Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Рецепти домашніх засобів для миття посуду

  1. Шкода миючих засобів для посуду
  2. Як зробити домашнє миючий засіб для посуду?
  3. Рецепт кошти для миття скляного посуду і вікон

Сучасні миючі засоби відмивають посуд завдяки хімічним речовинам, які, до слова, не дуже корисні при попаданні всередину організму Сучасні миючі засоби відмивають посуд завдяки хімічним речовинам, які, до слова, не дуже корисні при попаданні всередину організму. Фосфати і ПАР взаємодіють з забрудненнями і ресщепляют їх. Це плюс, і він, на жаль, єдиний. Мінусів набагато більше, тому «Мамині шпаргалочкі» вважають своїм обов'язком розповісти про шкоду засобів для миття посуду і поділитися рецептами домашніх миючих засобів.

Шкода миючих засобів для посуду

Фосфати і ПАР, потрапляючи в організм, починають руйнувати білки і жири, точно так же, як на брудній тарілці. Це призводить до зниження імунітету, вражає щитовидну залозу, печінку, нирки. Фосфати здатні затримувати в організмі воду, таким чином порушуючи водний баланс. Зовні це проявляється в набряках.

За своїм складом пральний порошок схожий з миючими засобами. Багато господинь взаємозаміняють їх в домашньому господарстві. Якщо жирна пляма потрапила на одяг, залийте його засобом для посуду, адже воно дуже добре розчиняє жир.

Їдкий натрій в складі миючих засобів для посуду здатний завдати шкоди шкірі рук, викликати почервоніння, лущення, подразнення. Аромати і ароматизатори підвищують ризик алергії.

Як уникнути потрапляння шкідливих речовин в організм?

  • Рекомендується мити посуд завжди в гумових рукавичках.
  • Фосфати і ПАР необхідно ретельно змивати з поверхні посуду: тримати чашки і тарілки під струменем теплої води мінімум 15 секунд.
  • Постарайтеся не перевищувати кількість кошти на губці - однієї маленької крапельки цілком достатньо.
  • Використовуйте домашні засоби для миття посуду: їх можна приготувати своїми руками.

Як зробити домашнє миючий засіб для посуду?

Домашні засоби вимиють посуд не гірше магазинних. Вони утворюють менше піни, зате легко змиваються без шкоди здоров'ю. Існує кілька рецептів безпечних засобів, які кожна господиня може зробити вдома.

рецепт №1

Нам знадобляться:

  • господарське мило - 25 г,
  • рідкий гліцерин -25 мл
  • спиртова настоянка календули - 1 ст. ложка
  • спирт - 4 ст. ложки
  • вода - 0, 5 літра

Мило трьом на крупній тертці і нагріваємо на водяній бані. Як тільки мило розтопиться, додаємо спирт, настойку календули і пляшечку гліцерину приблизно 25 мл і воду.

рецепт №2

Дуже добре посуд миє звичайне господарське мило. Покладіть його в мильницю поруч з мийкою. Під час чергового миття посуду візьміть губку і потріть про мило. Мильною губкою мийте посуд звичним способом. Різниця від покупного засоби лише в тому, що милом губку потрібно намалювати частіше.

Промийте посуд під струменем теплої води - ви помітите, що вона стала чистою до скрипу вже буквально через пару секунд. Від мила не залишиться і сліду - воно дуже добре змивається. Господарське мило містить великий відсоток лугу, саме тому видаляє забруднення легко і швидко.

рецепт №3

У поєднанні з харчовою содою господарське мило стає універсальним миючим засобом для будинку. Докладний рецепт описаний в шпаргалочке «Універсальний миючий засіб - своїми руками» .

Рецепт кошти для миття скляного посуду і вікон

Рецепт кошти для миття скляного посуду і вікон

За даним рецептом можна приготувати домашнє миючий засіб для вікон і посуду зі скла.

Нам знадобляться:

  • пляшечка з пульверизатором
  • ємність для змішування компонентів
  • оцет - 0,5 склянки
  • лимонний сік - 1 ст.л
  • вода - 1 стакан

У скляній півлітрової баночці змішуємо всі інгредієнти і переливаємо в пляшку з пульверизатором. Для того, щоб перелити миючий засіб в пляшку використовуємо звичайну пластмасову воронку. Готово!

Ми з вами з'ясували, що сучасні мийні засоби погано змиваються і залишаються на поверхні посуду. Ці речовини потрапляють в організм разом з їжею і відкладаються там. Домашні миючі засоби для посуду на основі мила, соди, спирту, оцту - гідна заміна товарів побутової хімії. За наведеними вище рецептами легко зробити засоби для миття посуду своїми руками!

Схожі статті:

Як уникнути потрапляння шкідливих речовин в організм?
Як зробити домашнє миючий засіб для посуду?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»