Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Американський кокер-спанієль (історія породи, зовнішній вигляд, характер, вибір щеняти, утримання та догляд, годування, виховання і дресирування, здоров'я, ціна на цуценят, стандарт породи, відеозвіт)

  1. Історія породи.
  2. Зовнішній вигляд і характер.
  3. Вибір цуценяти.
  4. Виховання і дресирування американського кокер-спанієля.
  5. Зміст і догляд.
  6. Годування американського кокер-спанієля.
  7. Здоров'я.
  8. Ціна на цуценят
  9. Витяги зі стандарту.

Зміст статті:

  1. Історія породи
  2. Зовнішній вигляд і характер
  3. вибір цуценяти
  4. Виховання і дресирування американського кокер-спанієля
  5. Зміст і догляд
  6. Годування американського кокер-спанієля
  7. здоров'я
  8. Ціна на цуценят
  9. стандарт породи
  10. Відеозвіт про породу

Історія породи.

Історія американського кокер-спанієля спільна з іншими породами спанієлів, так як на ранньому етапі все це були одні й ті ж собаки, для тих, хто не читав ранню історію цих собак я нагадаю Історія американського кокер-спанієля спільна з іншими породами спанієлів, так як на ранньому етапі все це були одні й ті ж собаки, для тих, хто не читав ранню історію цих собак я нагадаю.

Історія спанієлів налічує кілька тисяч років. Вважається, що предком сучасних собак є, так звана, зольна собака. Зольна собака жила в епоху бронзового століття, вперше її останки виявили саме в золі, звідси і назва. Мабуть, люди приносили даних собак в жертву богам полювання, шляхом спалювання їх на багатті. Звичайно, велика частина собак залишалася в живих, так як вони широко використовувалися на полюванні, а відповідно були серйозними помічниками в справі виживання людства на планеті.

Надалі, схожі собаки зустрічаються в Греції. Це були невисокі собаки, з довгою шерстю і обвислими вухами, які активно використовувалися на полюванні. Собаки отримали досить широке поширення, аж до Іберії (древнє царство, яке знаходилося на території однієї з областей сучасної Грузії), далі собаки потрапили в Європу і, в Англію, відповідно.

Природно, що люди тоді нічого про генетику не знали, тому відбір проводили тільки за робочими якостями, якщо простіше, то розмножували тільки тих собак, які краще полювали Природно, що люди тоді нічого про генетику не знали, тому відбір проводили тільки за робочими якостями, якщо простіше, то розмножували тільки тих собак, які краще полювали. Йшов час і зовнішність спанієлів більш менш сформувалася, проте в різних регіонах люди переважно полювали на різну дичину, відповідно і ознаки закріплювали різні, саме тому поступово сформувалися два типи спанієлів:

- ленд-спанієлі, - це ті, які полювали переважно на суші

- водяні спанієлі - які використовувалися при полюванні на воді, як правило, на пернату дичину

Ці два типи спанієлів згадуються в працях таких великих умів як Чосер і Шекспір.

Існує ще одна теорія, яка говорить, що спанієлі відбулися в Іспанії, звідси і назва, але правдоподібних фактів, які б підтверджували це, наразі, не знайдено.

Якщо з походженням назви «спанієль» вчені ще не прийшли до єдиної думки, то з назвою кокер, - все просто, це назва птиці, на для полювання на яку, вони були виведені спочатку.

У 18-19 століттях стався справжній «БУМ» селекційної роботи, саме в цей час і сформувалася більшість порід спанієлів. Тут зазначу, що сформувалися бази, на основі яких і були виведені ті породи спанієлів, яких ми бачимо сьогодні.

У 18 столітті перші спанієлі були привезені в Америку, де заводчики почали роботу по виведенню універсальної мисливської собаки, і в підсумку це призвело до створення американського водяного спанієля, ця робота значно відрізнялася від тієї, що проводили в Європі, тому і ці собаки так відрізняються від англійських кокеров У 18 столітті перші спанієлі були привезені в Америку, де заводчики почали роботу по виведенню універсальної мисливської собаки, і в підсумку це призвело до створення американського водяного спанієля, ця робота значно відрізнялася від тієї, що проводили в Європі, тому і ці собаки так відрізняються від англійських кокеров. Але інші заводчики, які отримали перших англійських спанієлів, проводили роботу в інших напрямках.

