Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Як доглядати за проблемною шкірою

Уважно ставтеся до вибору косметичних засобів.

Фото: womenworld.com.ua

Проблемна шкіра доставляє своїм власницям чимало неприємностей, адже часто вона "радує" нас сюрпризами у вигляді дрібних прищиків, чорних крапок і почервоніння в самий невідповідний момент - наприклад, напередодні побачення, дня народження або важливих переговорів. Доводиться проводити біля дзеркала достатню кількість часу, щоб хоча б візуально усунути недоліки. Як же поліпшити стан шкіри і запобігти появі цих самих "сюрпризів"? Важливо пам'ятати, що найбільше значення для зовнішнього вигляду шкіри мають два чинники: по-перше, те, що ми їмо, і, по-друге, чи отримує наша шкіра достатній догляд. Як же ми можемо допомогти шкірі, щоб поліпшити її стан?

1. Правильний раціон
Багато в чому стан нашої шкіри залежить від того, що ми їмо, пише womanway.com.ua . Як правило, погано на неї впливають кондитерські та борошняні вироби з великою кількістю шкідливих жирів, солодощі і шоколад. Що стосується корисних продуктів, то до них можна віднести рис, рибу, цитрусові, квашену капусту і натуральні кисломолочні продукти. Також рекомендується вживати продукти, що містять дуже корисний для шкіри вітамін Е: крупи, бобові, горіхи, соняшникове масло. Крім цього, варто приймати комплексні вітамінні препарати і застосовувати аптечні рідкі вітаміни.

2. Ретельний вибір декоративної косметики
Уважно ставтеся до вибору косметичних засобів, зокрема, декоративної косметики. Особливо звертайте увагу на ті кошти, які безпосередньо контактують з нашим обличчям: тональний крем, пуду, рум'яна і т.д. Часте вживання тонального крему закупорює пори, так що на кожен день краще обмежитися спеціальної основою або базою під макіяж для проблемної шкіри, а поверх неї наносити трохи пудри. При виборі засобів зверніть увагу на упаковку: добре, якщо на ній буде відмітка "не комедогенних". Така косметика має в складі спеціальні компоненти, що запобігають забрудненню пір і запалення шкіри. Не забувайте 2-3 рази в тиждень ретельно очищати кисті і спонж для макіяжу: мийте їх з милом, полощіть і обробляйте антибактеріальним засобом.

3. Мінімальний контакт
Усувайте звичку торкатися обличчя руками і, тим більше, видавлювати прищики! Це не тільки не позбавить шкіру від висипу, а й збільшить кількість неприємних сюрпризів. Обережно користуйтеся рушником: після вмивання розтирала ним особа, а тільки акуратно промокайте його.

4. Очищення
Протягом дня на шкірі накопичується велика кількість пилу, поту і виділень сальних залоз, тому їй потрібне ретельне очищення, адже бруд забиває пори і створює сприятливі умови для появи прищів. Температура води для вмивання не повинна перевищувати 35 градусів. Використовуйте спеціальний гель для вмивання проблемної шкіри замість мила - воно її пересушує. Хороший варіант - гель зі спеціальними оздоровлюючими мікрочастинками: вони видаляють шар відмерлих клітин, глибоко очищають пори і освіжають зовнішній вигляд шкіри. Не варто вмиватися більше двох разів в день: часте умивання сприяє регулярному видалення сала шкіри, що в свою чергу може привести до більш сильному його виділенню і появі прищів.

5. Звуження пір і підсушування
Після очищення шкіри рекомендується використовувати звужує пори лосьйон. Він підсушить наявні прищики, додасть особі рівний здоровий колір і усуне небажані виділення залоз. Лосьйон також вони бореться проти небажаних чорних крапок. Нехай до складу вашого лосьйону входить сік лимона, екстракт чайного дерева або огірковий екстракт - ці компоненти відмінно підсушують і дезінфікують.

6. Зволоження та харчування
Використовуйте легкий зволожуючий крем. При його виборі звертайте знімання на склад - нехай в нього входить біла глина, яка відмінно поглинає залишки жиру, усуваючи непотрібний блиск і надаючи матовості. Крем повинен бути легким по текстурі і добре вбирає. Наносити його рекомендується легкими масажними рухами за допомогою подушечок пальців, злегка поплескуючи і вбиваючи крем в обличчя. Крім цього, рекомендується 1 або 2 рази на тиждень робити спеціальні маски для обличчя. Дуже корисні глиняні аплікації - глина відмінно очищає і адсорбує шкірні виділення. Змішайте аптечний глиняний порошок з холодною водою так, щоб суміш по консистенції нагадувала густу сметану, нанесіть на очищене обличчя, потримайте 10-15 хвилин і змийте теплою водою. Для живлення шкіри можете використовувати в якості крему аптечні олії - мигдальне, реп'яхову, масло авокадо, а також рідкий вітамін Е.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Як же поліпшити стан шкіри і запобігти появі цих самих "сюрпризів"?
Як же ми можемо допомогти шкірі, щоб поліпшити її стан?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»