Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Ефірні масла для волосся: застосування і рецепти

  1. ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ Ефірні олії
  2. МАСКИ ДЛЯ ВОЛОССЯ
  3. Властивості ефірних масел
  4. Ефірні олії ДЛЯ сухого волосся
  5. Ефірні олії ДЛЯ жирного волосся
  6. Ефірні олії ДЛЯ зміцнення волосся
  7. Ефірні олії ДЛЯ РОСТУ ВОЛОССЯ
  8. Ефірні олії ВІД ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ
  9. аромарасчесиваніе

Ефірні масла відомі своїми протизапальними і антисептичними властивостями. Вони роблять позитивний вплив на організм людини, покращують настрій, регулюють гормональний фон, психіку і нервову систему.

Дозований прийом ефірних масел трав і рослин, змішаних з косметичними засобами, сприяють зміцненню і стимулюванню росту волосся, роблячи їх густими, пишними і блискучими, а також перешкоджають їх випадання і утворення лупи.

Досягти найкращого результату можна тільки з умовою використання масел в певних пропорціях. Найчастіше, застосування ефірних масел можуть вирішити відразу кілька проблем з волоссям і шкірою голови.

Найчастіше, застосування ефірних масел можуть вирішити відразу кілька проблем з волоссям і шкірою голови

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ Ефірні олії

Для лікування волосся в домашніх умовах передбачено кілька способів застосування ефірних олій:
1) Шляхом насичення косметичних засобів (масок і бальзамів) маслами

2) Шляхом змішування масляних компонентів і нанесення масок на волосся

3) Розчісування волосся з маслами

Щоб змішати базові жирні олії, шампуні, бальзами та маски для волосся, достатньо всього лише 2-5 крапель ефірного масла, оскільки це дуже концентрований і насичений продукт. Такі ж пропорції застосовують при масажі шкіри голови і аромарасчесиваніе.

Під час нанесення масел цитрусових або хвойних порід дерев можна відчути легке печіння або поколювання. Це нормальний ефект, який вказує на стимулювання кровопостачання шкіри голови. Після подібних процедур ви досягнете карколомних результатів.

Щоб збагатити порцію шампуню ефірною олією досить двох крапель. Також дозволено додавання масла прямо в пляшку пропорційно обсягу кошти. Що стосується самого шампуню, можна використовувати звичайний, куплений в магазині або аптеці. Найефективнішими є кошти, створені самостійно, виходячи з індивідуальних особливостей і типу волосся. Бальзам також може бути насичений ефірними маслами. Найкраще для цих цілей підходять цитрусові аромати. Вони збагачують волосся вітамінами, надають їм блиск, еластичність, усувають сухість шкіри голови і запобігають появі посічених кінчиків.

Маску для волосся з ефірними маслами готують на основі рослинної олії, яке підходить саме для певного типу волосся: масло авокадо, мигдальне, масло виноградних кісточок, масло жожоба, персикове, кокосове масло, масло рисових висівок або зародків пшениці, оливкова олія. Одна чайна ложка базового масла збагачується 3-5 краплями певного ефірного масла.

Регулярність нанесення масок: 1 раз на тиждень з метою профілактики, 2-3 рази в тиждень з метою лікування. Ефірні масла роблять волосся блискучим, сильними, слухняними. Після пару тижнів можна помітити перші результати.

Для змивання масел використовують будь-який відповідний шампунь, якого спочатку наносять по довжині волосся, потім масажують коріння. Не обов'язково вимивати волосся на 100%, інакше маска не проявить свого ефекту. Досить відчути чистоту волосся, щоб припинити процедуру.

При правильному підборі масляного складу не виникає необхідність використання фабричної маски, бальзаму або ополіскувача. Результат визначається самостійно, в залежності від індивідуальних відчуттів і типу волосся. Білкова структура волосся потребує постійного догляду та харчування. Ось чому необхідно шукати і підбирати відповідні ефірні масла і суміші.

Важливим критерієм у виборі масел є їх запах.

МАСКИ ДЛЯ ВОЛОССЯ

Основне завдання жирних і ефірних масел полягає в профілактиці і лікуванні волосся. Жирну маску для волосся легко приготувати в домашніх умовах. Для цього достатньо 2-4 столових ложок основного жирного масла 5 крапель ефірного масла або ефірної суміші на одну столову ложку основи.