Справа в тому, що у американських заводчиків були свої погляди на ідеальну собаку, тому вони схрещували англійських спанієлів з тієї-Кокер, це були теж англійські спанієлі, тільки маленького розміру (один з різновидів кінг-чарльз-спанієлів) . Такі собаки так і не отримали статус окремої породи, пізніше вони інтегрувалися в інші породи спанієлі та припинили самостійне існування.

У 1935 році на міжнародній виставці стало ясно, що англійські спанієлі та американські, вже, абсолютно різні породи собак. До цього моменту американці вважалися лише гілочкою англійської породи.

З 1935 року в'язки американських спанієлів з англійцями заборонили, ще через 30 років породу визнали самостійної під назвою - американський кокер-спанієль.

Зовнішній вигляд і характер.

Зовні це красиві, витончені з тонкими рисами собаки, невеликого, так вага дорослого кобеля може досягати від 11 до 16 кг, а дівчатка від 8 до 12 кг, при зростанні 35-39 см в холці Зовні це красиві, витончені з тонкими рисами собаки, невеликого, так вага дорослого кобеля може досягати від 11 до 16 кг, а дівчатка від 8 до 12 кг, при зростанні 35-39 см в холці. Як видно вони трохи менше за розміром, ніж їх англійські прабатьки.

Окрема тема - це шерсть собаки. Вона стала набагато густіше, ніж у інших спанієлів, ніжніше і немов прекрасне плаття покриває тіло тварини. Шерсть покриває все тіло, при цьому густі Лока покривають і вуха і лапи і груди собаки.

За характером це дуже добрі і грайливі собаки, активність цих собак обумовлена ​​тим, що вони мисливці, а ось добру вдачу вийшов в результаті того, що агресивність є пороком породи і такі собаки до розведення ніколи не допускалися.

Собаки цієї породи прекрасні компаньйони і повноправні члени родини. При цьому вони люблять всіх членів сім'ї, особливо дітей, але безумовним лідером завжди вибирають тільки одного.

Дуже люблять активні ігри зі своїми господарями, тому особливо прив'язуються до дітей, які, як правило, завжди охоче грають з собакою. Американські кокер-спанієлі прекрасно уживаються з іншими тваринами.

Вибір цуценяти.

Що стосується вибору цуценя, я опишу загальні правила вибору цуценят, так як все це стосується, в тому числі, американських кокер-спанієлів: Що стосується вибору цуценя, я опишу загальні правила вибору цуценят, так як все це стосується, в тому числі, американських кокер-спанієлів:

- не варто купувати цуценя на ринку, так як чистокровних собак там просто немає. Власники племінних собак ніколи не стануть продавати їх на ринках, так як при продажу через клуби, по-перше, вони отримають набагато більше грошей, по-друге, продаючи племінних цуценят, відповідальні власники стежать за його долею.

Звичайно, якщо собака не зовсім породиста, то це не означає, що вона буде поганим другом і компаньйоном, - неодмінно буде, якщо будете її любити і піклуватися про неї. Але ось про професійну кар'єру доведеться забути.

Тому необхідно купувати цуценя тільки в племінних спеціалізованих розплідниках, їх дуже багато, так що знайти їх буде не складно, при цьому природна конкуренція завжди призводить до підвищення якості цуценят Тому необхідно купувати цуценя тільки в племінних спеціалізованих розплідниках, їх дуже багато, так що знайти їх буде не складно, при цьому природна конкуренція завжди призводить до підвищення якості цуценят.

- вибирати цуценя слід тільки в тому середовищі, в якій він жив і зростав, так як тільки там він буде вести себе природно, що дасть Вам можливість більш - менш об'єктивно зробити висновки, про які я розповім нижче.

- у цуценят не так багато турбот, як правило, вони їдять, сплять, грають і досліджують навколишній світ, ось від цього ми і будемо відштовхуватися.

Здорове цуценя, якщо не спить, то він рухливий, цікавий і завжди готовий грати зі своїми братами і сестрами Здорове цуценя, якщо не спить, то він рухливий, цікавий і завжди готовий грати зі своїми братами і сестрами. Візьміть цуценя в руки понюхайте його, здоровий щеня, якого утримували в нормальних умовах, пахне, не те щоб ромашками, але точно не фекаліями або сечею.

