Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Хліб - користь чи шкода, чим замінити хліб, цільнозерновий хліб

  1. У чому ж шкода хліба?
  2. Шкідливі складові хлібобулочних виробів
  3. Хліб цільнозерновий, бездріжджовий, хлібці ...
  4. заміна хлібу

Дорогі друзі! Будьте в курсі останніх новин по дієтології! Отримуйте нові поради з правильного харчування! Чи не пропускайте нові програми, уроки, тренінги, вебінари! Давайте стройнеть разом, адже разом легше! Для цього залиште свої контактні дані і Ви не пропустите нічого нового і цікавого. БУДЬ В КУРСІ!

Сьогодні дієтологи всього світу заявляють, що для набуття стрункості варто істотно урізати порцію споживаних хлібобулочних виробів. В ідеалі щоб схуднути, варто зовсім відмовитися від них.

У чому ж шкода хліба?

Щоб відповісти на це питання, навіть не варто розбирати хліб на інгредієнти і складові, досить просто розуміти, що хлібобулочні вироби це вуглеводи , Причому вуглеводи прості.

Потрапляючи в шлунок, вони починають швидко засвоюватися, не кращим чином впливаючи на роботу підшлункової залози. Хлібобулочні вироби викликають різкий стрибок рівня цукру в крові, на що підшлункова залоза реагує викидом інсуліну. Інсулін знижує цукор у крові, і людина знову хоче їсти! А тим часом уже з'їдений хліб чекає свого часу. Або він піде на енергетичні витрати організму, або - в зайвий жир. З огляду на, що вуглеводів, особливо простих, ми вживаємо багато (солодощі, випічка, фаст-фуд, макарони і т.д.), а рухаємося все менше, хліб, як раз, і відкластися на животі і боках.

Шкідливі складові хлібобулочних виробів

Хліб складається з борошна, масла, дріжджів і цілого набору всіляких добавок. Здавалося б, що шкідливих продуктів в хлібі немає. Більш того, виробники заявляють про вітаміни групи В і клітковині, які містяться в борошні і дріжджах. Однак все замовчують, що борошно в хлібі найдешевша, а дріжджі давно замінені сухими і марними в плані здоров'я. Крім того, жир використовується переважно гідрогенезірованние ( трансжири ), А для підтримки свіжості в хлібні продукти додають консерванти та інші сумнівні складові. Навіть якщо не говорити про стрункість і схудненні, варто задуматися про кількість споживаного хліба. Цей продукт викликає процеси бродіння в кишечнику, алергічні реакції, хвороби травної системи.

Хліб цільнозерновий, бездріжджовий, хлібці ...

Більшість людей, що сидять на дієтах або просто піклуються про свою фігуру, замінили звичайний хліб продуктами «корисними»: хлібом з висівками, бездріжджовий, цільнозерновим і т.д. Можливо, в цих продуктах дійсно використовується частина заявлених висівок, клітковини і вітамінів. Але ці корисні складові можна замінити більш реальними продуктами, та й на чесність виробників, які стверджують, що в їх хлібі є користь, можна тільки сподіватися.

заміна хлібу

І ще один факт не на користь ароматного продукту, за традицією займає лідируючу позицію на російському столі. Вживаючи хліб, ми впадаємо в залежність від нього, звикаємо до нього, як і до будь-яких найпростішим вуглеводів, цукру, наприклад. Тому людям, охочим схуднути, варто відмовитися від хліба зовсім. А тим, хто ну просто не може без хліба, дієтологи радять замінити м'який хліб на житні сухарі і вафельні хлібці. згідно системі схуднення ЕШЬ СМІЛИВО вживати вуглеводи, особливо прості, варто строго дозовано і переважно в першій половині дня. А починається прийом їжі з тарілки ароматного салату - джерела клітковини , Який мінімізує шкідливий вплив хліба на наш організм.

Автор статті:   Олександра Петровічева (психолог-дієтолог) Автор статті: Олександра Петровічева (психолог-дієтолог) . Я допомагаю людям знаходити стрункість, вчу правильно харчуватися, позбавлятися від пристрасті до солодощів, переїдання та психологічної залежності від їжі.

У чому ж шкода хліба?
У чому ж шкода хліба?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»