Також маски можуть бути збагачені додатковими корисними і натуральними компонентами:

- Глиною - регулює виділення сальних залоз;
- жовтки - для харчування структури волосся;
- Медом - живить волосся;
- Соком алое - для додання блиску волоссю;
- Лимонним соком, яблучним оцтом і коньяком. Така суміш додасть блиск волоссю.
- вітамінами А і Е, які продаються у вигляді желатинових капсул. Їх легко проколоти і видавити складу в вміст маски.

Пропорції правильного змішування компонентів масляних масок:

- 3-4 столові ложки основного жирної олії;
- 4-5 крапель ефірного масла;
- 1 чайна ложка інших інгредієнтів.

Безпосередньо перед змішуванням компонентів для маски бажано підігріти основне масло на водяній бані до температури тіла. Теплі інгредієнти легше змішуються і вбираються в шкіру голови і волосяні стовбури.

Як правильно вибрати базове масло, яке не зашкодить волоссю? Для жирного волосся рекомендується використовувати масло жожоба, виноградних кісточок і авокадо. Сухе волосся потребують оливковій, персиковому, мигдальна олія, а також олії жожоба і ши. Універсальні в застосуванні мають кокосове масло і масло моно. З метою відновлення волосся і терапії використовують масло Аргана і баобаба.

Як слід наносити ефірні масла на волосся?

Не потрібно мити волосся безпосередньо перед застосуванням маски, оскільки масла наносяться на брудні сухі пасма. Спершу втирають суміш в шкіру голови, масажують пару хвилин, потім розподіляють масло, що залишилося по всій довжині волосся. Головне стежити за тим, щоб склад не стікав з пасом. Також намасленнимі долонями труть волосяні пасма і прочісують пальцями, щоб збагатити їх киснем.

Що робити після нанесення маски?

Коли ви нанесли маску, волосся виглядає як немиті і жирні. Голову накривають целофановим пакетом, зверху ситцевим хусткою або рушником. Також можна не накривати волосся, якщо це зручно. На результат це практично не впливає.

На скільки залишати маску?

Масляну суміш залишають на волосся на кілька годин або на ніч. Все залежить від складу маски. Якщо були використані ефірні масла, тоді мікс тримають максимум до трьох годин. Маски на основі жирних олій можна залишати на ніч.

Як змивати маску?

Для змивання масел використовують будь-який відповідний шампунь, якого спочатку наносять по довжині волосся, потім масажують коріння. Не обов'язково вимивати волосся на 100%, інакше маска не проявить свого ефекту. Досить відчути чистоту волосся, щоб припинити процедуру.

При правильному підборі масляного складу не виникає необхідність використання фабричної маски, бальзаму або ополіскувача. Результат визначається самостійно, в залежності від індивідуальних відчуттів і типу волосся. Білкова структура волосся потребує постійного догляду та харчування. Ось чому необхідно шукати і підбирати відповідні ефірні масла і суміші. Важливим критерієм у виборі масел є їх запах.

Властивості ефірних масел

Для нормального волосся підходить лимон, лаванда, герань, розмарин.

Жирна шкіра голови і жирне коріння волосся потребують таких маслах, як: лимон, літсея кубеба (вербена), бергамот, цитронелла, чайне дерево, меліса, м'ята, сосна, кедр, ялівець, кипарис, евкаліпт, імбир, каяпут, вербена, шавлія , гвоздика, герань.

Для харчування сухого волосся рекомендується іланг-іланг, апельсин, мандарин, лаванда, ладан, ромашка, мирра, пачулі, пальмароза, рожеве дерево, сандал.

Від кінчиків, що січуться допоможуть: іланг-іланг, рожеве дерево, ветивер, сандал, рожеве дерево, герань, ромашка.

Пошкодженим волоссю рекомендується: апельсин гіркий, лаванда, герань, рожеве дерево, сандал.

Для зміцнення коренів волосся передбачені наступні масла: чайне дерево, розмарин, рожеве дерево, іланг-іланг, петитгрейн, вербена (літсея кубеба), бий, кедр, кипарис, сосна, ладан, м'ята коріандр, аїр.