Шерсть здорових щенят блискуча і добре лежить по тілу, а коли він Вас побачить, то в його очах має бути тільки цікавість, він обов'язково підійде до Вас понюхає, може спробувати на смак, в загальному, почне досліджувати Вас.

Цуценята в посліді повинні бути однорідними, допускається наявності одного цуценя, який трохи відстає в рості і розвитку, якщо стосується великих виводків, то таких цуценят може бути два. Я не рекомендую Вам брати таких цуценят, якщо Ви любитель, так як на їх годування необхідно звернути особливу увагу. Такі цуценята зовсім не брак, як багатьом здається, просто вони самі слабенькі, я як то взяв собі такого цуценя, породи Англійська кокер-спанієль і через рік, коли ми зібрали всю сім'ю, він був найкрасивішим Кобельков у всьому посліді, але це так …для інформації.

- при виборі щеняти зверніть увагу на батьків, ну з мамою все просто, а ось тата Ви можете не побачити, для цього попросіть копії його документів, грамот із зазначенням отриманих нагород. У документах зверніть увагу на те, щоб батьки не були в близькій спорідненості, так як це не завжди добре.

Звичайно, багато хто скаже, що близькоспоріднені схрещування часто використовують для поліпшення порід, АЛЕ крім закріплення бажаних якостей, також зростає і ризик виникнення генетичних захворювань Звичайно, багато хто скаже, що близькоспоріднені схрещування часто використовують для поліпшення порід, АЛЕ крім закріплення бажаних якостей, також зростає і ризик виникнення генетичних захворювань.

- Обов'язково запитайте у власників про часто протікають захворюваннях у батьків, АЛЕ тут, як правило, Вас обдурять, так як ... ..ну хто буде розповідати, що батьки хворобливі. Але тут же варто зробити застереження, що племінні розплідники не допускають до розмноження особин, які дають хворе потомство, так що, купуючи цуценя в розпліднику, з великою часткою ймовірності, Ви отримаєте здорового цуценя.

Виховання і дресирування американського кокер-спанієля.

Виховання цуценяти слід почати якомога раніше, так як цуценята цієї породи прекрасно навчаються.

Тренування будь-яких спанієлів краще проводити в грі, так вони краще сприймають інформацію. При цьому пам'ятайте, що американці прекрасно розуміють які вони красиві, а відповідно вони прекрасні маніпулятори, тому завжди проявляйте твердість і рішучість, в розумних межах, звичайно, і не піддавайтеся його чарам.

Також враховуйте, що собаки потребують постійного спілкуванні з людьми, займайтеся тренуваннями кожен день, не варто день два потренуватися а потім, залишити його одного на тиждень, так як це неминуче призведе до проблем з характером.

Що стосується тимчасових рамок, то 2-х місячного щеняти слід привчити до його імені, встановити контакт і довірчі відносини, з 3-х до 8-ми місяців присвятіть тренування послуху, після цього Ви можете віддати собаку на загальний курс дресирування, так званий ОКД .

Зміст і догляд.

Собаки потребують певного догляду, при цьому слід розуміти, що ця порода собак не зможе жити на вулиці, так як вони досить вимогливі до температурного режиму.

Що стосується догляду, тут вимоги майже такі ж, як для інших спанієлів, за невеликими винятками: Що стосується догляду, тут вимоги майже такі ж, як для інших спанієлів, за невеликими винятками:

- необхідно розчісувати собаку кожен день, при цьому після кожної прогулянки прибирайте насіння трави, так як вони можуть призвести до Колтун, які доведеться відрізати ножицями. Пам'ятайте, що догляд за шерстю - це обов'язковий ритуал власника.

- купанням собак необхідно проводити в разі потреби, так як купатися вони дуже люблять, при цьому водоймою вони вважають будь-яку калюжу, так що купати доведеться, не те щоб кожен день, але досить часто. Використовуйте, для його, тільки гіпоалергенними шампуні.

- очі також потребують уваги, вони досить слабке місце, так що витирайте їх, а при появі рясних виділень звертайтеся до лікаря.

- вуха окрема тема, так як при купанні в них раз у раз потрапляє вода, що веде до запальних процесів. Уникнути цього можна регулярним провітрювати. Це робиться шляхом закріплення вух резинкою, або як це робив я - прищіпкою, на голові собаці, довго так ходити не доведеться, достатньо кілька хвилин після купання.

