Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Огляд Samsung Galaxy S II

  1. КОРПУС
  2. ДІСПЛЕЙ
  3. батарея
  4. ДИНАМИК
  5. КАМЕРА
  6. ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
  7. браузер
  8. TouchWiz 4.0
  9. ВИСНОВКИ

Представляємо Вам огляд Samsung Galaxy S II за версією порталу Engadget.com.

Якщо ви ще не знаєте все про Samsung Galaxy S II, де ж ви були останні два місяці? Наступника одного з найпопулярніших телефонів Android на сьогоднішній день очікували так само сильно як його неймовірний 4,3-дюймовий екран Super AMOLED Plus. Він обіцяє бути тонше, легше і швидше, ніж попередник Galaxy S, на додаток до всього у нього новий Android 2.3.3 з безліччю налаштувань TouchWiz, що фактично збільшить зручність користування пристроєм. Galaxy S II заслуговує найвищих оцінок за амбітність Samsung, але чи доживе цей смартфон до свого зоряного часу? Читаємо далі.

Передня панель виконана з цілісного листа скла, який захищає 4,3-дюймовий Super AMOLED Plus дисплей разом з рядом датчиків і передню панель камери у верхній частині, і дві кнопки в нижній. Отвір динаміка і центральна кнопка єдине, що порушує цілісну картину передньої панелі. Як би там не було, Samsung застосував вдале покриття для екрана Galaxy S 2, яке так само досить добре приховує плями і відбитки пальців. Регулятор гучності і клавіша живлення / блокування знаходяться з одного боку GSII, 3,5 мм роз'єм для навушників знаходиться в його верхній частині і мікро-USB для зарядки / передачі даних в нижній. Ось і все, без надмірностей, і - до жаху деяких - ні спеціальної кнопки затвора камери. По крайней мере, то що є - працює дуже добре. Бічні кнопки роблять свою роботу чітко і сенсорний відгук бездоганний. Кнопку Меню і Назад зробили сенсорними, в той час як центральна, Додому, фізична, що перешкоджає випадкових натиснень.

КОРПУС

Товщина Samsung Galaxy S II становить 8,49 мм (0,33 дюйма). Слід визнати, що внизу пристрою йде розширення корпусу для динаміка, а відсік камери трішки виступає по відношенню до іншої частини корпусу, але навіть в самому товстому місці апарат не виходить за рамки 1 см. З огляду на солідну оснащеність, закладену Samsung в Galaxy S II, можна вважати його тонкий профіль своєрідним твором технічного мистецтва. У гонитві за званням самого тонкого пристрою NEC MEDIAS N-04С до сих пір лідирує зі значенням в 7,7 мм, але більшість покупців можуть спокійно себе почувати змінюючи, наприклад, свій Sony Ericsson Xperia Arc, товщина якого 8,7 мм в найтоншому місці, на Samsung Galaxy S II, якщо одним із критеріїв буде стояти товщина пристрою.

Що ще більш важливо, новий 4,3-дюймовий телефон від Samsung в руці лежить краще, ніж Xperia Arc, завдяки своїм грамотно зігнутим сторонам. Приємна на дотик і текстуроване задня кришка, і, напевно, більш стійка до потертості і подряпин, ніж задня панель попередника Galaxy S, хоча легка конструкція в значній мірі не сприяє загальній жорсткості телефону. На підтвердження цього, нам говорить наявність пластикової рамки навколо екрану телефону. Незважаючи ні на що, дуже мало причин сумніватися в міцності Galaxy S II. У незначну щілину між корпусом апарату і екраном може збиратися пил або бруд при недбалому поводженні з телефоном. В цілому якість збірки високе, але Galaxy S II, як і раніше зроблений з пластику, на відміну більш надійних алюмінієвих корпусів HTC або Motorola Droid.

