Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Як роблять мультики. Історія створення мультфільмів

  1. Історія створення мультфільмів
  2. Як роблять мультики відео

Не пам'ятаю точно, в якому віці я вперше побачив мультфільм, але пам'ятаю, що дуже довго я вірив в те, що мультяшні герої абсолютно реальні і що вони живуть в телевізорі

Не пам'ятаю точно, в якому віці я вперше побачив мультфільм, але пам'ятаю, що дуже довго я вірив в те, що мультяшні герої абсолютно реальні і що вони живуть в телевізорі. Мені тоді дуже хотілося розібрати телевізор і дістати їх звідти.

Трохи подорослішавши, я зрозумів, що їх там немає, батьки мені розповіли, що мультфільми роблять художники-мультиплікатори, але як роблять мультфільми, мені так до кінця було не зрозуміло. У ті часи в магазинах продавали дитячу іграшкову кінокамеру з мультфільмом. Крутиш ручку і в камері бачиш мультик. Пам'ятаю, як ми з другом розібрали цю камеру, витягли плівку. Ось тут-то нам і стало ясно, як це відбувається. Камеру зібрати ми, природно не змогли, зате дізналися таємницю - як відбувається це незвичайне диво.

Історія створення мультфільмів

Коли з'явилися мультфільми точно невідомо. З давніх часів люди намагалися «оживити» малюнки. Перші згадки про анімацію (пожвавленні) датовані I століттям до н.е.

На початку другого тисячоліття н.е. в Китаї з'явилися тіньові уявлення. Вони дуже були схожі на майбутні мультфільми.

В середині 15 століття стали з'являтися артисти, які розважали народ рухливими зображеннями, застосовуючи для цього спеціальні механізми.

В кінці 17 століття А. Кішером був придуманий «чародейственний ліхтар», який показував рухоме зображення на склі.

В кінці 19 століття винахідник з Франції Е. Рейно придумав проектор, в якому використовувався принцип послідовної передачі зображень - одне за іншим.

У 1906 році, після того, як була винайдена кінокамера, в Америці був зроблений перший мультфільм. Автором його був Дж. Блектон. Ранні мультфільми були чорно-білими і «німими». Перший мультфільм зі звуком створив в 1928 році У. Дісней. Це був мультфільм «Пароплав Віллі».

У нашій країні перший мультиплікаційний фільм з'явився в 1924 році.

Створення мультфільму - дуже трудомісткий процес. Для того, щоб персонаж зробив простий рух, треба намалювати близько сотні малюнків. А для десятихвилинної мультика їх треба зробити близько 15 тисяч!

Найпростіший мультфільм Ви можете зробити з дитиною самі. Для цього потрібно взяти товстий зошит або блокнот і зробити який-небудь малюнок на першій сторінці. Це може бути, наприклад, простий чоловічок, який буде рухати руками вгору-вниз. На першій і останній сторінці у нього руки внизу, приблизно на середньої сторінці - вгорі, а решту сторінок заповніть проміжними положеннями. Коли все готово, запустіть швидке перегортання сторінок - Ви побачите Ваш перший мальований мультфільм. Дитина буде в захваті і, головне, зрозуміє, як роблять мультфільми.

Існує так само лялькова, пластилінова і комп'ютерна (в тому числі 3D) анімація.

Якщо дитина зрозуміє принцип і зацікавиться самостійним створенням мультфільму, то Вам буде потрібно багато терпіння, цифровий фотоапарат і комп'ютер зі спеціальними програмами для створення мультфільмів. І, хто знає, може це стане його покликанням!

На завершення, хочу запропонувати вам подивитися відео про те, як роблять сучасні мультфільми.

Як роблять мультики відео

  • З цього відео ваша дитина дізнається, як роблять мультики. Він побачить весь процес "зсередини", як придумують сюжет, малюють персонажів і як їх оживляють. Батькам теж буде дуже цікаво. Приємного перегляду.
  • Анімаційні фільми та мультики 3D - видатне досягнення, що дозволяє домогтися небувалої реалістичності, завдяки використанню новітніх технологій створення мультфільмів. Створені компьтером персонажі - винахід Голлівуду. 3D спецефекти привели до того, що тривимірні комп'ютерні персонажі відразу ж піднеслися на зоряний небосхил. Але навіть до цифрових створінням слава приходить нелегко. Щоб створити такий мультфільм, як і раніше необхідний кропітка праця митців, оформлювачів, які вручну виготовляють героїв і декорації, а вже потім в роботу вступають програмісти. Вони змушують персонажі рухатися, і, використовуючи спецефекти, домагаються цієї самої реалістичності. З цього відео ви дізнаєтеся, як роблять спецефекти в анімаційних фільмах і подивіться, як роблять мультики 3d.

Якщо у Вас є хвилинка часу, залиште, будь ласка, свій відгук у коментарях. Ви можете почитати інші статті, скориставшись КАРТОЮ САЙТУ , а також Підписатися на розсилку і отримувати нові статті на Вашу поштову скриньку.

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»