- для того щоб не було проблем з насінням рослин, вистригайте шість на лапах і між пальцями, - менше вовни - ні до чосу цьому насінню причепитися.

- необхідно регулярний догляд за зубами, це можна робити зубною щіткою, мій пес цього не любив, або чистити зубною камінь- не рідше 2 разів на рік.

Годування американського кокер-спанієля.

У годуванні цих собак проблем ніяких немає. Що стосується збалансованого годування, то Вам необхідно прочитати статті про годування собак , Якщо залишаться питання, то задайте їх на форумі або в коментарях, я обов'язково Вам відповім.

Після ознайомлення з основними правилами годування собак, впевнений питань повинно бути не багато Після ознайомлення з основними правилами годування собак, впевнений питань повинно бути не багато. Майте на увазі, що у цих собак прекрасний апетит, і дуже важливо не перегодовувати Вашого улюбленця, так як це може призвести до важких проблем зі здоров'ям, і проблема зайвої ваги буде самій не значною.

Якщо балансувати оптимальний раціон Ви не хочете, і вирішите годувати собаку готовими повнораціонними кормами, то вибір виробника кормів, звичайно, залишається за Вами, але якщо Вам цікава думка більшості відвідувачів мого сайту, то ознайомтеся з рейтингом виробників кормів для собак.

Загальні правила, ніж годувати собак не варто:

- будь-яка жирна їжа, так як собаки дуже схильні до захворювань печінки і підшлункової залози

- кістками, так як це взагалі дурість, ніякої поживної цінності вони не несуть, а от проблем може бути дуже багато.

- свіжий хліб, так само через підшлункової залози

- двох місячного щеняти необхідно годувати 5-6 разів на день, знижуючи кратність годування до 3 - 4 разів до шести місяців і до 2 - 3 раз до 9-10 місяців. Єдиної думки з приводу 2-х або 3-х кратного годування немає, я схиляюся до 3 разовому годівлі не великими порціями.

Цих собак можна годувати зі свого столу, однак, як Ви бачите, не всі продукти підходять цим спанієля, тому при проблемах зі збалансованим раціоном, спробуйте звернутися до готових повнораціонним кормів, якого виробника віддати перевагу, звичайно, вирішувати Вам, однак я пропоную Вашій увазі рейтинг виробників кормів для собак.

Здоров'я.

Всіх захворювань тут звичайно не опишеш, але ось найпоширеніші захворювання, що стосуються англійського кокер-спанієля:

- захворювання очей, але тут я вже писав, що очі слабке місце породи

- ниркова і печінкова недостатність - частково передається у спадок, частково позначається погане годування, іноді дуже важкі умови на полюванні, це коли полювання займає кілька днів, а собака знаходиться на відкритому снігу або сильному вітрі, при цьому вона встигла добряче промокнути, поки працювала.

- вроджена глухота - генетичне захворювання

- дисплазія тазостегнового суглоба - захворювання важке, проте є кошти терапії, які в ряді випадків можуть допомогти

- кардіоміопатія - відсутність регулярних прогулянок, перегодовування, генетична схильність.

Ціна на цуценят

Що стосується цуценят на ринках, то там можна купити цуценя в межах 50-120 доларів США, в молодих клубах і приватних заводчиків ціна збільшиться до 120-200 доларів США

Що стосується дійсно племінних розплідників, то тут цуценята найдорожчі, так ціна на 2-3 місячного щеняти знаходиться в межах 250-400 доларів, іноді, коли справа стосується елітарних ліній, ціна може досягати 1500-2000 доларів США.

Витяги зі стандарту.

Загальний вигляд:
Кокер спанієль - найменший представник подружейной (мисливської) групи собак. З міцним компактним корпусом і пропорційної благородної головою, що гармонійно вписується в загальний силует собаки. Кокер - це високопередая собака, він міцно стоїть на прямих передніх кінцівках; лінія верху злегка спускається від холки до сильного, м'язистого крупу. Він здатний розвивати значну швидкість в поєднанні з великою витривалістю. Перш за все, кокер повинен бути рухомим і життєрадісним, міцним, гармонійно складеним і активним при роботі на виставковому рингу. Гармонійна за всіма статтями собака краще, ніж з яскраво вираженими достоїнствами і недоліками.

