Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Домашній віскі.

"Заборона вина - закон, який вважається з тим,
Що п'ється, і коли, і чи багато, і з ким ...
Коли дотримані всі ці застереження,
Пити - ознака мудрості, а не порок зовсім. "
Омар Хайям
Законодавство РФ не забороняє робити напої для себе і друзів, не на продаж.
Почалося все з того, що на дачі пропадало багато ранетки.Хотілося зробити з цього добра щось благородне.Придбав апарат, що не наворочений, але практичний Домовичок-1.Тоді здавалося, що все просто.Але перший млинець млинець виявився, звичайно, грудкою.Вийшла огидна гидота.Як же так, чому люди роблять чудові напої, має ж і в мене вийде не гірше, ніж на заморських фабриках.Почитав літературу, подивився відеоролики.Став підходити до процесу розумнішими.Вийшов пристойний напій, який назвав "кальвадос".Хотілося ще більш якісного.Прийшов до того, що можна робити хороший продукт чисто з зерна та борошна, без цукру.Недолік такого рецепта - відносно малий вихід в порівнянні з цукровмісних продуктів і багато клопоту.Але якість того варто.
Отже, мій спосіб:
1. Отримання солоду.
Дуже багато залежить від якості вихідної сировини.Загальне правило для всіх видів самогону - ніякої гнилі!Гнилий продукт дає зовсім інші реакції, замість етилового спирту отримаєте чортзна-що.
Можна використовувати один вид зерна, можна два і більше.Останнім часом використовую зерно пшениці та ячменю.Якщо ти багатий і ледачий - можеш купити готовий імпортний сухий солод.Але я роблю солод сам.Зерно замочую в теплому розчині марганцівки на 30-40 хвилин.Марганцівка необхідна, щоб не пішла цвіль.При цьому всі, що спливло на поверхню, потрібно зібрати і викинути.У пшениці багато довгеньких таких зерен Овсюки та іншого іншого, це нам не потрібно.Далі марганцівку зливаю, промиваю зерно і заливаю просто теплою водою.Через 7-8 годин воду зливаю, а набряклі зерно розкладаю тонким шаром на дерев'яних лотках, накриваю вологою тканиною.В такому стані витримую кілька днів.Природно, потрібно постійно змочувати і прибирати мертві зерна, вони такі темні.Що характерно, реальні терміни проростання не збігаються з табличними, не знаю, чому.Коли більшість паростків буде більш 1см, корінці почнуть переплітатися, солод вважаємо готовим.Для повторного використання тканину, якою накривав зерно, потрібно прокип'ятити, щоб не було цвілі.
2. Приготування солодового молока
Отримане свежепророщенное зерно пропускаю через електром'ясорубку.Виходить така кашка.У металевий бачок все це заливаю теплою водою, додаю 2-3 кг борошна, можна найдешевшої, 2 сорт.Ставлю бачок на повільний вогонь.Безперервно помішуючи міксером, або шуруповертом з мішалкою, доводжу температуру до 60-62 грудусов.Цей процес називається осахаривание.Варити не треба!Якщо не перемішувати, вся гуща на дні пригорить.Повинна вийти більш-менш однорідна така маса.Бачок з солодовим молоком тепло укутують і залишаю повільно остигати до ранку.
3. Бродіння.
Солодове молоко повинно охолонути, гарячий розчин вб'є дріжджі.Шляхом підбору вибрав, що найкращі дріжджі - сухі "САФ-Момент" або "Хмільні".Тут підстерігає ще одна небезпека: якщо відразу зарядити все дріжджі, піде така піна, що все винесе.Тому спочатку додаю невелику кількість розчинених дріжджів.Бачок для бродіння можна пластиковий, обов'язково повинен щільно закриватися, так як бродіння повинно йти без доступу кисню.Для виходу вуглекислого газу в кришці встановлюється гідрозатвор, у мене саморобний.Коли небезпека масового виходу піни пройде, додати решту кількість дріжджів.За булькання гідрозатвори бачиш, що процес бродіння йде.Зазвичай 5-8 днів.По завершенні бродіння процідити через сито, гущу максимально відокремити.Нехай краще пропаде трохи, інакше гуща потім може зіграти злий жарт.
4. Розкислення.
