Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Технологія нарощування нігтів гелем вимагає особливих навичок. Фото і відео від майстрів допоможуть розібратися з тонкощами.

  1. Витратні і необхідні матеріали, інструменти
  2. підготовка нігтів
  3. нарощування
  4. Поради та рекомендації

Така процедура, як нарощування нігтів гелем, стала вже звичною для багатьох дівчат. Майстрів же, які освоюють дану технологію, стає все більше, багато хто з яких працюють на дому. Деякі ж вивчають нарощування нігтів гелем для того, щоб робити собі красиві і акуратні нігтики, економлячи кошти на поході в салон або до приватного майстра. Така процедура, як нарощування нігтів гелем, стала вже звичною для багатьох дівчат

Нарощування нігтів гелем

Витратні і необхідні матеріали, інструменти

Щоб наростити нігті, потрібно досить велика кількість різноманітних матеріалів. Однак впадати у відчай не варто, оскільки можна просто придбати готовий стартовий набір для того, щоб можна було зробити гелеві нігті самостійно, слідуючи крок за кроком інструкції.

Варто готовий стартовий набір досить дорого, тому професійні майстри рекомендують початківцям набирати витратні матеріали окремо. Технологія нарощування нігтів в гелевом виконанні увазі наступні матеріали:

  • УФ лампа;
  • гелі для моделювання (трифазні або однофазні);
  • кисті для викладки матеріалу (класична квадратна і скошена);
  • праймер безкислотний;
  • обезжириватель;
  • топ з липким шаром або без нього;
  • рідина для зняття дисперсійного шару;
  • апельсинові палички;
  • пилочки різної абразивності;
  • бафи шліфувальні (можна один чотиристоронній);
  • форми;
  • пінцет;
  • трубочки для С-вигину.

Нарощені нігті форма м'який стилет

Гелеві нігті в процесі моделювання не можуть обійтися без цих інструментів і матеріалів. Їх можна придбати в готовому наборі, де крім мінімального переліку присутні і додаткові, не завжди потрібні матеріали, що все одно підвищує вартість набору.

Техніка нарощування нігтів вивчається на спеціальних курсах, освоїти її самостійно тільки по відео урокам і порад майстрів - проблематично, а іноді і неможливо зовсім.

підготовка нігтів

Класичні гелеві нігті

Це найважливіший етап нарощування. Від того, наскільки добре підготовлені нігті, залежить і те, наскільки довго і добре вони будуть триматися. І наскільки красивим вийдуть, наприклад, гелеві нігті френч. Нижче наведено приклад класичного акуратного красивого французького манікюру з правильною розстановкою акцентів і лінією посмішки.

Нарощування нігтів гелем починається з підготовки. Спочатку видаляють старе покриття з нігтів, обпилюють вільний край до 1 мм, шліфують нігтьову пластину. Знежирювачем знімається жирова плівочка, невидима оку, наноситься праймер, який сохне на повітрі всього за кілька секунд.

На нігтьове ложе викладається тонкий шар прозорого базового гелю, який сушиться в УФ-лампі всього кілька секунд. Вже потім формі надається «арка» за допомогою металевих трубочок. Форми підставляються під 1 мм вільного краю натурального нігтя, надійно фіксуються. Техніка нарощування нігтів в салоні, наприклад, взагалі не має на увазі використання типс, тільки форм.

Тому дуже важливо знати, як саме їх потрібно правильно підставляти, прибирати, використовувати в роботі. У великому докладному відео нижче описаний майстер-клас по нарощуванню, де якраз показано, як потрібно ставити форми так, щоб вони не злітали під час процедури.

Щоб дійсно добре наростити нігті, не можна доторкатися після нанесення праймера до нігтьового ложа. Тільки так буде забезпечено хороше зчеплення матеріалу і натуральної поверхні.

нарощування

Щоб гелеві нігті були міцні, потрібно правильно вибрати довжину. Власницям короткого нігтьового ложа краще не розраховувати на дуже довгі нігті, які під своєю вагою і розміром можуть зламатися в будь-який момент.

Технологія нарощування нігтів гелем на увазі викладання підкладки в тій формі, якою буде вільний край при моделюванні. Так, наприклад, це може бути м'який квадрат, який вдало виконаний гліттерним френчем, а може бути і ніжний «домашній» стилет.

Нарощені нігті з френчем

Підкладка ніколи не просушується в УФ-лампі довго - всього кілька секунд, щоб матеріал «схопився», але не пересох.

Після того, як підкладка схопиться, прибирають форми. При цьому при необхідності нігтик підтискають пінцетом, щоб він прийняв правильну форму. На нігтьове ложе викладають камуфляжний гель, якщо далі буде виконуватися французький манікюр. Після висихання матеріалу в лампі, його ретельно обпилюють і шліфують, потім формують вільний край.

Якщо ж мова йде про таке поняття, як гелеве нарощування нігтів під лак, то моделювання нігтів відбувається по-іншому - матеріал викладають відразу на весь нігтик.

Після формування всього нігтя, його ретельно обпилюють і шліфують, покривають розписом при необхідності, закріплюють за допомогою топа з дисперсійним шаром або без нього. На кутикулу бажано нанести масло.

Важливо знати досконально, як і послідовність нарощування нігтів гелем, щоб правильно виконати процедуру. Один пропущений етап і ніготь зламається при ударі або випадкове.

У відео показано, як легко і швидко майстер в салоні справляється зі своїм завданням, моделюючи нігті невимушено, з дотриманням всіх правил і норм.

Поради та рекомендації

Необхідно наносити матеріал на нігті так, щоб змодельований був максимально схожий на натуральний - не плаский, а опуклий, з правильним апексом і рівною лінією посмішки. Домогтися цього з першого разу досить важко, тому майстри проводять багато часу за тренуваннями.

І багато хто все одно задаються питанням, як правильно нарощувати нігті гелем. В першу чергу потрібно підібрати хороший матеріал. Такий, який не буде розтікатися, а легко розтягуватися по поверхні. По-друге, нігтики бажано тримати під нахилом так, щоб надлишки гелю стягувалися до вільного краю, а не до кутикули. І, звичайно, матеріал не повинен потрапляти на шкіру, інакше будуть відшарування і повітряні «кишені», де є благодатний грунт для розвитку бактерій.

Бажано, перед тим, як нарощувати собі гелеві нігті, пройти курси у майстри, інакше є ризик завдати травму натуральним пластин.

Бажано, перед тим, як нарощувати собі гелеві нігті, пройти курси у майстри, інакше є ризик завдати травму натуральним пластин

Нарощені нігті форма квадрат

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»