У разі сухої лупи допоможе: лаванда, герань, розмарин, базилік, всі цитрусові, ромашка, меліса.

Щоб усунути жирну лупу необхідно користуватися маслом грейпфрута, евкаліпта, розмарину і чайного дерева.

Розгладжують робить масло іланг-ілангу.

Роботу сальних залоз привести в порядок допоможе: ефірне масло пачулі, лимона, евкаліпта, грейпфрута, бергамота.

Універсальним дією характеризується масло іланг-ілангу, розмарину, чайного дерева.

Ефірні олії ДЛЯ сухого волосся

Щоб усунути сухість волосся необхідно використовувати ефірні масла мандарина, мірри, ладану, пальмарози, сандалу, лаванди. Маски на основі цих компонентів додають волоссю густоту, еластичність, красу, усувають ламкість і сухість.

Масло іланг-ілангу відоме своїми чудодійними властивостями. Воно перетворює сухе волосся, надає їм силу і розкіш. Даним маслом користуються ще з часів правління королеви Вікторії в Великобританії. Масло іланг-ілангу було основним компонентом спеціального бальзаму для волосся. Виготовляють ефірне масло з тропічної рослини кананга, яке має блакитні, рожеві та жовті квіти. Краще масло виходить з жовтих суцвіть.

Найвідомішим засобом для лікування сухого волосся є ефірне масло лаванди, яке доглядає за волоссям, живить їх, насичує приємним ароматом. Паралельно рекомендується використовувати маски з додаванням ефірної олії жасмину, яке заспокоює чутливу шкіру голови.

Ще один вид відповідного масла - ефірне масло пальмарози, видобувається з злакової рослини, показує ефективні результати.

Ефірні олії ДЛЯ жирного волосся

Жирне волосся - справжня проблема для жінок, оскільки вони швидко забруднюються, виглядають неохайно і псують настрій. Для таких волосся підходять ефірні масла, які регулюють вироблення сальних залоз і не дозволяють кожному покрову запалюватися. Йдеться про масла іланг-ілангу, троянди, чайного дерева, вербени, сосни, ромашки, грейпфрута, лопуха, ялівцю.

Прекрасним помічником у догляді за жирним волоссям є ефірне масло грейпфрута, яке тонізує і відновлює структуру волосся. Якщо регулярно користуватися даним видом масла, незабаром можна назавжди забути про проблему жирного волосся.

Чудовий ефект спостерігається після застосування масла ялівцю, яке відрізняється терпким, деревним ароматом. Його часто комбінують з маслом вербени (літсея кубеба), шавлії і розмарину. У народі масло вербени називають як аромат «успіху», тому його використання поліпшить не лише стан волосся, але і здоров'я, і ​​настрій.

Ефірні олії ДЛЯ зміцнення волосся

Найефективнішим засобом для зміцнення волосся вважається масло чайного дерева. Процес його виробництва полягає в перегонці листя дерева мелалеукі, яке росте в Австралії. Склад масла включає близько 400 складних органічних компонентів. Ось чому їм користувалися ще австралійські аборигени, які лікували будь-які недуги, навіть рани цим маслом.

При догляді за волоссям варто скористатися ефірним масла іланг-ілангу, яке зміцнює цибулини волосся, перешкоджає їх випаданню, відновлює волосяні фолікули.

У косметології особливо цінується ефірне масло розмарину, яке входить до складу численних косметичних засобів, включно призначених для догляду за волоссям. Розмарин був компонентом найперших в світі духів, призначених для королеви Угорщини Єлизавети. Ефірна олія розмарину ефективно бореться з лупою, перешкоджає облисіння і інтенсивному випаданню волосся. Його властивості полягають у відновленні еластичності волосся і шкіри голови, тому його рекомендують при догляді за тонкими волоссям.

Спробуйте наступну маску на основі ягід для зміцнення волосся, яку хвалять за приголомшливий результат: розім'яти 10 ягід свіжої полуниці і змішати з 4 краплями розмарину і 4 краплями олії м'яти. Суміш нанести на волосся і потримати протягом 20 хвилин. Змити маску теплою водою.

