Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





»Архів сайту» Торт «Три богатирі»

  1. Торт «Три богатирі»
  2. Складові:
  3. Кухоман в допомогу
  4. готуємо тісто
  5. готуємо крем
  6. Кухоман в допомогу
  7. Кухоман рекомендує:

Складно сказати, хто створив торт «Три богатирі» Складно сказати, хто створив торт «Три богатирі». Сьогодні його вважають споконвічно російським десертом. Але родом він з далекого, солодкого Сходу. Їх солодощі відомі всьому світу. Стародавні кулінари готували десерти з додаванням кураги, родзинок, меду, молока. Рецепт торта зазнав безліч змін. Кондитери різних країн додавали в нього щось своє, але від цього він не ставав гірше. Хтось додавав мед замість цукру, а хтось курагу замість родзинок.

По-різному готується і крем для страви. Ласощі досить відоме у всьому світі. Тільки ось назва в кожній країні різний. Навіть у нас в країні торт носить безліч найменувань це і «Казка», і «торт з горіхами і маком», і «Три богатирі».

Торт «Три богатирі»

Свою назву «Три богатирі» торт отримав завдяки своїй структурі Свою назву «Три богатирі» торт отримав завдяки своїй структурі. Його основою є три бісквітних коржа. В один додають мак, в іншій курагу або родзинки і в третій горіхи. Він дуже гармонійно виглядає в розрізі, всі три бісквіта різного кольору. В якості крему може бути, і заварний крем, і згущене молоко, і сметанний крем, і просто збиті вершки. Форма десерту буває абсолютно різною: круглою, квадратної, прямокутної, але це виключно на розсуд господині.

Торт «Три богатирі» дуже простий у приготуванні. З упевненістю можна сказати, що його готують з того, що є під рукою. У кожної господині будинку є борошно, сода, мед або цукор, яйце, сметана, грецький горіх, родзинки і мак.

Складові:

  • Борошно (100-150 г)
  • Яйце куряче (1шт) або перепелине (3шт)
  • Сметана (100-150 г)
  • Цукор (80-100г) або мед (60г)
  • Сода (15г)
  • Крохмаль (30г)
  • Горіх (200г)
  • Мак (200г)
  • Курага (200г)
  • Масло вершкове (200г)
  • Шоколад (100 г)
  • Згущене молоко (200г)

приготування:

Як вже було вище згадано основою торта «Три богатирі» є три бісквіта Як вже було вище згадано основою торта «Три богатирі» є три бісквіта. У кожен корж додають різні наповнювачі: горіхи, курагу і мак. Горіхи необхідно подрібнити, курагу та ізюм запарити окропом, мед розтопити на паровій бані, мак миють і заливають водою. Доводять до кипіння, але не кип'ятять, утримуючи його на повільному вогні близько півгодини. Мак необхідно добре осушити. Це можна зробити декількома способами. Наприклад, викласти на рушник або просто віджати в марлі.

____________________________

Кухоман в допомогу

Марля повинна бути складена в кілька шарів, щоб макові зерна не прокидалися.

____________________________

готуємо тісто

Щоб приготувати тісто для торта «Три Богатирі» нам необхідно розбити в глибоку ємність яйце, влити сметану і мед (цукор), всипати соду Щоб приготувати тісто для торта «Три Богатирі» нам необхідно розбити в глибоку ємність яйце, влити сметану і мед (цукор), всипати соду. Все ретельно змішати. Залишити на кілька хвилин. Додати крохмаль в борошно. Все збити, щоб не було грудок. Жижа за своєю консистенцією нагадуватиме густу сметану. Краще заздалегідь приготувати три форми, встелити їх пергаментним папером або змастити маслом вершковим. Тісто розділити по формах. В одну всипати горіхи, в іншу - курагу, в третю - мак. Запікати в духовці при температурі 190-200С, не більш 20 хвилин (15-20).

готуємо крем

Крем можна використовувати різний. Його приготування не займе у вас багато часу. Вершкове масло краще вийняти з холодильника заздалегідь. Воно має бути м'яким. Збивати його міксером до повітряного стану, потихеньку вливаючи згущене молоко.

Готові коржі перемазати кремом. Прикрасити тортик можна шоколадом, топленим або тертим, горіхами, або родзинками. Горіхи для «богатирського» торта краще використовувати мигдальні, вони добре дробляться і надають більш пікантного смаку.

____________________________

Кухоман в допомогу

Гарячі коржі не потрібно намагатися витягти з форми, краще дати їм добре охолонути Гарячі коржі не потрібно намагатися витягти з форми, краще дати їм добре охолонути. Тоді вони краще відійдуть від паперу або форми.

Для того щоб богатирське ласощі не було сухим, коржі краще просочити сиропом з кондитерським коньяком. Для цього в коржах краще зробити надрізи, в які потім ще напхати крему. Після чого коржі скласти і перемазати. Коржі просочувати необхідно тільки кондитерським коньяком, він має більш м'який, ніжний аромат і дуже добре поєднується з вишневим сиропом.

Вживати ласощі краще тоді, коли воно добре настоїться. Дайте десерту постояти добу, другі в холодильнику, і ви будете приємно здивовані його смаком.

____________________________

Кухоман рекомендує:


Щиро вітаємо СТАТТІ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»