ДІСПЛЕЙ

Екран Galaxy S II є вражаючим. Дуже глибокий чорний, інші кольори ніби тягнуться до вас, а кути огляду просто чудові. Тут варто зазначити, що qHD з роздільною здатністю 960х540 вже стає нормою серед смартфонів топ-рівня, і Galaxy S II з 800х480, таким чином, трохи відстає від тенденції, але, чесно кажучи, це не так уже й важливо. У порівнянні з таким чудовим екраном, такі речі просто блякнуть. У той час як більшість РК-дисплеїв швидко втрачають насиченість кольорів чим далі від центру зображення, насиченість кольорів і яскравість на Galaxy S II залишається незмінною. Лише тільки під дуже великим кутом ви помітите деякі зміни кольору, але це якщо ви спеціально ретельно придивляєтеся, чого в звичайній практиці ніхто не робить.

Чи дивитеся ви фільм або просто гортає веб-сторінки, Super AMOLED Plus панель не втомлюється нагадувати вам, що вона просто краще, що закладено в апараті. Можна сказати, що екран краще, ніж у iPhone 4, тільки тому, що в 4,3 дюймах більше робоча область. При цьому майже неможливо розділити ці пристрої в плані якості зображення, вони обидва на вищому рівні. Примітно, що те саме можна сказати і про оригінальний Super AMOLED дисплеї, який прикрашав 4-дюймовий Galaxy S. Що ж тоді має бути такого значимого в новому S-AMOLED, щоб виправдати індекс «Plus» в його назві? Якщо коротко, то вся справа в пікселях.

Одним з основних недоліків оригінальних панелей Super AMOLED складався в розташуванні пікселів у PenTile матриці. Вони створювали RGBG структуру, в якій ви отримували два зелених субпікселя для кожної пари червоних і синіх, але загальний дозвіл розраховувалося тільки на основі зелених субпікселів. Отже, PenTile з роздільною здатністю 800х480 був не такий багатий на субпиксельной рівні як ваш стандартний екран RGB (768 000 проти 1152000), в результаті чого зображення було більш зернистим. В даний час Samsung перейшла на Real-Stripe RGB матрицю в 4,3-дюймовому Galaxy S II, це означає, що у нас повне кількість - 1,152 мегасубпікселей, тому дисплей виглядає чудово. Меншою критиці оригінальний Galaxy S піддавався за перенасичені кольори, і трохи спірним це питання залишається і для наступника - програмний параметр Background effect дозволяє налаштувати насиченість, яка відповідає вашому переваги. Загалом, кому не зовсім зрозумілі ці субпіксель, можна сказати так: екран у GSII став більше, а зображення ще чіткіше.
Правда є один аспект, який викликає легке роздратування в екрані Galaxy S II, це автоматичне коректування яскравості - вона раз у раз прагне до «правильної» установці, що іноді веде до різких переходах між темними і яскравими значеннями. Хоч би яким ні чуйним датчик зовнішньої освітленості або розумне програмне забезпечення, як виявилося, найбільш комфортними для сприйняття є ручні настройки.

батарея

Описуючи роботу батареї Galaxy S II не можна не повернутися до його барвистому екрану. Будучи OLED-панеллю, 4,3-дюймовий дисплей тут не використовує «цільну» підсвічування, як РК-екрани, а замість цього підсвічуються тільки ті пікселі, які необхідні для активного відображення вмісту. Ось чому він відображає більш правдоподібний чорний колір, ніж будь-яка інша панель зі звичайною підсвічуванням, і також дозволяє користувачеві оптимізувати роботу батареї при переході до темних шпалер або читанні електронних книг на чорному тлі. Що стосується фактичної ємності Galaxy S II, то він буде серйозно конкурувати з останньої випущеної лінійкою телефонів Android. Після 20 годин роботи, половина з яких була присвячена на звичайний серфінг по меню і безцільні натискання на клавіші, вдалося посадити Galaxy S II до 15% свого початкового заряду. При цьому працювали у фоновому режимі такі Push Notification клієнти як Gmail і Twitter, і смартфон був постійно підключений до мережі WiFi.