Зріст: ідеальна висота в холці: кобеля - 38 см, суки - 35,6 см. Допускаються відхилення в межах 1,3 см в ту чи іншу сторону. Висота в холці визначається перпендикулярній лінією від землі до верхньої точки лопаток. Собака при цьому знаходиться в стійці, передні кінцівки і плесна поставлені паралельно лінії вимірювання. Дорослі пси, чий зріст менше 36,8 см і дорослі суки, чий зріст менше 34,3 см повинні штрафуватися. Дискваліфікуючі пороки. Кобель більш 39,4 см; сука - більш 36,8 см. Пропорції - відстань від плечолопаткового зчленування до сідничного бугра трохи більше відстані від холки до землі. Корпус повинен бути такої довжини, щоб дозволяти рухатися широко, вільно і прямолінійно; собака не повинна виглядати ні розтягнутої, ні присадкуватою.
Голова: гармонійно складена, пропорційна всіх частин тіла і відповідає таким вимогам.
Вираз очей розумне, уважне, життєрадісне, м'яке і зворушливе.
Очі - очне яблуко кругле, велике; очі дивляться строго вперед. Розріз вік злегка мигдалеподібний; очей не повинен бути ні запалим, ні опуклим. Колір райдужної оболонки темно-коричневий, чим темніше, тим краще.
Вуха: лопастеобразние, довгі, тонкі, покриті густою шерстю, посаджені на лінії зовнішнього кута ока.
Череп округлий, але не кулястий і не плоский; надбрівні дуги підняті, підкреслюючи різкий перехід від чола до морди. Кісткова структура під очима підкреслена, вилиці не виступають. Морда широка і глибока, квадратного формату, з міцними щелепами. Довжина морди дорівнює половині довжини черепа.
Мочка носа велика, що гармонійно поєднується з мордою і лицьовим відділом черепа; ніздрі широко розкриті, типові для подружейних собак. Мочка носа чорна у чорних, чорно-підпалих і біло-чорних собак; у собак іншого забарвлення може бути коричневою, печінкової або чорної; чим темніше, тим краще. Колір мочки носа повинен гармоніювати з кольором країв повік (окантовкою очей).
Верхня губа щільна, досить глибока, щоб прикрити нижню щелепу.
Зуби міцні, здорові, не надто дрібні; прикус ножиці.

Шия: досить довга, щоб собака могла легко дотягнутися до землі, м'язиста, без підвісу. Вона круто піднімається від плечей і вигинається в місці плавного з'єднання з головою.
Лінія верху - злегка похила до м'язистого крупу.
Корпус - груди глибока, нижня її точка знаходиться не вище ліктьового суглоба, досить широка, щоб забезпечити простір серця і легенів, але не настільки, щоб заважати вільному руху передніх кінцівок. Ребра довгі, округлі. Спина міцна, пряма і злегка похила від холки до основи купейний хвіст. Хвіст купейний, поставлений і тримається на лінії спини або трохи вище, але ніколи не вгору (як у тер'єрів) або підгорнутим (бо свідчить про боязкості). У русі хвіст жвавий.

Пояс передніх кінцівок:

Лопатки косо поставлені, під кутом приблизно в 90 градусів, що дозволяє собаці рухатися легко, з хорошим виносом кінцівок. Лопатки сухі, похилі, розташовані близько один до одного в верхній частині холки під кутом, що допускає хорошу пружність і достатню опуклість ребер; загривок виражена. При огляді збоку, коли передні кінцівки стоять вертикально, лікті знаходяться прямо під холкою. Передні кінцівки поставлені паралельно один одному, прямі, з міцним кістяком, м'язисті, лікті притиснуті до тулуба, поставлені прямо під холкою. П'ясті короткі, сильні. П'яті пальці на передніх кінцівках можна видаляти. Лапи компактні, великі, круглі, міцні, без розмаху або клишоногості; кігті міцні.

Пояс задніх кінцівок:
Круп широкий, округлий, м'язистий. При огляді ззаду задні кінцівки паралельні один одному, чи варто собака на місці або перебуває в русі. Задні кінцівки з міцним кістяком, м'язисті, з чіткими кутами колінних зчленувань і потужними, сильними стегнами. Колінні суглоби сильні, міцні і в стійці і в русі, не вивернуті ні усередину, ні назовні. Скакальні суглоби сильні, низько опущені. Зайві пальці на задніх ногах можна видаляти.

