Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Сучасні веселі домашні проводи в армію: конкурси, сценки, ігри, подарунки. Проводи в армію: прикольний сценарій, прикмети, традиції

  1. Проводи в армію: прикмети і традиції
  2. Що дарують на проводи в армію?
  3. Прикольні проводи в армію: сценарій
  4. Конкурси та сценки на проводи в армію
  5. Ігри на проводах в армію
  6. Побажання, тости, вірші, частівки, пісні на проводи в армію
  7. Плакати на проводи в армію
  8. Як оформити пляшку на проводи в армію: наклейки, написи

Проводжати призовника на службу необхідно правильно. Існує ряд прийме, причин і звичаїв, які диктують свої правила організації заходу. Дана стаття розповідає про особливості проводів молодих людей в армію.

Зміст статті

Проводи в армію: прикмети і традиції

Для кожного молодого чоловіка таке домашнє захід, як проводи в армію, є хвилюючою подією. Воно важливе не тільки для самого майбутнього солдата, а й для всієї його родини. З давніх часів прийнято було не тільки відзначати цю подію пишним столом, але навіть і гуляннями. Цей сімейний «свято» має багато цікавих традицій, звичаїв, а так же прийме.

ЦІКАВО: Перші проводи в армію і на службу були проведені ще за часів правління Петра Першого. Справа в тому, що в той час мало хто з солдатів повертався додому (вони вмирали в бою, або від хвороб). Саме тому чоловіків проводжали як «в останню путь».

Звичайно ж, з плином часу, проводи змінили своє значення, та й сама служба стала набагато простіше і «швидше» (зменшилася кількість років). Однак традиції простого російського народу залишилися незмінними. Рідні досі дотримуються основні правила: накривають стіл, голосять, бажають повернутися здоровим, не загинули в бою.

ЦІКАВО: З психологічної точки зору проводи - важлива частина настроювання молодої людини на позитивний лад і допомогу сприймати службу, як важливу і добру місію.

Проводжати призовника на службу необхідно правильно

Проводи - важлива подія в житті кожної призовника

Традиції:

  • Проводи робилася обов'язково веселими, щоб жодним чином не зіпсувати настрій відбуває юнакові.
  • На проводи приглашалось велику кількість гостей: родичі, близькі, друзі, сусіди.
  • Жіноча половина гостей повинна стримувати себе, щоб не зіпсувати захід своїми сльозами і поганим настроєм.
  • Плакати і сумувати на проводах - сама погана прикмета, яка може принести юнакові важку службу.
  • Проводи прийнято проводити «на землі», тому якщо ви живете в квартирі, для організації слід підготувати дачу або приватний будинок.
  • Гарна традиція - просити організувати проводи когось із чоловіків, що вже мали досвід служби.
  • Готувати на стіл слід страви, які полюбилися відбуває юнакові.
  • Цікава традиція: готувати казанок з перловою кашею (як в армії) і пригощати нею гостей.
  • Садити молодого призовника за стіл слід обов'язково на головне місце: він повинен добре бачити всіх і всі повинні бачити його.
  • Першу напутні мова за столом повинен сказати найстарший чоловік, добре, якщо він раніше служив в армії або був на війні.
  • Після цього кожен присутній по черзі повинен виголосити тост за столом з напуттям і побажаннями щасливої служби.
  • Мати призовника так само повинна сказати досить красномовну мова. Після цього вона його має обов'язково перехрестити за спиною і побажати йому здоров'я.
  • Після урочистої частини близькі і батьки обов'язково повинні були відвідати церкву, щоб помолитись за свою дитину.

ВАЖЛИВО: З давніх часів було прийнято вішати на фасадну стіну будинку невелику стрічку під час проводів сина в армію. Ця стрічка символізувала юнака і в його відсутність нагадувала батькам про сина. Знімати, переважувати, чіпати стрічку можна було нікому. Тільки сам солдат в момент повернення в рідну домівку міг зняти цю стрічку.

Тільки сам солдат в момент повернення в рідну домівку міг зняти цю стрічку

Проводи солдата в армію: прикмети, звичаї, традиції

прикмети:

  • Добра прикмета - окропити юнака водою, попередньо свяченою в церкві на Стрітення. В дорогу треба сказати: «Господь тебе береже».
  • Добра прикмета - відправляти сина в армію з натільним хрестиком на грудях.
  • Добра прикмета - кинути монетою в від'їжджаючий автобус і зберігати ту, що стукнула об транспорт. Вона буде служити талісманом.
  • Добра прикмета - вийти з дому призовнику перед від'їздом спиною вперед, погана - навпаки.
  • Добра прикмета - говорити матері в дорогу синові слова і молитви про захист.

