Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Ловля коропа на Бойл

  1. Волосяна оснащення на коропа - монтаж (як в'язати волосяну оснастку)
  2. Відео - волосяна оснастка для ловлі коропа на бойл
  3. Ловля коропа на Бойл влітку, літня рибалка в червні, липні, серпні вночі і на світанку
  4. Ловля коропа на Бойл восени, осіння риболовля у вересні і жовтні за трофеєм
  5. Відео - як короп клює на Бойл, підводна зйомка

Серед багатомільйонної армії шанувальників риболовлі є окрема категорія, що віддає перевагу всім іншим видам лову видобуток коропа. Для полювання на крупну здобич потрібно досить об'ємна приманка, яка дозволяє запобігти клювання більш дрібної, непотрібної риби. Сучасна ловля коропа все частіше асоціюється з трохи незвичайною і багатьом не звичної приманкою Бойл.

Прогноз клювання коропа:

Клювання поганий Середній Хороший Чи не клює Детальніше: календар рибалки

У 80-ті роки ХХ століття європейські рибалки придумали кулясту приманку, яка і отримала назву бойл. Спочатку приманка робилася з суміші кукурудзяного і соєвого борошна, манки і курячих яєць. З приготованого тесту робилися невеликі кулі, які варили, а вже потім використовували у видобутку коропа.

У наш час увазі рибалок пропонується досить великий асортимент Бойл з різними ароматами і розмірами. Завдяки різнобарвним кулькам вдається вести цілеспрямовану полювання на найбільших коропів.

Завдяки різнобарвним кулькам вдається вести цілеспрямовану полювання на найбільших коропів

Але все ж деякі любителі лову коропів за краще готувати смачну, ароматну насадку самостійно. Щоб саморобний бойл став цікавий розумною і обережною рибі, він повинен мати приємний для коропа аромат. Надати насадки такий запах допоможуть різні добавки: - порошок кориці (розрахунок 15 г порошку на 1 кг суміші); - анісові краплі або подрібнене насіння анісу в дуже невеликих кількостях; - червоний мелений перець (розрахунок на 1 кг тіста 1 столова ложка). Також останнім часом мати успіх почали діпи - ароматичні рідини. Їх використовують як при виготовленні бойлов, так і опускають насадку в дип перед самим закидом.

Які бувають Бойл на коропа:

  1. Тонучі Бойл - (тонуть у воді і нерухомо лежать на дні);
  2. Плаваючі - (плавають над дном на відстань, яке дозволяє поводок);
  3. Нейтральні - (знаходяться на невеликій відстані від дна, але не лежать на ньому);
  4. Розчинні - (розчиняються на дні);
  5. Пилять - (після потрапляння в воду через 10-15 хвилин розчиняються і починають порошити)

Така різноманітність бойлов необхідно для лову коропа в різних умовах. Так, наприклад, якщо дно водойми складається з Муляк, то тонуть Бойл абсолютно не підійдуть для риболовлі - їх просто не буде видно. А ось нейтральні або спливаючі Бойл те, що потрібно для лову в даних умовах.

Волосяна оснащення на коропа - монтаж (як в'язати волосяну оснастку)

Для лову коропа на Бойл необхідна волосяна оснастка - так ловці коропів називають вид монтажу. Вся справа в тому, що Бойл через великі розмірів і твердості неможливо насадити на гачок. Як же тоді підсікти рибу? Все дуже і дуже просто. Короп втягує їжу відразу в рот (втягує Бойл разом з гачком).

Короп втягує їжу відразу в рот (втягує Бойл разом з гачком)

Але короп - риба дуже розумна й обережна. Після того, як Бойл доходять до ряду його зубів, короп відчуває натяг снасті і відразу ж намагається виплюнути приманку. І в той момент, коли він це робить, гачок зачіпається за нижню губу коропа. Відбувається це завдяки опору грузила, яке натягує оснащення. Таким чином і відбувається ловля коропа на Бойл.

Для монтажу власний оснащення вам знадобляться спеціальні інструменти:

  1. - спеціальний матеріал для повідця;
  2. - пластмасові стопори;
  3. - голка;
  4. - гумові трубочки;
  5. - гачки, грузила, вертлюжки.

Сам процес монтажу досить простий. Відрізаємо 20 см повідкового матеріалу, на кінці відрізка створюємо петлю, вузол з 3 витками. Зайве обрізаємо. Відрізаємо 2 мм силіконової трубочки і з допомогою протягання натягуємо на матеріал для повідця. Інший кінець повідця протягуємо в колечко гачка у напрямку до жала. Здійснюємо 6 оборотів повідкового матеріалу навколо цівки, вільний кінець протягуємо через колечко, знову спрямувавши в сторону жала. Потім проклеюємо вузол з матеріалу для повідця навколо цівки гачка, і даємо клею підсохнути. Чекаємо пару хвилин, і ось - волосяна оснастка готова. Вільний кінець прикріплюємо до грузила і волосіні за допомогою вертлюжків.

Волосяних оснащень сущесвуют кілька різновидів. Це пов'язано стем що ловля коропа може відбуватися в різних умовах і під кожен з них певна оснащення буде краще підходити. Побробнее про волосяних оснащеннях дивіться у відео.

