Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Як вибрати бойлер

  1. Установка умивальника, установка змішувача, установка кухонного миття, установка ванни, установка унітазу,...

Установка умивальника, установка змішувача, установка кухонного миття, установка ванни, установка унітазу, установка душкабіни, ремонт змішувача, прочищення каналізації в квартирі, зварювальні роботи, заміна водопровідного-опалювального стояка, установка радіатора опалення, заміна водопроводу, сантехнічні роботи в будинку під ключ

Вибір бойлера самостійно

Вибір бойлера самостійно

Як вибрати бойлер і на які характеристики необхідно звертати увагу! Для цього не обов'язково дзвонити сантехніку за консультацією. На що треба звертати уваги при виборі бойлера можна дізнатися переглянувши пізнавальний відеоролик. Для людей бажаючих більш детально розібратися по темі «як вибрати бойлер» а так само отримати додаткову інформацію, пропонуються статті розташовані нижче на сторінці. Якщо вам потрібна установка бойлера, телефонуйте за вказаними вище телефонних номерах або перейдіть за посиланням для ознайомлення з порядком співпраці. Замовити установку бойлера в Києві.

Рекомендації по вибору бойлера в двох словах!

  • Вибирайте бойлер для квартири потужністю до 2000 Вт, потужність бойлера з вище 2500 Вт часто використовується для сто літрових бойлерів, така потужність виправдана через великий обсяг води. Навіть сама стара проводка, цілком витримає таке навантаження
  • Якщо бюджет не дозволяє купити бойлер з закритим теном, встановіть на лінію бойлера окремий автомат і УЗО. Деякі моделі вже йдуть з розташованим біля вилки УЗО (дифавтомати).
  • До бойлеру з високою потужністю прокладете від електрощитової окремий провід (бажано)
  • Бойлер з одним теном простіше в обслуговуванні і дешевше, але гріє за часом довше
  • Бойлер на 15-30-50-100 літрів гарячої води при змішуванні з холодною подвоюється обсяг. Приклад, бойлер об'ємом 30 літрів при змішуванні з холодною водою видає 60-70 літрів гарячої води.

Приклад, бойлер об'ємом 30 літрів при змішуванні з холодною водою видає 60-70 літрів гарячої води

Розглянуті теми:

  1. Матеріал проводки дуже важливий
  2. Чи витримає проводка бойлер і як це дізнатися самостійно
  3. На що впливає потужність бойлера
  4. Кількість тенів в бойлері
  5. Який тен краще, відкритого або закритого типу
  6. Як заощадити ще маючи бойлер

Матеріал проводки дуже важливий

Аби не заглиблюватися в світ електрики, необхідно визначити з якого матеріалу у вас по квартирі розлучена проводка. Якщо будинок старий, хрущовка, сталінка або панельна багатоповерхівка кінця вісімдесятих і ремонт в квартирі не робився дуже давно, то скоріш за все проводка алюмінієва. Для повної впевненості, необхідно подивитися які дроти виходять з електролічильника, при цьому чіпати ні чого не треба це все видно візуально. Заміна алюмінієвої проводки на мідну почали активно здійснювати в 90-х роках і продовжують донині. Алюмінієва проводка в будинку і квартирі вже майже не використовується через те, що вона не витримує великих навантажень. Мідь при меншій товщині дроти витримує значно більші навантаження і має меньшое опір, що при наявності великої кількості сучасних електроприладів, ставить мідну проводку на перше місце.

Чи витримає проводка бойлер і як це дізнатися самостійно

Після того як ми дізналися з якого матеріалу зроблена проводка, переходимо до наступного кроку, визначення навантаження. Звичайно це не кожен зможе визначити і взагалі це робота електрика. При виборі бойлера необхідно знати, якої потужності бойлер вам підходить. Навіть якщо проводка мідна, прокладка дроти від водонагрівача до розетки, перетином менше ніж 1,5 не рекомендується. Якщо проводку міняли, необхідно дізнатися у майстра яке перетин дроту використовувалося. Якщо цього зробити не вдається, зверніться до мене «приватний сантехник в Києві» і я проведу перегляд місця монтажу, підберу бойлер з ходячи з оцінки вашої проводки і умов для його установки. Якщо ж ви знаєте перетин проводки, необхідно тільки зіставити цифри. Отже, проводка мідна перетином 1,5 мм здатна витримати навантаження 3,300 Вт (3,3 кВт), перетин 2,5 мм витримує навантаження до 4600 Вт (4,6 кВт). З метою економії буває, що в квартирах на розетки закладають дроти перетином 1,5 мм. Це в корені не правильно, перетин на розетки повинно відповідати 2,5 мм. Для такої проводки можна використовувати бойлер потужністю 2500 Вт. Якщо проводка Алюмінієва і перетин дорівнює 2 мм, максимальне навантаження не повинна перевищувати 2000 Вт (2 кВт).