Отриману брагу треба розкислювати.Якщо оцтова кислота, яка все одно є в брагу, потрапить в кінцевий продукт - приємного мало.Понижати можна невеликою кількістю розчиненої сильної луги, або бикновенной питною содою.Розкислення контролюємо лакмусом.Середовище повинне бути нейтральною (Ph = 5,5) або трохи лужної.Якщо лакмусу немає, то завершенням розкислення можна вважати, коли при додаванні соди і перемішуванні піни виходить зовсім небагато, вона не йде пишною шапкою.
5. Перший вигін
Ректификационную колонку, яка є в апараті, шунтуючи, під час першого вигону їй працювати необов'язково.Ставимо апарат на самий повільний вогонь.Я звик все робити на газу, добре видно величину полум'я, зручно регулювати.Справа в тому, що хлібна гуща володіє дуже низьким коефіцієнтом теплопередачі, якщо вогонь зробити сильніше, вона на дні пригорить, брага моментально скипить і все винесе до едрене матері.Тому нагріваємо максимально повільно.У першому вигоні не відділяємо ні "голів", ні "хвостів", збираємо все.У колонці повинен бути термометр.Виганяємо до тих пір, поки температура не дійде до 95 гр.
6. Перша очищення.
Отриманий в результаті першого вигону продукт називається сирець, пити його ні в якому разі не можна.Крім етилового спирту там ще купа речовин на зразок ацетону.Збираємо кілька порцій сирцю.Міцний розчин марганцівки додаємо в сирець.Повинен вийти темно-малиновий розчин, спиртометр показувати не більше 50 градусів.Нерозбавлений сирець погано розлучається з шкідливими речовинами.Розчин стає темно-коричневим, потім огидними на вигляд пластівцями випадає осад.Проціджуємо.
7. Другий вигін.
Знову заряджаємо в самогонний апарат.На цей раз вогонь можна зробити трохи більше, але не сильний.Весь процес контролюємо по термометру.Спирт випаровується при температурі 78,15 градусів.Перші краплі виходять при меншій температурі, це "голови" або первак.Я його збираю в окрему баночку і виливаю нафіг.Те, що йде при температурі від 78 до 84 градусів, збираю в банку побільше, це називається "подвійний самогон".Те, що йде при температурі від 84 до 95 градусів, називаються "хвости".Їх можна по новій очищати марганцівкою і переганяти, як сирець.
8. Корисні добавки.
Це справа смаку.Іноді в подвійний самогон кладу аніс, виходить темно-зелена рідина.Наполягаю кілька днів.Після третього перегону ефірні масла анісу залишаться і додадуть пряний аромат і смак.Від застуди добре.Пам'ятайте, "Іван Васильович ..."?"Анісову? Буду!"
9. Третій перегін.
Так само перегонимо, відокремлюємо "голови" і "хвости", тепер їх буде менше."Хвости" починаємо відокремлювати після 82 градусів.Ах да.Ректифікаційна колонка погано піддається промиванні, в ній залишаються залишки масел, які дають неприємний запах.Тому перед третім перегоном апарат заливаю розчином лугу, так він стоїть в тазику кілька годин, потім ретельно промиваю.
10. Вугільна очищення.
Спирт від третього перегону розводжу чистою водою до 55 градусів за спірометра.Міцний спирт погано очищається.У той же час вугілля забере градусів 6-8, що поробиш.Насипаю активоване вугілля і наполягаю добу, періодично помішуючи.А проціджувати вже важче, треба і через тканину, для відділення великих частинок вугілля, і через папір, для відділення дрібної фракції.
11. Облаштування.
Найкраще, звичайно, витримувати в дубовому діжці.Я всього один раз витримував місяців 8. Судячи з опису, градус повинен знизитися.Але він не знизився, а ось кількість зменшилася.Від 10 залишилося літрів 6 або 5. Але якість відмінна.
Щоб швидше, можна наполягти на т.зв."чіпсах", - спеціально підготовлених дубових трісках.Або на дубової кори, що продається в аптеці, вона багата дубильними речовинами.
Висновок.Знайомі і друзі вважають, що отримується мною продукт набагато краще магазинного пійла.Особливо відчувається на наступний ранок - похмільний синдром майже не відчувається.Всі "Коли зробиш, коли зробиш?"Воно й схоже по термінам неука - виганяють худобу на вигін, це таке місце, де збирають тварин!В отриманні алкоголю зовсім інша термінологія.см. спиртова промисловість, коньячне виробництво, виноробство і т.д.Levenguk (SergeiB65) писав (а) у відповідь на:

