Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Вишивка стрічками. | Записи в рубриці Вишивка стрічками. | Щоденник Iluce: LiveInternet - Російський Сервіс Онлайн-Щоденників

Каталог стібків

джерело

У цьому розділі ви знайдете опису більш ніж 60 стібків і комбінацій стібків, супроводжувані інструкціями і схемами. Щоб отримувати стежки потрібної якості, переконайтеся, що довжина обраного вами стібка більше, ніж ширина стрічки, тоді стрічка ляже правильно.

прямі стібки

Прямі, або лінійні, стежки зазвичай використовуються для зображення лінійних елементів візерунка, наприклад стебел рослин. З їх допомогою можна також створювати бордюри і декоративні деталі. Поєднуйте їх з іншими видами стібків, щоб створити квіткові візерунки.

вільні стежки

Вільні стежки можна використовувати в різних цілях. Зазвичай вони застосовуються в поєднанні з іншими видами стібків, особливо в квіткових візерунках. Їх можна виконувати послідовно, а можна розкидати в довільному порядку. За допомогою одного стібка, наприклад «вільної ланцюжка», можна передати окремий елемент квітки, наприклад пелюстка.

вузли

Колоніальний і французький вузли зазвичай використовуються для передачі дрібних елементів візерунка, наприклад вічка або серединки квітки. Розмір вузла залежить від ширини використаної стрічки. Вузли можна розташовувати близько один до одного, щоб надати зображенню текстуру, а можна розкидати в довільному порядку.

комбінації стібків

Вишивка стрічками багато в чому відрізняється від інших технік вишивки. Використовуючи свою уяву, експериментуючи і практикуючись, ви зможете передати практично будь-які мотиви. Більшість візерунків вишивається за допомогою комбінацій різних стібків, а різні типи і розміри стрічки дозволяють ще більш розширити спектр можливостей даної техніки.

Співчленами і плетені стежки

Зчленовані стежки можуть бути відкритими і закритими, з їх допомогою можна надавати візерунку текстуру або зображати рослинні елементи. Листя, стебла і водорості часто вишивають крітським стібком або стібком «плюмаж». Плетені стежки складаються з декількох шарів. Перший шар іноді виконується ниткою, між рядів якої потім переплітають стрічку. Такі стежки найкраще використовувати для зображення кошика або для заповнення великих площ, наприклад стіни саду як фону для квіткового узору.

декоративні стежки

За допомогою цих стібків ви зможете додати до візерунків текстуру і привабливі елементи. Їх можна виконувати вишивальної ниткою або вузькою стрічкою. Деякі з них, наприклад стібок «зірка», можуть використовуватися окремо, інші, наприклад атласний стібок, допоможуть вам заповнити порожній простір. Підтримують техніки дозволять закріпити прямі лінії і банти, а також підкреслити контури зображень. Інші декоративні стібки, наприклад «розетка з ланцюжків», ідеально підходять як для окремих елементів, так і для вишуканих бордюрів.

Квіти і листя

Техніка вишивки стрічками дозволяє зобразити практично будь-яку квітку. Квіти можна вишивати як одним конкретним стібком, так і з використанням комбінацій стібків, переплітаючи, згинаючи, перекручуючи і прісборівая їх. Додатковий обсяг зображенню додасть підбиття. Для зображення тичинок і чашечок квіток використовуйте колоніальні або французькі вузли, перекручений і кручений прямий стібок, а також стібок з захопленням. Листя і стебла можна вишивати як ниткою, так і стрічкою, зчленованими і прямими стібками, а також перекрученими ланцюжками і збористі стежками. Стрічковий стібок також використовується для зображення листя - розмір аркуша визначається шириною використовуваної стрічки.

троянди

Троянди зі стрічки можна вишивати з використанням складчастих, перекручених і кручених технік. Вишивайте безпосередньо на готовому виробі або на шматку тканини, який потім можна пришити до виробу. Чим ширше стрічка, тим крупніше вийде троянда. Щоб підкреслити серединку квітки, використовуйте французькі вузли та бісер.

Комахи, птахи і тварини

Вишивати тварин і комах можна за допомогою комбінацій стібків або простими вільними стібками, наприклад стібком «крило». Важливо враховувати ширину тасьми: якщо стрічка занадто широка, зображення буде виглядати грубим і великоваговим. Дрібні деталі - очі, дзьоб, крила і зябра - можна вишивати НЕ тасьмою, а ниткою.

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»