Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Форма нігтів балерина: 53 модних фото дизайну, як зробити?

  1. У чому особливість форми?
  2. Як зробити форму «балерина»?
  3. Корекція форми натуральних нігтьових пластин
  4. Візуально подовжує натуральні нігті
  5. Штучне нарощування акрилом та гель-лаком
  6. Ідеї ​​дизайну балетного манікюру
  7. Френч і місячний манікюр
  8. прикраса стразами
  9. Матове і глянсове покриття
  10. вишукане омбре
  11. геометричні малюнки
  12. Форма балерини на коротких нігтях
  13. Оформлення «балерини» на довгих нігтях
  14. Практичне відео по темі

Ідеальний манікюр залежить не тільки від якісного нанесення покриття для нігтів і дизайну, важливим аспектом є приданная форма нігтьової пластини. Не всі жінки можуть похвалитися ідеальними формами нагідок, тому доводиться застосовувати деякі хитрощі для візуальної корекції, форма нігтів «балерина» якраз для цього підходить. Але крім облагородження нігтьової пластини, «балерина» - модний тренд в нейл-індустрії.

У чому особливість форми?

Вид нігтики в запив під «балерину» і справді має схожість з цим персонажем, а вірніше з її танцювальним взуттям: нігтики нагадують балетні пуанти по формі.

Вид нігтики в запив під «балерину» і справді має схожість з цим персонажем, а вірніше з її танцювальним взуттям: нігтики нагадують балетні пуанти по формі

Схожість форми нігтя з пуантами

Головна особливість форми - ідеально рівний запив краю нігтики, як у «квадрата», і скошені рівненькі краю, як у «мигдалю». Класичний варіант «балерини» передбачає спадкування деяких правил:

  • запив в цю форму допустимо тільки для штучних пластин;
  • середня довжина або більше - ідеальний варіант;
  • чіткі кути - запорука правильності виконаного формування нігтьової пластини.

З розвитком нейл-індустрії і спробах «приручити» цю форму і адаптувати під різні нігтики, правила стали вже не такі суворі:

  • можна формувати нігті будь-якої довжини, а також використовувати натуральну нігтьову пластину;
  • строгі куточки допустимо згладжувати і робити закругленими.

Рекомендуємо до прочитання

Якщо розглядати «балерину» з геометричної точки зору, то виступаюча частина нігтя являє собою рівнобедрений трапецію. Таку форму зручно робити, коли нігтик значної довжини: від 3 мм, і то, якщо ширина нігтьової пластини нормальна.

«Балерина» на різній формі нігтьової пластини

«Балерина» відмінно вписується в строгі жіночі образи, лаконічно виглядає без прикрас і не терпить зайвого декору. Може використовуватися для натуральних і нарощених нагідок.

Як зробити форму «балерина»?

Ніяких унікальних премудростей для отримання цієї форми немає. Як і в інших випадках, знадобиться лише пилка з оптимальним абразивом: для натуральних нігтів підійде і дрібнозернистий варіант, але для штучних нігтів зручніше брати велике зерно.

Як і в інших випадках, знадобиться лише пилка з оптимальним абразивом: для натуральних нігтів підійде і дрібнозернистий варіант, але для штучних нігтів зручніше брати велике зерно

Різноманітність пилок для штучних і натуральних нігтів

Якою б не була довжина виступаючої частини нігтя і його натуральність, процес створення «балерини» буде однаковим:

  1. строго по рівній лінії запив кінчик нігтики на стільки, скільки дозволяє довжина, щоб вийшов «квадрат»;
  2. надати мигдалеподібну форму бічних гранях.

Можна робити форму і за іншою схемою, починаючи спилювати бічні частини нігтя, потім формуючи кінчик і роблячи однакову довжину всіх нагідок, щоб отримати «квадратний» запив. Якщо форму робити на нарощені нігтики, то ніяких додаткових навичок при процесі нарощування не потрібно. Форму надають уже після стандартної процедури нарощування акрилом або гелем. Але при бажанні формування може відбуватися паралельно з самого початку, орієнтуючись на показники форми.

Корекція форми натуральних нігтьових пластин

Як добре, якщо кутикула овальна, рівної форми, нігтьова пластини не сильно широка, а бічні сторони нігтики нагадують прямокутник. Але що ж робити, якщо пальці короткі, та ще й нігтик нагадує трапецію? Зробити акуратний манікюр можна з будь-якою формою нігтів, якщо використовувати «балерину».