Використовуючи додаток Android System Info (доступно безкоштовно на Android Market), можна знайти підтвердження того, що Galaxy S II дійсно працює з 1,2GHz ARMv7 двоядерним процесором, але що більш важливо, можна дізнатися, як часто процесор досягав максимальних частот. Samsung грамотно використовував зниження частот чіпа до 200MHz, коли Ви перебуваєте в режимі очікування. Вражає те, що будь-які програми не використовувалися, не виникає відчуття, що процесор обмежує нас в потужності. Очевидно, що система управління живленням від Samsung робить свою роботу добре. Таким чином, користувач матиме можливість регулярно користуватися Galaxy S II протягом декількох днів. У порівнянні зі своїм попередником - Galaxy S, ємність батареї зросла, плюс покращилася енергоефективність самого смартфона.

ДИНАМИК

Динамік більш ніж задовільний. Перегляд відео через нього не викликає неприємних відчуттів, якщо не порівнювати звичайно ж звучання цього ж відео в навушниках. Але навіть в цьому показнику є чим пишатися по відношенню до більшості телефонів. Недоліком можна назвати нездатність змусити динамік відтворювати більш-менш пристойні низькі частоти. Слабкий бас є типовим недоліком смартфонів, який, ймовірно, таким і залишиться найближчим часом. Варто відзначити, що динамік Galaxy S II розташований досить неграмотно - він і дві виводять щілини спрямовані в бік задньої панелі. Якщо покласти телефон низом на плоску поверхню, відразу разюче змінюється звучання, а одним пальцем якщо закрити виводять отвори - звук фактично пропадає.

КАМЕРА

Samsung не використовує програмне забезпечення для камери, що поставляється за замовчуванням з Gingerbread. Колонка в лівій частині меню має три слота для збереження найбільш підходящих вам налаштувань камери. За замовчуванням, два з них зайняті під кнопки перемикання між 8-мегапіксельною камерою ззаду і передній 2-мегапіксельною, і для управління спалахом, але ви можете налаштувати всі за власним смаком. Дозвіл, ISO, види і режими зйомки, коригування, такі як баланс білого, контраст, постобробка знімків - все це можна зберегти там. І якщо ви вважаєте, що в режимі відео вам потрібні інші настройки - немає проблем, так як для відео режиму зберігається окремий набір налаштувань.

Розмір відсіку камери на задній панелі Galaxy S II (він як і раніше маленький, просто трохи виступає з корпусу ультратонких GSII) виправдовує себе високою деталізацією майже кожного зробленого кадру. Найбільше вражає те, що зображення залишається відносно чітким при максимальному дозволі - Samsung впевнений в якості свого обладнання і навіть при налаштуваннях за замовчуванням майже немає шумознижуючими розмитостей. Деяка зернистість все ж присутній на знімках, але в цілому ми маємо справу з однією з кращих камер для смартфонів. Знімки крупним планом обробляються дуже добре, навіть при відключеному режимі макрозйомки. Спалах - типовий енергоємний LED блок.

Єдиною реальною проблемою стало те, що камера GSII має передбачувано вузький динамічний діапазон, а це означає, що фотографії з високим контрастом між темними і добре освітленими місцями в кінцевому підсумку виходять або з глибокими тінями або сильно освітленими, в залежності від того, що ви вважали за краще в даний момент. З іншого боку, це може вилитися в деякі або високохудожні, або похмурі знімки, так що не можна бути впевненим, що це є таким вже недоліком. Недолік, звичайно, але не такий серйозний, щоб позбавити вас задоволення фотографувати камерою цього телефону.

Що стосується відео, воно теж ясне і чітке, хоча і чітко видно спотворення, коли в кадрі відбувається швидкий рух. Якщо ви не часто користуєтеся записом швидко рухомих об'єктів, то це не повинно становити великої проблеми. Чи не реалізована стабілізація зображення, але знову ж таки, до тих пір, поки ваші амбіції не виходять за рамки звичайного HD-відео, можливостей Galaxy S II буде більш ніж достатньо.

Навіть при включенні запису з роздільною здатністю 1080p, Galaxy S II не виявив ніяких ознак падіння продуктивності. Швидкість роботи, як в фото, так і відео режимі, залишається такою ж. Час для входу в додаток відеокамери, обробки одного знімка і час готовності до наступного, для перемикання між відео та фото в усіх випадках чудове. Samsung також надає фото редактор, який дозволяє вам редагувати, обрізати і стилізувати ваші знімки. Він містить набір як основних функцій, так і додаткових для тих, хто любить експериментувати.