На що впливає потужність бойлера

Ось ми визначилися з потужністю бойлера по навантаженню і матеріалу проводки. Тепер треба розібратися на що впливає потужність бойлера і з якою потужністю краще вибирати водонагрівач. Потужність бойлера впливає на швидкість нагріву води. Розглянемо приклад 80-ти літрового бойлера з різною потужністю: 80 літрів води при потужності бойлера 1800Вт нагріється до потрібної температури за 2,27 години, той же об'єм води при потужності бойлера 1,500 Вт прогріється за 2,62 години. Тепер вам все зрозуміло, якщо проводка дозволяє, можна взяти бойлер і по потужніше, якщо ж ні, менша потужність гірше не зробить, просто трохи довше буде тривати нагрів води, а проводка залишиться цілою.

Кількість тенів в бойлері

Часто мої клієнти запитують, з якою кількістю тенів бойлер краще і який їх тип вибрати. Це все індивідуально. Кількість тенів може бути один, два, рідше три. Можна вибрати прилад з одним але потужним теном до 2500 Вт. Заміна простіше, при цьому регулювати потужність не вийде. Бойлер з двома тенами підійде для квартири з слабкою проводкою. Завжди є можливість, залишити включеним один робочий тен, що зніме навантаження на мережу. Час нагріву бойлера при цьому збільшиться.

Який тен краще, відкритого або закритого типу

Один із критеріїв впливають на ціну бойлера і його габарити це тип тена. Закритий тен, в принципі краще. У закритого тена три призначення це електрична зашита від короткого замикання (немає контакту з водою), меньшое освіти або повна відсутність нальоту накипу, немає реакції з корпусом бойлера і відсутність корозії.

Бойлер з мокрим теном легше, швидше іржавіє корпус, утворюється накип на нагрівальному елементі. Перелік недоліків досить високий, але є ще один недолік це ймовірність ураження електричним струмом, значно вище ніж у бойлера з сухим теном.

До плюсів можна віднести дешевизну водонагрівача, меншу вагу, наявність магнієвого анода перешкоджає корозії бака, наявність УЗО на вилці або встановлене окремо виключає ураження електричним струмом повністю До плюсів можна віднести дешевизну водонагрівача, меншу вагу, наявність магнієвого анода перешкоджає корозії бака, наявність УЗО на вилці або встановлене окремо виключає ураження електричним струмом повністю. Установка фільтра від накипу перешкоджає утворенню каменів на нагрівальному елементі. Вартість нового тена значно дешевше сухого а при регулярному обслуговуванні бойлер прослужить не менше ніж бойлер з сухим теном.

Рекомендації по вибору бойлера в двох словах!

  • Вибирайте бойлер потужністю до 2000 Вт, потужність бойлера з вище 2500 Вт часто використовується для сто літрових бойлерів і виправдана через великий обсяг води.
  • Якщо бюджет не дозволяє купити бойлер з закритим теном, встановіть на лінію бойлера окремий автомат і УЗО
  • До бойлеру з високою потужністю прокладете від електрошітка окремий провід
  • Бойлер з одним теном простіше в обслуговуванні і дешевше

Якщо бюджет не дозволяє купити бойлер з закритим теном, встановіть на лінію бойлера окремий автомат і УЗО   До бойлеру з високою потужністю прокладете від електрошітка окремий провід   Бойлер з одним теном простіше в обслуговуванні і дешевше

Як вибрати бойлер

Ось ви купили систему нагріву гарячої побутової води, але натомість економії ціни на електрику знову поповзли в гору. Не варто засмучуватися, крім того, що використання бойлера як би там не було все рівно дешевше від використання міської гарячої води. Так і використання бойлера це ще й корисно для шкіри. Бред скажіть ви. Але як часто багато хто скаржиться на свербіж після душа, лущення шкіри і її сухість, ламкість волосся і запалення шкіри. І це все від використання гарячої міської води яку пити не як не можна і це ви самі знаєте. Підігрів холодної питної водопровідної води це плюс. У питній воді немає тих присадок як в гарячій воді, питна вода вона і в Африці питна, а значить стан шкіри буде краще, що заощадить гроші на зволожуючі креми. Плюс до всього рекомендую встановити добове реле, яке включає бойлер за годину два до пробудження і за два до повернення з роботи. Такий підхід дозволить заощадити ще грошей, а в поєднанні з використанням нічного тарифу про який всі вже чули і зовсім в половину.

Не дарма китайська мудрість говорить, заощадив означати заробив! Звертайтеся до досвідченого сантехніку в Києві і отримаєте професійні сантехнічні послуги!

Успішною всім економії!

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»