ЦІКАВО: В давні часи існувала прикмета, яка дозволяла синам обов'язково повертатися додому після служби. Вона передбачала, що юнак повинен зрізати локон волосся хрестом і покласти їх зберігатися за ікону.

Вона передбачала, що юнак повинен зрізати локон волосся хрестом і покласти їх зберігатися за ікону

Як правильно проводжати призовника в армію?

Що дарують на проводи в армію?

Такий захід, як проводи, обов'язково «вимагає» подарунки від кожного присутнього за столом гостя. Проте, кожен гість повинен враховувати той факт, що всі подарунки молода людина ніяк не зможе взяти з собою. Саме тому потрібно ретельно продумати всі ідеї презентів, щоб вони обов'язково сподобалися призовнику, а головне - стали в нагоді.

Подарунок від коханої дівчини - найважливіший. Тут велику роль грає не вартість, а значимість подарунка. Відмінна ідея - замовити календар на весь час служби призовника, де буде роздрукована спільна фотографія. Таку річ юнак завжди буде мати при собі і зможе нею регулярно користуватися.

З іншого боку, записна книжка або блокнот - так само дуже корисна річ. Вона обов'язково стати в нагоді молодому солдату. Головне - вибрати компактний виріб, можна підібрати до нього ручку і роздрукувати фотографію, поклавши всередину (сюрприз). Добре, якщо дівчина зможе вишити носову хустинку юнакові зі своїми ініціалами або іншими важливими знаками.

Друзі, які прийдуть на проводи, з упевненістю можуть домовитися і купити необхідні речі в користуванні і в дорозі. Наприклад, засоби особистої гігієни, верстат для гоління і косметику щоденного користування: лосьйон, крем, бальзам (те, чим користується людина). Якщо призовник - людина палить, йому знадобиться така річ, як портсигар. Щоб ніхто не зміг його вкрасти, на ньому можна зробити гравіювання з ініціалами і важливими словами.

ВАЖЛИВО: Батьківським подарунком для молодої людини послужать самі проводи. Якщо батьки дуже хочуть щось подарувати, то краще, що вони можуть піднести юнакові - гроші, які обов'язково знадобляться у витратах.

Якщо батьки дуже хочуть щось подарувати, то краще, що вони можуть піднести юнакові - гроші, які обов'язково знадобляться у витратах

Який дарувати подарунок призовнику на проводи?

Прикольні проводи в армію: сценарій

Існує безліч різновидів сценаріїв проводів юнаки в армію, але всі вони маю одну і ту ж структуру. Як вже говорилося, проводи найкраще проводити «на землі». Вважається, що ця стихія посприяє благополучного службі юнаки, принесе йому удачу і подарує сили. Для такого свята існує кілька варіантів організації заходу:

  • Провести проводи на природі у вигляді пікніка з їжею, приготованою на мангалі та шашликами.
  • Орендувати приватний будинок, в якому влаштувати проводи, посиденьки і конкурси.
  • Провести проводи на дачі
  • Орендувати кафе з відкритою терасою, на свіжому повітрі

Сценарій проводів:

  • Перша частина: прийом гостей, привітання призовника подарунками, запрошення гостей за стіл.
  • Друга частина: урочистий тост батька або діда (найстарший і досвідчений чоловік в родині) з напуттям.
  • Третя частина: почергове привітання і тости гостей з побажаннями.
  • Четверта частина: завершальний тост матері з молитвами. Перехрещення сина.
  • П'ята частина: застільні пісні про армію. Добре, якщо серед гостей є музикант з гітарою. При відсутності такого можна замінити піснями в караоке.
  • Шоста частина - розважальна. Гості пропонують сценки, конкурси для всіх присутніх. Можна прочитати вірші, заспівати частівки, станцювати, продемонструвати раніше записаний відеокліп.
  • Сьома частина - завершальна. Як правило, відбувається під вечір. Втомлені гості згадують дитинство юнаки, дякують йому і вихваляють все його заслуги, щоб надихнути юнака на щасливу службу.

Як правильно і весело робити проводи для призовника?

Конкурси та сценки на проводи в армію

Найпопулярніші конкурси:

  • «Силач» - участь в конкурсі бере кілька пар. Завдання - взяти даму на руки і в такому стані протанцювати всю пісню. Хто витримає до кінця - той і переможець.
  • «Онучі» - конкурс простий і дуже позитивний одночасно. Завдання - швидко, а головне - правильно зав'язати онучу на нозі. Не у всіх це виходить красиво і взагалі виходить.
  • «Мінне поле» - учаснику потрібно перев'язати очі. У кімнаті розставити по підлозі порожні пляшки. Завдання - пройти і зачепити мінімум пляшок.