> Перші краплі виходять при меншій температурі, це "голови" або первак. Я його збираю в окрему баночку і виливаю нафіг.

Нууу тут Ви врозріз всьому науковому самогоноваріння підійшли. Винороби таких отрут не приймають на груди-найбільше, так на протирання або на розпал Нууу тут Ви врозріз всьому науковому самогоноваріння підійшли
Levenguk (SergeiB65) писав (а) у відповідь на:

> Висновок. Знайомі і друзі вважають, що отримується мною продукт набагато краще магазинного пійла. Особливо відчувається на наступний ранок - похмільний синдром майже не відчувається.

Тут так є така справа! Мало того якщо на черноплодки настоятіь то не те що самогонного а й взагалі спиртного смаку не бачити!
Похмілля немає -етт стопудово! Ну якщо не нажіраться до поросяного вереску Тут так є така справа
Дуже багато залежить від сировини. Найкращий спирт отримують з винограду, він застосовується в медицині. Хороший спирт виходить із зернових, але це клопітно, як я описав. Неважливий спирт виходить з рису, тому азіатський алкоголь, самі розумієте, "на любителя". Найгірший спирт виходить з буряка, тому цю сировину, м'яко кажучи, не рекомендується.
При промисловому виробництві горілки і "коньяків" (зараз те, чим заставлені прилавки, справжнім коньяком не є, а якщо і є справжній коньяк, то варто він дуже дорого) використовується спирт, отриманий не в результаті бродіння, і синтезований. Навіть найкращі способи очищення не дають 100% результату. Levenguk (SergeiB65) писав (а) у відповідь на:

>. Найкращий спирт отримують з винограду

Чачу або Граппу не пробували робити?
Levenguk (SergeiB65) писав (а) у відповідь на:

> Зараз те, чим заставлені прилавки, справжнім коньяком не є,

З чого ви взяли?
Levenguk (SergeiB65) писав (а) у відповідь на:

> Поганий спирт виходить з буряка

З картоплі по гірше буде, коли в КБР і Осетії перебої з дешевим контрабандним Українським зерновим спиртом або Турецьким вони на картоплі роблять горілку, смак важкий, але відмінна якість води (під ногами мінералка) рятує. З картоплі по гірше буде, коли в КБР і Осетії перебої з дешевим контрабандним Українським зерновим спиртом або Турецьким вони на картоплі роблять горілку, смак важкий, але відмінна якість води (під ногами мінералка) рятує едельвейс (едельвейс) писав (а) у відповідь на:
Не пробував. Просто тому, що виноград у нас не зростає, а привізною доріг.
В основному це концентрати, разбадяженние тим спиртом, який є у "виробника". Я навіть знаю, де ці концентрати продають. Правильніше було б назвати "коньячний напій".
Ще дивився як зам. директора Єреванського заводу походив по нашим магазинам. Його здивування "ми в Росію стільки коньяку не постачаємо".
Повернутися до списку тем

Анісову?
Всі "Коли зробиш, коли зробиш?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»