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Загальна чуйність додатків є зразковою. Можна сказати, що ще не було настільки м'якою і плавної роботи меню в телефонах Android.

Швидше за все, ви любите тести продуктивності, і тут є чим здивувати вас настільки значущими цифрами. Однак варто звернути увагу, що графічні тести, такі як Quadrant і Neocore, виробляються в рідному для телефону дозволі, тому перевага отримують телефони з низьким дозволом, тому не варто робити остаточні висновки про порівняльну продуктивності на підставі того, що ви бачите, просто використовуйте це як індикатор. Ось деякі значення: Quadrant видав результат в діапазоні від 3000 до 3400, Linpack показав в середньому 47 MFLOPS, і Nenamark і Neocore як показали в середньому 59,8 fps. Належним чином не вдається встановити максимальні можливості двоядерного чіпа Exynos з графікою Mali-400, але ці значення в Quadrant можуть дати чітке уявлення про прірву, яка відділяє Galaxy S II і смартфони, які були випущені раніше. Простіше кажучи, це найпотужніший мобільний телефон.

браузер

Продуктивність браузера є чудовою з точки зору швидкості, але викликає стурбованість, коли справа доходить до рендеринга. У Galaxy S II помітно згладжування при перегляді веб-сторінки в зменшеному варіанті. Немає ніяких претензій з точки зору структури сторінки, всі сайти відображаються точно так, як і закладено їх розробниками, але, пересуваючи сторінку для огляду, з'являються зубчасті лінії і в цілому виглядає це непривабливо. З точки зору простого перегляду веб-сторінок, Galaxy S II є чудовим. Прокрутка сторінок плавна, пинч-зум бездоганний, і переорієнтація екрану з книжкової на альбомну і назад здійснюється в одну мить.

Щоб браузер відтворював Flash контент, потрібно поставити галочку «Включити плагіни». Частота кадрів залишається незмінно високою на безлічі веб-сайтів, яка відповідає загальній продуктивності Galaxy S II.

TouchWiz 4.0

Android вже для багатьох став одним (а може і ворогом), тому відразу зануримося в те, що Samsung приготував понад базового для Galaxy S II Android 2.3.3, з його безліччю налаштувань ОС, які отримали назву TouchWiz 4.0.

Блокування екрану Galaxy S II пропонує деякі досить цікаві функціональні особливості. Пропущені дзвінки та непрочитані повідомлення відображаються в невеликій вкладці збоку заблокованого екрану GSII, які ви можете перетягнути в поле зору і тим самим розблокувати телефон прямо на те повідомленні або пропущений виклик, який вам потрібен. Це просто і швидко, як і все інше на цьому телефоні, і це вносить певний комфорт в щоденне використання пристроєм. Під час виклику у вас є кілька варіантів дій: прийняти, завершити, або відхилити з відправкою текстового повідомлення, при цьому слайд-меню запропонує вам найбільш поширені повідомлення для відправки. Кожен контакт містить історію спілкування між вами, забезпечуючи ввічливе нагадування про те, коли ви в останній раз спілкувалися з вашими друзями. Звичайно, у Galaxy S теж є деякі з цих модних речей, але це не применшує значення тих корисних доповнень, які з'явилися в Galaxy S 2.

Тривале натискання центральної кнопки виводить список шести найбільш використовуваних додатків, в основі якого ховається знайомий нам Task Manager. Запустивши диспетчер, ми можемо дізнатися активні завдання, споживання ними оперативної пам'яті і завантаження процесора, з можливістю завершити їх, якщо в цьому є необхідність, а також очистити пам'ять від слідів роботи даних завдань. Не те, щоб ви дійсно потребували управлінні цими завданнями з 1 Гб оперативної пам'яті і величезною обчислювальною потужністю, але все ж, корисно мати таку функцію. Також доступний віджет програми моніторингу в головному меню, який показує кількість активних додатків в будь-який момент часу і може перенаправити вас знову ж до диспетчера задач. Спостерігаючи за роботою диспетчера, можна побачити, як він вибірково відключає деякі додатки, у міру збільшення числа відкритих програм. Це ніколи не призводить до втрати даних або необхідності перезапуску додатків, так що все управління ресурсами робить свою роботу розумно і з точністю.