Зробити акуратний манікюр можна з будь-якою формою нігтів, якщо використовувати «балерину»

Форма «балерина» на широкій круглій нігтьової пластини

Така форма допоможе візуально подовжити нігтьову пластину, відмінно виглядає на коротких пальцях, але для повної гармонії потрібно вибрати правильний варіант оформлення:

  • для широкої нігтьової пластини з лопатоподібної формою або квадратом потрібно відростити трохи ніготь (хоча б на кілька міліметрів) і потім його формувати. Якщо відростити не виходить, то краще робити нарощування;
  • для вузької нігтьової пластини різної форми робити «балерину» можна з будь-якою довжиною нігтя, але тоді варто робити лінію кінчика нігтя ширшої.

Форма «балерина» не буде довго триматися на нігтях тендітних і виснажених, так як такі нігтики можуть обламатися і запилювати припаде до нової. Тонкі нігтьові пластини актуально зміцнювати біо-гелем.

Візуально подовжує натуральні нігті

Щоб ефект «подовження» був більш виразним, варто зіграти на довжині виступаючої частини нігтя. Чим більше вона буде, тим легше буде скорегувати нігтик .

Чим більше вона буде, тим легше буде   скорегувати нігтик

Вдало запилених «балерина» на натуральних нігтях

Облагороджуючи натуральні нігті і роблячи на них форму «балерина», потрібно дотримуватися деяких правил:

  • кути максимально повинні наближатися до позначки в 45 градусів;
  • лінія краю нігтя повинна дорівнювати сумі довжини одного і другого відступу від краю нігтики. Занадто широка лінія вільного краю нігтя перетворити його в «квадрат»;
  • краю нігтя краще робити строго рівними, інакше форма буде походити на овал і ефект пуантів балерини пропаде.

Штучне нарощування акрилом та гель-лаком

Мрія про довгих красивих нігтики може бути реалізована через нарощування. Матеріали можуть використовуватися такі:

  • акрил;
  • гель;
  • гель-лак (якщо натуральний ніготь довгий, тонкий і потребує збільшення щільності, також може використовуватися для незначної добавки довжини).

Гель-лаком не вийде значно наростити нігтик, він швидше за врятує в ситуації, коли для задуманої форми на деяких нігтики не вистачає довжини. І то, для цього потрібен спеціальний лак, який стане основою для подальшого покриття кольором.

І то, для цього потрібен спеціальний лак, який стане основою для подальшого покриття кольором

Нарощені нігті у формі «балерина»

Такі штучні матеріали як акрил і гель робить нігтьову пластину міцної, запобігають випадкове обламування нігтики. Для надання форми таким нігтям потрібно пилка з великим зерном, для шліфування країв - пилочка із середнім абразивом.

Ідеї ​​дизайну балетного манікюру

Оригінальні дизайни для «балерини» підходять частково: допускається декор, розпис, використання модних тенденцій і трендів в оформленні. Але для балетного манікюру не бажано використовувати такі ідеї дизайну:

  • інтенсивний декор більше трьох нігтів на одній руці;
  • розміщення великої кількості різноманітних прикрас на одному нігтики.

Різні дизайни манікюру з формою нігтя «балерина»

Чим чіткіше дизайн, лінії і малюнки, тим ефектніше виглядатиме манікюр. Також в пріоритеті однотонні покриття, строгі стильні дизайни, геометричні малюнки, класичний френч і інші техніки.

Френч і місячний манікюр

Хоч модні сезони диктують різні тенденції, є такі техніки в манікюрі, які будуть актуальні завжди. Це стосується френча і місячного дизайну. Можна зробити фарбування вільного краю нігтя через градієнт, але для «балерини» краще вибрати чіткі переходи кольору (відтінок основи і «усмішки» не має значення, допустимі різні варіанти). Форму посмішки бажано вибирати не традиційну, а щось цікавіше: трикутник (як рівносторонній, так і неправильних форм), діагональ, два трикутника і т.п.

п

Френч на формі «балерина»

Місячний манікюр найвдаліше робити нестандартно: вибирати форми лунки, які ідеально підходять під форму нігтів «балерина» (трикутник, подовжений овал), також варто уникати банального полуовала.

Місячний манікюр найвдаліше робити нестандартно: вибирати форми лунки, які ідеально підходять під форму нігтів «балерина» (трикутник, подовжений овал), також варто уникати банального полуовала

Місячний балетний манікюр

прикраса стразами

Перестаратися з розміщенням страз на нігтики з формою «балерина» не варто. Вони повинні доповнювати дизайн, а не зосереджувати на собі всю увагу. Гармонійно виглядають геометричні варіанти (поздовжня лінія від кутикули до кінчика нігтя, викладка страз по лінії посмішки, геометричні візерунки), а різну розсип страз краще уникати.