Шерсть:
На голові короткий і м'який; на тулуб середньої довжини з щільним підшерстям, добре захищає від негоди. На вухах, грудях, животі і кінцівках шерсть густіша і довга, але не така, щоб приховувати справжні обриси кокера і його руху, а також спотворювати зовнішній вигляд і функції мисливської собаки. Найбільш важлива структура шерсті. Вона шовковиста, щільно прилегла, пряма або злегка хвиляста, за нею легко доглядати. Надмірна, кучерява і пухнаста ( «бавовняна») шерсть повинна серйозно штрафуватися. Підстригати шерсть на спині електричної машинкою небажано. Тримминг повинен підкреслювати лише природні обриси собаки.

Забарвлення і відмітини:
Чорне забарвлення: суцільний чорний і чорно-підпалий. Чорний колір повинен бути як смола. Відтінки коричневого або печінкового в шерсті не бажані. Допускається невелика біла пляма на грудях і / або горлі.
Дискваліфікуючі пороки. Білі плями на будь-який інший частини тіла.
Будь суцільне забарвлення, крім чорного (ASCOB): включає будь суцільний забарвлення, крім чорного - від світло-кремового до темно-червоного, в тому числі коричневий і коричневий з підпалом. Забарвлення має бути чистим, проте допускаються світліші тони. Допускається невелика біла пляма на грудях і / або горлі.
Дискваліфікуючі пороки. Білі плями в будь-якому іншому місці.
Плямисте забарвлення: два або більше кольорів в забарвленні з чіткими кордонами, один з яких повинен бути білим; чорно-білий, червоно-білий (червоний може варіюватися від світло-кремового до темно-червоного), коричнево-білий і чалий, включаючи всі ці кольори з підпалом. Підпав повинен розташовуватися в тих же місцях, що в чорному забарвленні і ASCOB. Чалий забарвлення класифікується як плямистий і може бути в чалом малюнку. Дискваліфікуючі пороки. Площа основного забарвлення становить або перевищує 90%.
Підпав. Колір підпала може бути від світло-кремового до темно-червоного і не повинен займати більше 10% основного забарвлення.
Дискваліфікуючі пороки. Площа підпала більше 10%.
Розташування підпала:
1) плями над обома очима;
2) з боків морди і на щоках;
3) на внутрішній поверхні вух;
4) на лапах і / або кінцівках;
5) під хвостом;
6) на грудях (не обов'язково).
Розмитий або слабо виражений підпав повинен штрафуватися. Підпав з боків морди, що зливається на спинці носа також повинен штрафуватися. Дискваліфікуючі пороки. Відсутність підпала в зазначених місцях або присутність в місцях не зазначених стандартом у собак чорного забарвлення або підгрупи ASCOB.

рухи:
Хоча кокер спанієль і є найменшим представником мисливської групи, його руху типові для подружейной собаки. Передумовою для правильних рухів служить збалансоване будова передніх і задніх кінцівок. Кокер відштовхується за рахунок сильного і потужного пояса задніх кінцівок, а плечовий пояс складний так, що рух вперед відбувається прямолінійно, компенсуючи відразливу силу. Його руху добре скоординовані, плавні і вільні, швидкі і розмашисті (не слід плутати надмірну жвавість з правильними рухами).

Темперамент: врівноважений, без ознак боягузтва.

Дискваліфікуючі пороки:

Зріст. Висота в холці: кобелі вище 39,4 см; суки - вище 36,8 см.
Забарвлення і відмітини. Будь-який інший забарвлення або їх комбінація. Чорне забарвлення - білі плями на будь-якій частині тіла (крім грудей і горла). Підгрупа ASCOB - білі плями (крім грудей і горла); соболиний забарвлення (або плями соболиного забарвлення - затверджено з кінця січня 1993 року). Плямисте забарвлення - переважання одного з квітів - 90% і більше.
Підпав.
1) площа підпала більше 10%;
2) відсутність підпала в зазначених або його наявність в будь-яких інших місцях у собак чорного забарвлення або підгрупи ASCOB.

Відео звіт про породу американський водяний спанієль.

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»