Ефірні олії ДЛЯ РОСТУ ВОЛОССЯ

З огляду на корисні властивості ефірних масел, ви можете використовувати їх як натуральні і доступні компоненти косметичних засобів по догляду за волоссям. Однак стійкого результату вдасться досягти після декількох процедур. Регулярні маски на основі ефірних масел зміцнять волосся, додадуть їм блиск і стійкий колір.

Хочете прискорити ріст волосся? Тоді використовуйте ефірне масло пачулі з яскраво вираженим пряним ароматом. Його добувають з тропічних рослин, які зустрічаються в Індії, Японії, на Суматрі. Пачулі сприяє усуненню лупи, зниження жирності коренів волосся.

Швидко виростити волосся допоможуть масла мандарина, лимона або апельсина, які надають загальнозміцнюючу дію. Рекомендуємо приготувати таку суміш: 2 ч. Л. мигдалевого масла, 2 краплі апельсина, 2 краплі евкаліпта, 2 краплі пачулі. Подібна маска ефективно прискорює ріст волосся і усуває лупу. Використовуючи масло лимона, можна надати волоссю блиску, здоровий вигляд, усунути січні кінчики.

Ще одне чудодійний засіб - суміш з додаванням ефірної олії кориці. Воно надає збудливу дію на волосяні цибулини, як наслідок спостерігається прискорений ріст волосся. Однак перед використанням кориці необхідно перевірити реакцію на індивідуальну переносимість масла організмом, оскільки кориця має сильну дію. Маску готують в пропорції 2 крапель на 10 мл основи. В якості основи використовується жирне масло або бальзам.

Маска для росту волосся. Посилити ріст волосся допоможуть аромарасчесиваніе і маски, що містять ефірні масла сосни, розмарину, іланг-ілангу, чебрецю та шавлії мускатного. Дана суміш надає волоссю блиск і м'якість. В якості основи використовується масло персика, масло зародків пшениці, виноградних кісточок. Як правило, наносять маску на ніч один раз в тиждень. Також готують спеціальну воду для ополіскування волосся. Для цього необхідно додати у воду по 3 краплі ефірних масел герані, розмарину і рожевого дерева. Обполіскують волосся ароматичної водою після їх миття і нанесення бальзаму. Результат проявляється у вигляді блиску, насиченості кольору, густоти, легкості в розчісуванні волосся.

Ефірна олія кипариса надає волоссю об'єм, масло рожевого дерева відновлює структуру волосся, які ослабли після навантажень (опади, сонце, несприятлива екологічна ситуація). Ефірна олія манго захищає, регенерує і зволожує волосся. Популярне кедрова олія робить волосся міцніше, оздоровлюючи їх і шкіру голови.

Чудові результати показує маска для зміцнення волосся, яка складається відразу з декількох ефірних компонентів, кожен з них благотворно впливає на стан шкірного і волосяного покриву голови. Змішайте до отримань однорідної суміші 4 чайні ложки масла виноградних кісточок, 3 краплі олії розмарину, половину чайної ложки масла жожоба, дві краплі олії чебрецю, 3 краплі олії лаванди, 2 краплі олії кедра. Наносите маску кінчиками пальців на корені волосся, втираючи в шкіру голови. Продовжуйте масажувати протягом двох хвилин. Оберніть волосся плівкою і теплим рушником. Тримайте маску всю ніч. Вранці очистіть волосся за допомогою шампуню.

Ефірні олії ВІД ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ

Зупинити випадання волосся допоможе домашня маска на основі ефірних масел кедра і розмарину. Склад маски: яєчний жовток, столова ложка меду, трохи оливкового масла, три краплі олії розмарину і три краплі олії кедра. Спочатку розчиняють масла розмарину і кедра в меді, потім додають в суміш жовток і оливкову олію. В результаті повинна вийти однорідна і рідка суміш, яку можна легко нанести на волосся. Використовують маску на чисте волосся, потім покривають голову плівкою і загортають рушником або шарфів. Тривалість процедури - 30 хвилин. По закінченню часу рекомендується змити маску теплою водою. Як правило, жирні масляні маски погано змиваються, тому використовують дитяче мило і спеціальний шампунь для жирного волосся.