Гармонійно виглядають геометричні варіанти (поздовжня лінія від кутикули до кінчика нігтя, викладка страз по лінії посмішки, геометричні візерунки), а різну розсип страз краще уникати

Стрази і балетний манікюр

До балетному манікюру актуально вибирати лаконічні і стримані дизайни зі стразами, також в залежності від розміру нігтики вибирати їх величину.

Матове і глянсове покриття

Першими інтерпретаціями «балерини» були глянцеві покриття, але цим обмежуватися не варто. Відмінно манікюр виглядає і з матовим покриттям в будь-якому колірному виконанні.

Відмінно манікюр виглядає і з матовим покриттям в будь-якому колірному виконанні

Матове покриття і форма «балерина»

В тренді використовувати темні відтінки: бордо, синій, зелений, сірий і т.п. З світлих актуально використовувати пастельні тони, нюдовие і всі відтінки сірого, білого, синього. Такі кольори будуть ефектно виглядати і в глянці, і при використанні матового лаку.

Такі кольори будуть ефектно виглядати і в глянці, і при використанні матового лаку

Глянсове покриття на оформленні «балерина»

вишукане омбре

Легкий серпанок на нігтях виглядає завжди красиво і вишукано, навіть якщо справа стосується такої стильної форми нагідок як «балерина». Колірні поєднання при омбре краще вибирати контрастні і не робити акценти на відтінки з різних палітр (наприклад, ніжні відтінки рожевого не варто поєднувати з темним зеленим або синім і т.п.).

)

Омбр в манікюрі з формою «балерина»

До омбре краще не використовувати велику кількість декору, так як цей ефект самодостатній і не потребує додаткового прикрасі.

геометричні малюнки

Ідеальні поєднання для стильного манікюру під форму «балерина» - малюнки в стилі геометрія. Актуальними лінії контрастує відтінку, використання фольгованої стрічки для позначення геометричних фігур, декор слюдою, блискітками і т.д.

д

Геометрія в манікюрі з формою «балерина»

Як і при інших техніках і формах нігтів, при «балерині» використовують геометричні малюнки не на кожному нігті. Ними прикрашають вибіркові нігтики, традиційно - безіменний і середній, але в сучасному нейл-арте допустимі різні варіації.

Гарний манікюр виходить при використанні в одному манікюрі кілька відтінків лаку, а допоможуть облагородити дизайн стильні візерунки, лінії і інші геометричні елементи.

Форма балерини на коротких нігтях

Короткі нігтики не привід відмовлятися від модної затії вибору форми «балерина». Єдина умова, коли зробити цю форму неможливо - обрізані під корінь нігті. Повинна бути довжина нігтики хоча б в кілька міліметрів, тоді оформити манікюр в балетний вийде без труднощів.

Надати відповідну форму коротким нігтям можна використовуючи власний потенціал - свою натуральну нігтьову пластину, але при необхідності можна незначно використовувати нарощування або покриття біо-гелем . Тоді нігтик можна буде сформувати як потрібно, та й буде він набагато міцніше.

Оформлення «балерини» на довгих нігтях

Форму «балерини» частіше можна зустріти саме на довгих нігтях. В ідеалі для якісного манікюру ніготь повинен мати довжину 4-5 мм. Така величина нігтики здатна кардинально змінити форму нігтьової пластини візуально, зробити пальчики більш витонченими. Але при активному способі життя така форма не практична, особливо на довгих нігтях.

«Балерина» на довгих нігтики може протриматися недовго, якщо вони недостатньо міцні. Сама форма не обтічна, тому є ризик десь зачепитися і зіпсувати манікюр. В такому випадку рекомендовано натуральні довгі нігті зміцнювати штучними матеріалами. Для кращої шкарпетки такого оформлення, бічні частини вільного краю нігтя варто запилювати під форму «мигдаль», тим більше, що в запив під «балерину» це допустимо.

Практичне відео по темі



оцінити:

Submit Rating

Середній рейтинг / 5. Оцінок:

У чому особливість форми?
Як зробити форму «балерина»?
У чому особливість форми?
Як зробити форму «балерина»?
Але що ж робити, якщо пальці короткі, та ще й нігтик нагадує трапецію?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»