Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Як прибрати жуйку з одягу

  1. Ой мороз мороз
  2. «Гарячий помічник»
  3. Розчинники і косметика
  4. «Народні рецепти»

Бувають в житті моменти, коли на раз-два можна зіпсувати будь-яку річ з гардеробу. Ми говоримо не тільки про маленьких непосид, які рвуть і бруднять одяг. Ні, навіть дорослі люди можуть отримати прилиплу жуйку в «подарунок». Така «несподівана радість» навряд чи комусь поліпшить настрій, і це зрозуміло, здається, що одяг безнадійно зіпсована. Але не варто засмучуватися, оскільки є безліч способів видалити жувальну гумку не тільки з одягу, але і з взуття, м'яких меблів, а також інших речей.

Але не варто засмучуватися, оскільки є безліч способів видалити жувальну гумку не тільки з одягу, але і з взуття, м'яких меблів, а також інших речей

Ой мороз мороз

Не всі знають, як прибрати жуйку з одягу, тому часто викидають хорошу річ. Але давайте не будемо поспішати. Якщо виріб невеликого розміру, то його можна врятувати за допомогою холоду. Покладіть в целофановий пакет зіпсований предмет гардероба, і приберіть в морозильник на пару годин. Коли жуйка на холоді застигне, то її більшу частину можна буде легко видалити з тканини. Залишки, що застрягли між волокон, видаляються за допомогою звичайного зрідженого газу з балончика для заправки запальничок.

Але у такого способу є один недолік: заморожена жуйка може пошкодити тонкий матеріал під час процесу очищення.

«Гарячий помічник»

Є спосіб, абсолютно протилежний першому, а саме видалення жуйки з допомогою праски. На забруднені місце покладіть шматочок бавовняної тканини або щільного паперу і пропрасуйте гарячою праскою. Жувальна гумка під впливом тепла поступово розм'якшити і прилипне до папірця. Але перш ніж хапатися за праска, відрегулюйте температурний режим відповідно до ярликами на одязі. Якщо вас не влаштовує цей спосіб, то можна скористатися феном або струменем гарячої води. Липку масу нагрівають гарячим повітрям або водою, а потім поступово зчищають з одягу старою зубною щіткою.

Розчинники і косметика

Щоб видалити жуйку з одягу скористайтеся різними розчинниками. Однак пам'ятайте про обережність, не всяку тканину можна піддавати обробці хімічними речовинами. Перш ніж приступити до процедури очищення обов'язково спробуйте потерти одяг в непомітному місці. Якщо ні колір, ні фактура матеріалу не змінилася, то сміливо приступайте до обробки.

Візьміть бензин, ацетон, уайт-спірит або будь-який інший розчинник, намочіть ганчірочку розчином і потріть пляму від краю до центру. До речі, хутряну річ очищають від жуйки за допомогою ацетону або рідини для зняття лаку. Обережно обробивши хутро рідиною, жувальну гумку акуратно вичісують гребінцем з дрібними зубами.

Також ви можете скористатися засобом для виведення плям, наприклад, Ванішем або білизною, але за однієї умови: одяг повинен бути білого кольору. З хімічних засобів можна порекомендувати «Хімітек - Антівандал». Його використовують не тільки для видалення плям від жувальної гумки, а й для виведення слідів чорнила, клею, наклейок, застарілої фарби.

Але цей засіб не можна застосовувати на прогумованих виробах, одязі зі штучної шкіри і латексу.

Деякі «народні» умеліци вдаються до допомоги звичайної рідини для зняття макіяжу. Здається що це занадто «легковажний» спосіб прибрати жуйку з одягу. Але позитивні відгуки говорять про зворотне. Також не можна скидати з рахунків рідке мило або засіб для миття посуду. Невелика кількість кошти наносять на жуйку, залишають на деякий час до розм'якшення грудочки гумки. Потім забруднену ділянку матеріалу очищають, а річ ретельно перуть.

«Народні рецепти»

Уявляєте, видалити жуйку з одягу можна за допомогою - звичайної жуйки. Так, так не дивуйтеся. Розжуйте нову гумку, поки не пропаде вся солодкість, потім акуратно обробіть забруднену річ. Приліпите, а потім відліпити жуйку і робіть це до тих пір, поки тканина не очиститься повністю.

За допомогою оцту також можна видалити жувальну гумку. Для цього щіткою, змоченою в гарячому столовому оцті, зчищають всі сліди забруднень. Після цієї процедури вам залишиться тільки випрати річ.

Ну, і наостанок, можна вам порадити: якщо ви боїтеся зіпсувати одяг або випробували всі способи, але нічого не допомогло, тоді вам пряма дорога в хімчистку. Фахівці дуже легко і дбайливо приведуть речі в порядок, і вам не доведеться викидати улюблені брюки або спідницю.

Спеціально для сайту Чистюля

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»