Ігри на проводах в армію

Найпопулярніші ігри:

  • «Армійський крокодил» - за допомогою жестів і рухів, без єдиного слова слід зобразити фігуру або річ, пов'язану з армією.
  • «Погони» - танець, під час якого на плечі чоловіків кладуть дві легкі паперові серветки. Завдання - протанцювати всю пісню і постаратися утримати серветки на плечах.
  • «Ранок в армії» - одягання на швидкість. Участь беруть всі чоловіки, присутні на святі.

Побажання, тости, вірші, частівки, пісні на проводи в армію

Розбавити захід дозволять веселі віршики та пісні . Їх можна прочитати вголос або написати на вітальних листівках. Крім того, такі привітання і жарти прикрасять вітальні плакати.

Побажання, тости, вірші, частівки, пісні на проводи:

Сьогодні ми зібралися тому,
Що є на то вагома причина.
З дому проводжаємо ми тебе,
Наш призовник, ти справжній чоловік!

Красивих слів і побажань
Сьогодні для тебе хоч греблю гати.
Країна твоя тебе закликала
І для чоловіка це честь!

Нехай наша печаль тебе не обтяжує,
Нам сумно і весело без сумніву!
Ти немов герой, твій сьогоднішній вигляд
Вселяє в нас гордість і повагу!

Нехай мужність твоє в «архів не припадати пилом»,
Люби свою країну і сміливо захищай.
Нехай кожен за тебе зуміє пишатися,
І кожен буде щасливий за тебе - ти це знай!

Будь сильний, немов камінь, як сталь будь ти міцний.
З терпінням чекай перерв і сну.
Бажаємо тобі уникнути мінних точок
На карті безстрашного злого ворога!

Тут кожен тебе любить і чекає лише повернення,
Ти теж пожалій рідних, коханих, усіх.
Себе побережи, з заслугою і повагою
Всю службу проживи і заслужи успіх!

Сьогодні ти ще не став солдатом,
Тебе ми називаємо «призовник».
А завтра будеш бігати з автоматом,
Всіх захищати, як істинний «мужик»!

Плаче улюблена гірко, мама сльозу витирає.
Маленький був ти, сьогодні в армію їдеш.
Будь ти безстрашним і сильним, сміливо йди попереду,
Чекаємо тебе вдома з відкритими обіймами, мерщій до нас приходь!

Плакати на проводи в армію

Намалювати плакат своїми руками - відмінна ідея підняття настрою призовнику. Таке творчість допоможе висловити всю любов, втілити всі думки на папері і змусити посміхнутися. Як правило, плакати мають гумористичну нотку: смішні картинки, вірші і поздоровлення. Крім того, такий плакат - обов'язкова частина декору на проводах.

Ідеї плакатів на проводи:

Ідеї ​​для оформлення плаката

Ідеї ​​для оформлення плаката

Ідеї ​​оформлення плаката для призовника

Ідеї ​​оформлення плаката для призовника

Гумористичні ідеї для оформлення плаката на проводи

Гумористичні ідеї для оформлення плаката на проводи

Смішні ідеї для оформлення плаката призовнику

Смішні ідеї для оформлення плаката призовнику

Смішний плакат на проводи

Смішний плакат на проводи

Оригінальний плакат призовнику

Оригінальний плакат призовнику

Як зробити плакат призовнику своїми руками?

Як оформити пляшку на проводи в армію: наклейки, написи

Оформлення такого заходу вимагає підготовки, адже сам «свято» складається з дрібниць, здатних підняти настрій і надихнути на щасливу службу. Найпопулярніший декор - це:

  • настінні плакати
  • Надувні кульки
  • Торт у військовій або армійської тематики
  • Наклейки або одягу на пляшках з алкогольними напоями

Роздрукувати придуману наклейку можна в будь-якому сучасному поліграфічному центрі. Як правило, такий декор має фотографію призовника, поздоровлення у віршах і побажання. Випиту пляшку батьки або юнак зберігають на пам'ять. Інший сучасний декор - своєрідні «одежинки» на пляшки, які можуть повторювати будь-яку військову форму, як низького, так і високого чину: рядовий, полковник, майор і так далі.

Ідеї прикрас на пляшки з алкоголем:

Декор пляшок атласними стрічками - офіцерська форма

Декор пляшок атласними стрічками - офіцерська форма

Розпис пляшки акриловими фарбами

Розпис пляшки акриловими фарбами

Декор пляшок на проводи

Декор пляшок на проводи

Декор шампанського на проводи

Декор шампанського на проводи

Частування у військовій тематиці

Частування у військовій тематиці

Приклад наклейки: армійська горілка

Відео: «Проводи в армію»

Як правильно проводжати призовника в армію?
Що дарують на проводи в армію?
Який дарувати подарунок призовнику на проводи?
Як правильно і весело робити проводи для призовника?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»