Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Модель рекламного впливу AIDA

>>

Дану модель рекламного впливу запропонував в 1896 році американець Е. Левіс. Його модель, яка працює для різних видів реклами, передбачає чотири стадії реакції споживачів: увага (attention), інтерес (interest), бажання (desire), дія (action).

Сьогодні, коли на кожного споживача обрушується маса рекламної інформації, формула AIDA набагато актуальніше, ніж раніше. Споживач стає все більш стійкий до рекламного впливу і менш відкритий до сприйняття повідомлень. Реклама повинна бути такою, щоб не тільки виділитися, але і утримати увагу. Модель AIDA грунтується на простих принципах людської поведінки, і це допомагає створювати дійсно працюючу рекламу.

Крок 1: захопити увагу

Споживачі не люблять довгих розповідей і деталей - відразу приступайте до справи. Кожен елемент рекламного послання може привертати увагу: заголовок, чіпляє фотографія або пропозицію, від якої не можна відмовитися. Так як рекламних повідомлень навколо людини сотні, такий крок як залучення уваги стає визначальним.

Ефективно привернути увагу можуть:

  • яскраві кольори
  • привабливі люди
  • цікава і незвичайна фотографія
  • юмор
  • риторичні питання
  • питання-гачки, які змушують читати далі
  • ознайомлення з перевагами товару, послуги.

Крок 2: пробудити інтерес

Дайте причину цільової аудиторії, по якій вона повинна зацікавитися вашою пропозицією. Потрібно знайти такі "кнопки", на які споживач захоче натиснути. Він повинен відразу зрозуміти, яку вигоду він отримує - низьку ціну, зручність, комфорт. Можна попередньо протестувати кілька таких "кнопок" на малій групі цільової аудиторії і вибрати найефективніші.

Зацікавити можна, якщо:

  • показати ваше унікальна торгова пропозиція - чому споживач повинен вибрати саме вас,
  • запропонувати знижки першим покупцям,
  • повідомити про обмежені терміни розпродажі.

Крок 3: викликати бажання

Формування бажання - це центральна частина будь-якої рекламної кампанії. Перетворіть бажання в потребу. Часто для формування бажання рекламні дизайнери, які відмінно знають психологію споживача, вдаються до роботи з людським его: "З" Лореаль "я буду виглядати молодше" і т.д. Така суть людської натури, і вона навряд чи зміниться.

Якщо ви сформуєте бажання і переконайте споживача в тому, що воно має право на існування і справедливо, ви досягнете успіху.

Крок 4: спонукати до дії

Після того, як реклама захопила увагу споживача, опанувала його інтересом і бажанням, саме час закликати покупця до дії. Для цього можна створити ефект терміновості, коли в рекламі повідомляється, що потрібно якомога швидше прийняти важливе рішення, інакше людина втратить вигоду.

Ефективні заклики до дії:

  • зателефонуйте нам сьогодні (і ви отримаєте щось безкоштовно),
  • поспішайте, поки не скінчилося,
  • навіщо чекати, почніть сьогодні.

Наші дизайнери мають серйозний досвід в розробці самих різних рекламних послань, в кожному з яких необхідно враховувати психологічні особливості сприйняття інформації. Створюючи різні види рекламної поліграфії - брошури, обкладинки , прапорці , журнали , газети , Листівки - ми орієнтуємося на перевірені рекламні формули і закони, а також використовуємо власні напрацювання.

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»