєю консистенцією нагадує густу сметану. Тепер його буде зручно наносити на волосся, уникаючи шкіри голови. Краще відступити від коренів волосся на кілька сантиметрів. При попаданні складу на шкіру можливі неприємні відчуття.
  • Коли волосся будуть покриті складом, можна буде надіти зверху поліетиленову шапочку, укутати голову рушником, і просушити голову феном протягом 15-ти хвилин.
  • По закінченні цього часу, желатиновий склад змивається з волосся простою водою.

повернутися до змісту ↑

Як часто можна робити ламінування в домашніх умовах

Різні джерела відповідають на це питання по-різному. Однак, щоб не нашкодити структурі волосся, але добитися стійкого позитивного результату, фахівці рекомендують проводити ламінування в домашніх умови не частіше 1 разу на місяць. Цього якраз достатньо, щоб ваше волосся виглядали доглянутими і залишалися такими. Якщо ж після декількох місяців таких процедур, ви все одно не бачите ефекту - краще звернутися за консультацією до трихолога. Сухість волосся, їх слабкість і млявість, швидше за все, результат збоїв в роботі організму. І вам важливо встановити, що саме відбувається не так.

Відео про желатинових масках для волосся

Сьогодні ми з вами говорили про ламінування волосся в домашніх умовах. Зручна і доступна процедура, яка гарантує шикарний ефект. Нам буде цікаво дізнатися ваші відгуки про ламінування волосся. Залишайте свої коментарі, діліться рекомендаціями.

Шевцова Ольга Світ без Шкоди

Читайте також про Кератинове вирівнювання волосся .

Сказати "Дякуємо":

Чому б вам не спробувати реанімувати своє волосся в домашніх умовах?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»