Відео - волосяна оснастка для ловлі коропа на бойл

Ловля коропа на Бойл навесні, весняна рибалка в березні, квітні, травні на мілководді

Важлива умова успішної лову коропа навесні - пам'ятати особливості його розташування в водоймі в весняну пору. Через те, що вода ще не прогрілася, шукати коропа необхідно на мілководді - адже саме там навесні вода прогрівається швидше, все мікроорганізми оживають, і дрібні рибки, якими не проти закусити короп, також будуть крутитися в теплих водах. Найбільш придатними глибинами для коропового лову завзяті карпятники вважають глибину від 0,5 до 1 метра.

Ще більш успішним рішенням буде спробувати ловити коропа під протилежним берегом, за умови, звичайно, що є така можливість. Так само варто звернути увагу на присутність у воді старого очерету, різних корчів і кущів рослин. Дані місця є дуже вдалими для коропового лову.

Для риболовлі в таких умовах найкраще використовувати оснастку нейтральної плавучості, яка не буде просто лежати на дні, а буде вести себе в воді як звичайно корм - вільно переміщатися по всьому дну. Щоб приготувати необхідну оснастку потрібно застосувати поєднання потопаючих і плаваючих бойлов. Також хорошим рішенням буде застосувати тонуть Бойл з корковими кульками. Бойл краще використовувати невеликого розміру - 10-14 мм, і підібрати відповідні під їх розмір гачки. Ароматизатори в весняну пору року переважно використовувати з запахом опаришів, черв'яків або мотилів.

Ловля коропа на Бойл влітку, літня рибалка в червні, липні, серпні вночі і на світанку

Літо - це класичне час року для коропового лову. Однак, необхідно пам'ятати, що затяжні періоди спеки без дощу і прохолодного вітерця можуть значно ускладнити полювання на бажану рибу. Секрет успішної риболовлі в літню пору криється в ретельному спостереженні за водоймою. Якщо ви знайдете і будете використовувати точки огляду, за допомогою яких легко можна виявити місця стоянки і годівлі коропа - ви зможете зрозуміти якими маршрутами дана риба пересувається по водоймі, а це значно підвищує шанси на успіх упіймання кращої риби.

Бойл в літню пору року краще замочувати в рибному маслі або рибному жирі - це безсумнівно збільшить кількість клювань. Так само можна посилити інтерес коропа використовуючи діпи, адже вода в літній час прогрівається добре, а значить і аромат добавки буде поширюватися швидше і далі.

Так само можна посилити інтерес коропа використовуючи діпи, адже вода в літній час прогрівається добре, а значить і аромат добавки буде поширюватися швидше і далі

В прикорм же влітку, як і навесні, краще додавати зернові. Це забезпечить вам стабільне кількість клювань. Протягом спекотних літніх місяців короп годується переважно з настанням ночі, коли нагріта сонцем за день вода злегка остигає. І, безумовно, дуже важливо перебувати поруч з водоймою і стежити за ним саме в години між заходом і світанком. Короп видає свою присутність під час годування пускання бульбашок, стрибками з води, виходами на поверхню води. І для того, щоб рибалка летомбила успішною, необхідно вчасно помітити ці ознаки.

Ловля коропа на Бойл восени, осіння риболовля у вересні і жовтні за трофеєм

Шанси зловити величезного трофейного коропа особливо високі восени, в період з середини вересня по листопад. Наближається зима, і Карпу необхідно себе відгодувати. З приходом осені коропи починають скочуватися до ям, в яких проведуть зиму, і виходити на жор тільки коли вода досить прогріється сонцем. На мілководді восени коропа можна зустріти тільки в гарну погоду і тільки ближче до полудня. А рано вранці коропа можна знайти в тих місцях, де з вечора залишилася тепла вода. Таким місцем, на думку фахівців коропового лову, є глибина метр - півтора. Саме там тепліша вода зберігає свою температуру. З приходом же пізньої осені короп перестає переміщатися по водоймі, тому знання ям, в яких він буде зимувати, є запорукою успішної риболовлі.

Бойл в осінню пору року, як і навесні, краще просочити ароматизаторами з запахом опаришів і мотилів. Дуже багато любителів лову коропа восени використовують комбіновану насадку - це бойл і нанизані на нитку біля нього опариші. Така насадка має рухливістю і запахом, відповідно, і викликає більший інтерес у коропа, що підвищує шанси на успіх. Прикорм краще починати за 4-5 днів до лову і обмежити маленьким ділянкою, але в декількох місцях - не забувайте, що короп перестав плавати на далекі відстані.

Відео - як короп клює на Бойл, підводна зйомка

Пам'ятайте, для того, щоб підібрати робочий бойл, потрібно пробувати і експериментувати - то, що підходить іншим, може не підійти вам. Не можна забувати про ароматизатори. А попередній прикорм місця лову - в будь-який час року дуже успішна тактика. Прикорм кілька ділянок, ви легко можете змінювати їх в процесі лову, вибираючи самі результативні. Дотримуючись цих простих правил, ви підвищуєте шанси на успішну риболовлю і упіймання трофейного коропа. Вдалою лову!

Коментарі, короп на Бойл:


Як же тоді підсікти рибу?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»