Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Як зробити мило в домашніх умовах, фото, покроково

Мило не такий складний продукт як здається на перший погляд. Якщо спростити всі формули і хімічну термінологію, то це банальний жир зі спеціальними розчинниками. Однак потрібно бути гранично уважним у виборі основи, так як дезінфікуючі і миючі особливості мила можуть чистити шкіру, як від шкідливих, так і корисних бактерій. А значить не варто їм користуватися дуже часто.

Створюючи мило в домашніх умовах Ви зможете підібрати для себе самі неагресивні речовини, які не викликають алергію навіть у дітей. Додатково до всього, виготовлення мила своїми руками дуже цікавий процес, а досвідчені миловари можуть на цьому навіть заробляти.

Перед початком роботи потрібно підготувати кілька простих інгредієнтів і матеріалів:

  • дитяче магазинне мило або спеціальна основа;
  • формочки для мила (силіконові або пластикові);
  • масло (краще оливкова);
  • ароматичні масла;
  • барвники;
  • кавові зерна, трав'яні набори, палички ваніліну (не обов'язково).

Покрокове виготовлення мила:

  • Інгредієнти відшукати не складно, а ось визначитися з формочкой вже складніше. Існує кілька варіантів: спеціальні форми з пластика, коробочки з-під масла і йогурту, силіконові форми (кращий і простий варіант).

Існує кілька варіантів: спеціальні форми з пластика, коробочки з-під масла і йогурту, силіконові форми (кращий і простий варіант)

  • Тепер настав час приступити до створення основи. Якщо Ви використовуєте дитяче мило, то наріжте його на дрібні шматочки (краще натерти на тертку) і розтопіть в паровій бані. Деякі гріють масу в мікрохвильовій печі, але це небезпечно, так як мило дуже швидко нагрівається і може перекіпеть. Так само постійно помішуйте плавкими масу.

Так само постійно помішуйте плавкими масу

  • Для жирного мила потрібно додати масла в пропорції 1/3 чайної ложки на 100 грам мильної основи. Якщо переборщити, то готове мило буде погано пінитися або зовсім не буде.

Якщо переборщити, то готове мило буде погано пінитися або зовсім не буде

  • Як надати милу колір. Існує кілька варіантів барвника: в сухому вигляді, рідкому, порошок і перламутр. Так само барвники діляться на штучні і натуральні, останні можна знайти навіть на кухні: шоколад, мелену каву.

Співвідношення пропорцій в залежності від барвника:

  1. Найбільш концентрованими вважаються сухі. З ними потрібно бути дуже обережними і попередньо розчиняти в теплій воді, а вже потім додавати в мильну основу.
  2. Рідкий барвник, це вже розведений сухий і його потрібно трохи більше. Приблизно 5-10 крапель на 100 грам готового мила. Змішуючи рідкі барвники, Ви зможете отримати новий незвичайний відтінок.
  3. Пігментний, він же порошковий, потрібно розчиняти в олії в співвідношенні: третина чайної ложки на 100 г. Такий барвник робить мило матовим, так що не радимо використовувати його в дуеті з прозорою основою.
  4. Перламутр більше декоративний елемент, ніж барвник. Дрібні блискітки надають яскравих вкраплень.

Дрібні блискітки надають яскравих вкраплень

  • Залишилося зовсім небагато, додати аромат: ефірного масла 5-7 крапель на все ті ж 100 г продукції, а для ароматизатора розведеного на воді потрібно всього 3-4 краплі. Для любителів експериментів, не радимо змішувати кілька ароматів, результат може бути непередбачуваний, а запах часто неприємний.
  • Найприємніша і корисна частина роботи - космічні добавки для мила. Це зробить кінцевий продукт більш корисним і додасть особливих властивостей, наприклад: мило-скраб.

добавки:

  1. Какао, шоколад, мелену каву.
  2. Бджолиний мед.
  3. Сухі вівсяні пластівці.
  4. Кокос.
  5. Цитрусова цедра.
  • Останній етап миловаріння. Готову суміш потрібно перелити підготовлену заздалегідь форму, дочекатися повного охолодження. Краще нехай суміш охолоджується природним шляхом, не потрібно ставити її в холодильник. З силіконової форми дістати готове мило просто, а ось з пластикової не завжди виходить. Залиште таку форму на кілька днів, мило в ній просушитися і дістати його не викличе ніяких складнощів.

Залиште таку форму на кілька днів, мило в ній просушитися і дістати його не викличе ніяких складнощів

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»