Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Як позбутися від прищів на спині: рекомендації фахівця

  1. Причини появи прищів на спині
  2. Основні рекомендації
  3. Як прибрати прищі зі спини і плечах в домашніх умовах

Прищі на спині, звичайно, менш неприємні, ніж на обличчі, але особливого задоволення теж не доставляють. Вони болять, сверблять, викликають психологічний дискомфорт. Але головне - прищі можуть сигналізувати про неполадки в організмі і бути симптомом серйозного захворювання. З чим пов'язано їх появу і як позбутися від прищів на спині?

Причини появи прищів на спині

Без повного медичного обстеження досить складно встановити точну причину виникнення висипань на шкірі. Але найчастіше вони пов'язані із занадто великою активністю сальних залоз. Закупорені шкірним жиром пори перекривають доступ повітря до шкіри і провокують запальні процеси, а в результаті цього з'являються прищі.

Фактори, що впливають на появу прищів, можна розділити на дві категорії - зовнішні і внутрішні. До зовнішніх відносяться:

  • Одяг з штучних тканин і облягаючі наряди при зіткненні зі шкірою заважають їй повноцінно дихати, створюють ефект сауни, що викликає роздратування і запалення.
  • Неправильний догляд і занадто часте очищення шкіри за допомогою грубого пілінгу, що ушкоджує епідерміс.
Внутрішні чинники:
  • Нестача вітамінів і неправильне харчування можуть стати причиною підвищеної сальності.
  • Стрес і нервове напруження змушують посилено вироблятися гормони, які беруть участь в роботі сальних залоз.
  • Пубертатний період - у цей час організм перебудовується, і це часто викликає появу прищів.
  • Гормональні збої в період вагітності, перед місячними або викликані іншими причинами.
  • Неправильний обмін речовин, захворювання травної та / або ендокринної системи.
  • Знижений імунітет і, як наслідок, низька опірність гнійничкових інфекцій.
  • «Погана» спадковість.

Гормональні порушення - одна з найбільш небезпечних причин появи прищів. Тому якщо прищі з'являються регулярно, краще звернутися за консультацією до ендокринолога. Лікар направить на необхідні обстеження і призначить лікування. Після коректно проведеного лікування прищі перестануть вас турбувати. Успішно вилікувати запалення на спині можна, тільки виявивши причину їх появи. В іншому випадку боротьба з ними буде схожа на марна праця.

Основні рекомендації

Прищі - проблема неприємна, болюча і викликає переживання, особливо у дівчат. І якщо раптом ми помічаємо у себе на шкірі маленькі червоненькі цяточки, відразу намагаємося знайти спосіб, як прибрати прищі швидко. Однак як би ми не старалися, миттєво прищі не зникнуть. З іншого боку, якщо негайно приступити до їх лікування, то і одужання настане швидше. Чим раніше почати боротьбу з прищами, тим краще. Запущені випадки лікувати досить проблематично. Які ж кроки варто зробити, щоб в максимально короткі терміни усунути запалення?

  • Якщо ви підозрюєте, що висипання викликані порушеннями в роботі організму, то в першу чергу слід звернутися до лікаря терапевта, при необхідності він направить вас до фахівця - дерматолога або ендокринолога. Фахівці пояснять, як лікуються прищі на спині і плечах, і призначать медикаментозне лікування, але паралельно з ним доведеться позбавлятися і від зовнішніх проявів захворювання, обробляючи шкіру на спині спеціальними засобами.
  • Дієта допоможе вирішити проблему, якщо появи прищів безпосередньо залежить від неправильного харчування. Бажано виключити з раціону все смажене, гостре, жирне і солоне - найчастіше саме така їжа і викликає підвищене сало відділення. Солодощі та борошняне теж краще обмежити. Пийте побільше води, їжте фрукти та овочі.
  • Прийом пивних дріжджів і спеціальних комплексів, що містять вітаміни групи B, А і Е, теж благотворно впливає на стан шкіри, але такі препарати слід приймати тільки після консультації з лікарем. Це пов'язано з тим, що надлишок вітамінів може завдати організму ще більшої шкоди, ніж недолік.
  • Що стосується одягу, то на період лікування краще відмовитися від одягу, зшите із штучних тканин. Блузки, светри і кофти повинні бути з льону, бавовни, шовку та інших натуральних матеріалів. Крім того, намагайтеся уникати жорстких лямок і обтягуючих туалетів.
  • Значення має і правильне очищення шкіри в проблемній зоні. Сьогодні у продажу є багато засобів, призначених для боротьби з прищами: скраби, лосьйони, креми і т.д. Однак, на жаль, багато хто з них тільки посилюють проблему. Народні засоби в деяких випадках надають значно більший ефект. Але використовуючи так звані домашні способи, потрібно бути дуже обережними. Найкраще, якщо спеціальні засоби вам допоможе підібрати лікар дерматолог, а в менш запущених випадках - косметолог.
  • Деякі доморослі фахівці дають «добрі поради» про те, як слід швидко позбавлятися від прищів, видавлюючи їх. Як би вам не хотілося прискорити одужання, не робіть цього. Мало того що на спині це робити досить складно, такий спосіб не тільки, не допоможе позбутися від висипань, а й може погіршити ситуацію. Видавлюючи прищі, можна занести інфекцію під шкіру, і тоді лікування буде ускладнено.

