Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





На волосині від лисини: небезпечні міфи про шампунях

Як не залишитися без волосся? Коли пора бити на сполох? І скільки повинен коштувати шампунь для миття голови? На ці питання "Правде.Ру" відповіла трихолог-дерматолог, головний лікар "Центру трихолог" в Москві Тетяна Цимбаленко. Як не залишитися без волосся

fotodom.ru

Головні тріхологіческом проблеми, з якими стикаються і чоловіки і жінки - це втрата волосся і захворювання шкіри голови. Причому представниці слабкої статі звертаються до трихолога набагато раніше, а чоловіки в цьому випадку, як і з багатьма іншими проблемами, можуть схаменутися занадто пізно.

- Коли варто серйозно задуматися?

- Коли волосся рясно випадають понад три місяці поспіль. Наприклад, середньодобова норма втрати волосся - від 50 від 150 штук. Якщо причина криється в стресі, перенесеної операції, наркозі або прийомі ліків - то це нестрашно. Але якщо ви втрачаєте обсяг волосся або у вас помітно розширюється проділ, необхідно звернутися до фахівця.

Існують також тести, які допоможуть визначити, є надмірне випадання чи ні (це називається wash-test, або тест з миттям): волосся збираються на марлю, вона кладеться на сіточку, ви миєте голову і потім підраховуєте кількість випали волосся. Їх має бути не більше 100.

- Що стосується догляду: є різниця між шампунями за 100 рублів або 800?

Тут потрібно дотримуватися золотої середини. Слід пам'ятати про те, що шампунь - це засіб гігієни, тобто це мило, яке очищає шкіру голови від сала, бруду, мертвих волосся і всього іншого.

Якщо шампунь буде дуже дешевий (тобто з дуже дешевими поверхнево-активними речовинами ), Ви можете отримати роздратування шкіри, її пересушування і лущення внаслідок дерматиту.

Якщо шампунь занадто м'який, він може недоочіщать шкіру голови, це теж буде недобре для її стану.

Перш за все ви повинні зрозуміти, як часто вам потрібно мити волосся, і визначитися з типом шкіри голови. У більшості людей вона в основному жирна, тому ми дуже рідко рекомендуємо шампуні для сухих волосся (Їх краще застосовувати тим, хто часто фарбує волосся). А якщо ви не освітлює волосся і миєте голову через день, то вибирайте шампуні для нормального і жирного волосся.

Але якщо ви страждаєте випаданням волосся, маєте захворювання шкіри голови, то ваша дорога веде в аптеку, де продають шампуні з лікувальними компонентами. Однак коли стан вашої шевелюри буде погіршуватися, варто задуматися про похід до лікаря.

- Чи існують дійсно "натуральні" шампуні, без хімії?

- Це, швидше за все, такий трюк. Щоб зробити натуральне ефірне масло, потрібно величезна кількість сировини. Це дуже дорого. У будь-якому випадку всі продукти в шампунях - хімічного синтезу. Ще раз відзначимо, що шампунь - це просто засіб для миття волосся.

- А які є рекомендації по вибору кондиціонерів, бальзамів і масел для волосся?

- В основному всі ці препарати нейтралізують лужну дію шампуню. Відповідно, волосся легше розчісується, менше плутаються, блищать і так далі.

Як вибирати? Перш за все дивіться на структуру свого волосся. Якщо вони тонкі, але ви їх не фарбуєте - досить легких засобів. Для пошкоджених локонів краще використовувати маски, сироватки, спреї, флюїди і кератин . Чим довше волосся, тим інтенсивніше повинен бути догляд.

Як не залишитися без волосся?
Коли пора бити на сполох?
Коли варто серйозно задуматися?
Що стосується догляду: є різниця між шампунями за 100 рублів або 800?
Чи існують дійсно "натуральні" шампуні, без хімії?
А які є рекомендації по вибору кондиціонерів, бальзамів і масел для волосся?
Як вибирати?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»