Samsung заклав в Galaxy S II три функції за сприяння датчиків руху. Перше те, з чим ви могли стикатися в Sense від HTC: перевертаючи телефон на лицьову частину, він заглушає всі звуки, будь то вхідні дзвінки або програвач в пристрої. На відміну від реалізації компанії HTC - яка була схильна до помилкового розпізнавання перевороту - у Samsung функція працює без заминки кожен раз.

Решта два елементи дійсно оригінальні, і, швидше за все, у користувачів буде місце для фантазії в застосуванні нововведень Galaxy S II. Похилий зум надає вам новий спосіб збільшення зображення, будь то браузер або галерея зображень; при нахилі телефону до себе зображення збільшується, від себе - зменшується. Режим активується шляхом розміщення одночасно двох пальців на екрані і налаштовується регулюванням чутливості для задоволення примхи користувачів. Samsung також дає нам можливість налаштовувати робочий стіл рухом апарату. Блискуча ідея Samsung тут в тому, щоб використовувати акселерометр для розпізнавання бічного руху телефону, а також реагувати на це шляхом переміщення вас через робочі столи. Цей режим доступний, коли ви переставляєте свої віджети і ярлики, наприклад, 90-градусний поворот дозволить вам перестрибнути три робочих столу в даному напрямку.

Екранах клавіатура Galaxy S II пріголомшліва, дозволяє набіраті дуже Швидко Фактично без помилок. Правда, заслуга Samsung тут не велика, так як це фактично копія звичайної Gingerbread клавіатури. Корейська компанія вирішила додати спеціальну кнопку для голосового введення на місці коми, яка, як і інші знаки пунктуації винесені в додаткову вкладку клавіатури для символів / цифр. Багато будуть не в захваті від цієї зміни, так як ми використовуємо коми набагато частіше, ніж голосовий набір, але потрібно розуміти, чому Samsung зробив це - два його Galaxy S II в передпродажної рекламі були сфокусовані на забезпеченні комфортного спілкування за допомогою голосового набору.

На жаль, не можна сказати що-небудь більш приємне про безліч хабів Samsung в телефоні. Є ігри, музика, читання, і соціальні центри, однак все, крім читання електронних книг, лише трата часу. Game Hub поки не пропонує нічого, що відрізняє його від простого пошуку ігр на Android Market, Music Hub намагається продати вам щось, не пропонуючи альтернатив перейти в ще один інтернет-магазин музики, і Social Hub намагається переконати вас, що він вам необхідний , щоб організувати всі свої соціальні контакти, повідомлення та електронну пошту. Таке централізоване управління було б доречно при ранньому розвитку Android, але рідні Gmail і Gtalk розвинулися, клієнт Twitter для цієї платформи в даний час більш ніж достатньо зрілий. Readers Hub, як уже згадувалося, це те, що буде в дійсності використовуватися, в основному за рахунок використання Kobo e-reader, хоча і він теж здається, більше орієнтований на продаж вам контенту, ніж на задоволення потреб користувачів.

ВИСНОВКИ

Телефон з таким набором видатних характеристик і специфікацій, як Samsung Galaxy S II дуже легко описати. Це поки найкращий Android смартфон. Звичайно, 4,3-дюймовий екран підійде не всім, незалежно від того, яке б тонкий пристрій їм не володіло. Проте, якщо ви питаєте який смартфон купити сьогодні, вибір буде очевидний - Galaxy S II.

Якщо ви ще не знаєте все про Samsung Galaxy S II, де ж ви були останні два місяці?
Galaxy S II заслуговує найвищих оцінок за амбітність Samsung, але чи доживе цей смартфон до свого зоряного часу?
Що ж тоді має бути такого значимого в новому S-AMOLED, щоб виправдати індекс «Plus» в його назві?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»