При лікуванні прищів головне - усунути фактори, що впливають на їх появу, зупинити запалення, очистити і підсушити шкіру. При запущеному стані засоби і методи повинен підбирати фахівець. Тільки він може виявити справжні причини висипань і призначити адекватну терапію.

Як прибрати прищі зі спини і плечах в домашніх умовах

Вилікувати запалення на спині - завдання досить складна. Основні труднощі в тому, що спина і плечі постійно стикаються з одягом, а шкіра тут дещо товщі, ніж на обличчі. Проте при певному терпінні позбутися неприємності цілком можливо. Але треба має на увазі, що рекомендацій, що дозволяють за один день позбутися від прищів не існує. Тут важливий комплекс заходів і регулярність процедур, так що доведеться запастися терпінням. І все ж існують «домашні» засоби, які приносять найбільший ефект:

  • Добре дезінфікує і підсушує шкіру марганцівка. Нею можна обробляти як безпосередньо самі прищі, так і додавати в ванну. Але пам'ятайте, що розводити марганцівку в тому і в іншому випадку слід до ніжно-рожевого кольору. Дуже сильна концентрація висушує шкіру, змінює її колір і залишає опіки. Водні процедури бажано проводити по 15 хвилин через день. Після ванні не слід розтирати спину - так інфекцію можна рознести по всьому тілу. Краще промокнути її м'яким рушником або серветкою.
  • Прийнято вважати, що один з кращих методів боротьби з прищами - ультрафіолетові промені. Так, сонячні ванни і солярій добре підсушують шкіру, але тут дуже важливо знати міру і не засмагати до отримання опіків. Обпалена шкіра тільки посилить проблему.
  • Незважаючи на запалення, важливо дотримуватися гігієни і не забувати про регулярне очищення шкіри. Для миття обов'язково використовуйте тільки індивідуальні засоби гігієни. Рушник, мочалку краще вибирати не дуже жорсткі і з натуральних матеріалів.
  • Чи не зловживаєте косметичними засобами - маслами, кремами, шампунями, гелями для душу і т.д. Компоненти, що входять до їх складу можуть забивати пори і ще більше погіршувати стан шкіри.
  • При запальних процесах на шкірі хороший результат дають ванни з травами (ромашкою, чередою, календулою) або морською сіллю. Приймають таку ванну щодня, але проводять в ній не більше 30 хвилин.
  • Саліцилова кислота і цинкова мазь - недорогі і при цьому досить ефективні засоби, що допомагають боротися за чистоту шкіри. Ними потрібно акуратно протирати прищі.
  • Корисні будуть маски з глини, водоростей або лікувальної грязі (можна з додаванням олії чайного дерева), що наносяться на проблемні зони. Маску накладають на спину, накривають зверху поліетиленовою плівкою і залишають на 15 хвилин, потім змивають.
  • Допомагає при лікуванні прищів спиртова настоянка календули, якщо нею протирати шкіру на спині і плечах. Настоянку перед застосуванням краще розбавити кип'яченою водою.
  • У домашніх умовах можна приготувати хороший очищающий скраб з солі: змішати 2 ст. л. звичайної кухонної солі з 1 ст. л. соди, додати в суміш невелику кількість спеціального засобу для вмивання при проблемній шкірі. Очищайте шкіру цієї кашкою як скрабом, наносячи її на мокру шкіру спини масажними рухами, після чого ретельно змивайте водою.
  • Покращують стан шкіри ефірні масла, наприклад, прищі лікують за допомогою олії чайного дерева. Його можна використовувати як в чистому вигляді, так і додавати в крем для тіла.
  • Муміє теж сприяє загоєнню прищиків. 5 г порошку або 5 таблеток муміє змішати з кремом і настояти добу. Наносити такий лікувальний крем слід відразу після миття тонким шаром. Втирати його не потрібно.
  • По можливості раз на тиждень відвідуйте російську лазню з парною і парся дубовими віниками - дуб добре очищає і зміцнює шкіру.
  • Непогані результати при лікуванні показує дігтярне мило. Пахне не дуже приємно, але входить до його складу дьоготь - сильний антисептик, який часто застосовують при шкірних захворюваннях.
все про ін'єкціях гіалуронової кислоти : Показання, протипоказання, відгуки.
Маски від прищів в домашніх умовах: кращі рецепти в нашій статті .

Звичайно, ці способи не в змозі ні окремо, ні всі разом відповісти на питання: «як змусити зникнути прищі в домашніх умовах». Вирішити цю проблему в одну мить неможливо. Але якщо дотримуватися рекомендацій лікаря, виключити всі шкідливі продукти з раціону, піклуватися про гігієну тіла - тобто застосувати комплекс заходів, то одужання станеться дуже скоро, і ваша шкіра знову стане красивою і чистою.



З чим пов'язано їх появу і як позбутися від прищів на спині?
Які ж кроки варто зробити, щоб в максимально короткі терміни усунути запалення?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»