Простий і ефективний рецепт на основі масла лаванди для запобігання випаданню волосся. Ефірна олія лаванди є чудовим засобом, що допомагає при випаданні волосся. Маска готується на основі 50 мілілітрів теплої оливкової або будь-якого іншого жирного масла з додаванням 10 крапель олії лаванди. Суміш необхідно перемішати і нанести на волосся. Голову огортають рушником. Процедура триває близько 30 хвилин.

Не всі знають, що імбирна маска сприяє росту волосся. Для цього необхідно змішати одну столову ложку дрібно протертого імбиру (свіжий продукт можна замінити порошком) і одну столову ложку масла жожоба або кунжутного масла. Маску наносять на волосся, загортають голову рушником і тримають протягом декількох годин.

аромарасчесиваніе

Ароматичне розчісування оздоровлює волосся, покращує їх зовнішній вигляд.

Процедура дозволяє отримати гладку, блискучу і пружну шевелюру. Паралельно з цим, розчісування впливає на волосяні цибулини, стимулюючи їх, покращуючи кровопостачання шкірного покриву, живлячи фолікули корисними речовинами ефірних масел.

Суть аромарасчесіваніе Полягає в догляді за волоссями по всій довжіні, надаючі волосяному Стовбура Блиск и гладкість. Аромарасчесіваніе НЕ спріяє стрімкому зростанню волосся. Може спостерігатіся слабко виражені результат, Який проявляється на тлі регулярного розчісування и масування кожи голови. Ось чому для даної процедури рекомендується вибирати масла, які усувають сухість і ламкість волосся.

Під час аромарасчесиваніе використовують гребінці, виготовлені з натуральних матеріалів - дерево або натуральна щетина (не рекомендується користуватися пластиковими гребінцями або із залізною щетиною). 5 крапель олії наносять вздовж гребінця, рівномірно розподіляють і розчісують волосся. Рекомендується проводити процедуру в добре провітреному приміщенні. Небезпечно переборщувати з об'ємом ефірних масел. Регулярність проведення процедури - 1 - 2 рази на день, при цьому варто спостерігати за реакцією власного організму.

Перед використанням масел необхідно вибрати відповідну гребінець, яка буде застосовуватися виключно в цих цілях. По закінченню процедури її промивають під гарячою проточною водою. Це необхідно робити для того, щоб не забруднювати волосся залишками масла і не знижувати ефективність ефірів.

Які масла використовують в аромарасчесиваніе? З метою аромарасчесиваніе використовують найулюбленіші і перевірені аромати. Також важливо щоб аромат підходив під час доби. У разі проведення процедури вранці, використовують тонізуючу ефірне масло. Це може бути м'ята, кориця, апельсин.

Приголомшливі результати спостерігаються при використанні ефірних масел, що знімають сухість шкірного покриву і волосяного стовбура: масло пальморози, апельсина, сандалу, іланг-ілангу, лаванди, ладану, мірри, мандарина, ромашки, рожевого дерева, пачулі.

Перед сном ефективно проводити ароматичне розчісування з використанням заспокійливих, розслаблюючих ефірних масел, наприклад, масло ромашки і лаванди. Після виснажливого робочого рекомендується наносити аромати з антистресову дію на організм: троянда, іланг-іланг, пачулі, цитрусові (грейпфрут, апельсин, мандарин, петитгрейн), мирт, сандал.

Суміші з додаванням ефірних масел-афродизіаків використовують для підняття настрою, створення романтичної обстановки. З цією метою рекомендуються ефірні масла: пачулі, іланг-ілангу, грейпфрута, мускатного горіха, рожевого дерева, жасмину.

інформація підготовлена http://masteroil.com.ua/
Використання інформації можливо тільки з посиланням на http://masteroil.com.ua/

Схожі статті

Як правильно вибрати базове масло, яке не зашкодить волоссю?
Як слід наносити ефірні масла на волосся?
Що робити після нанесення маски?
На скільки залишати маску?
Як змивати маску?
Хочете прискорити ріст волосся?
Які масла використовують в аромарасчесиваніе?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»