Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Рожева глина для обличчя. Відгуки про застосування та властивості маски

  1. Використовуємо для особи рожеву глину Як відомо, в догляді за шкірою обличчя крім фруктів, овочів...
  2. Рекомендуємо почитати: Татуаж і перманентний макіяж брів: фото
  3. Косметологи радять накладати вологу марлю поверх маски. Для більшого ефекту можна накладати два шари...
  4. Величезна кількість різних масок для обличчя
  5. 1. Омолоджуюча.
  6. 2. маска для роздратованою і сухої шкіри.
  7. 3. Заспокійлива (для роздратованої шкіри).
  8. Рекомендуємо почитати: Біотатуаж - татуаж брів хною

Використовуємо для особи рожеву глину

Як відомо, в догляді за шкірою обличчя крім фруктів, овочів та інших продуктів натурального походження, великою популярністю користується косметична глина. Її поділяють на кольори, кожен з яких є не тільки унікальним засобом турботи про шкіру, але і відмінним помічником в боротьбі з різними шкірними захворюваннями. Йтиметься про неперевершеного засобі омолодження - рожевої глині.

складовими служать біла і червона глина . Перша досить поширена і видобувається, в основному, в Європі, а червона - в Китаї. Таким чином, навіть походження цього лікувального порошку само по собі незвично. Як і в складі будь-якої косметичної глини , В рожевій представлений великий список мікроелементів і корисних речовин, що проникають в глибокі шари шкіри і насичують її зсередини.
Це «м'який» вид глини, який найкраще підходить жінкам нормальної і сухої, чутливої ​​шкіри. Завдяки дбайливому впливу, це натуральний засіб благотворно впливає на епідерміс, захищаючи від зовнішнього несприятливого впливу роздратовану шкіру.

Завдяки дбайливому впливу, це натуральний засіб благотворно впливає на епідерміс, захищаючи від зовнішнього несприятливого впливу роздратовану шкіру

Корисна глина для обличчя

Рожева глина для обличчя, мабуть, кращий засіб у протистоянні віковим змінам жіночої шкіри. Згодом, вона стає більш в'ялою, тонкої, схильної до всіляких подразнень.

Властивості, якими володіє рожева глина:

  1. Очищаючи і виводячи з організму токсичні домішки, звільняючи пори від продуктів розпаду, ця глина наповнює клітини новим життям, необхідним киснем, що впливає не тільки на зовнішній вигляд, але і на саму структуру шкірного покриву.
  2. Проходять почервоніння, інші види роздратування.
  3. На місцях, де раніше були обридлі і стали очевидними зморшки, шкіра набуває нового, зовсім свіжий і молодий вигляд .
  4. Регенерація клітин за рахунок ефекту омолодження проходить швидше, що, безсумнівно, благотворно позначається на її бархатистости, ніжності і привабливому, доглянутому вигляді.
  5. Крім того, виконує одну з найважливіших функцій для організму, зволожує шкіру , Даруючи нові, неповторні відчуття, з сухістю і подразненням можна назавжди розпрощатися.

Для підтримки і поліпшень змін, що відбуваються, бажано робити маски з рожевої глини один - два рази на тиждень, доглядаючи протягом часу від процедури до процедури іншими косметичними засобами.

Рекомендуємо почитати: Татуаж і перманентний макіяж брів: фото

Невелика інструкція по використанню засоби

  • Перш ніж відкрити упаковку з маскою, бажано уважно ознайомитися з інструкцією із застосування, а так само повним складом. Косметична глина не має побічних ефектів, це визнано навіть медициною, проте, краще упевнитися, що в складі готової покупної маски з рожевої глини немає інгредієнтів, до яких, можливо є індивідуальна непереносимість. Це потрібно враховувати, тому що виробник в праві додати морські водорості або інший вид компонентів.
  • Наступний крок - очищення шкіри перед нанесенням. Найкращий спосіб, щоб домогтися найкращого результату, це розпарити шкіру обличчя над ванною або за допомогою змоченого в гарячій, але не обпалює воді, рушники. Потім оглянути на відсутність остаточних забруднень.
  • До єдиного протипоказання даного косметичного засобу можна віднести нанесення маски поблизу області очей. Цього не можна робити з кількох причин. По-перше, там вкрай чутлива шкіра, яка не має сальних залоз, а, отже, не потребує подібному, що не щадить для неї, догляді. А, по-друге, частинки маски можуть потрапити на слизову оболонку ока, тим самим викликати роздратування.

Приступаємо до приготування, але враховуємо деталі


Тепер про головне Тепер про головне. Маючи на руках упаковку з готовою маскою рожевої глини або її порошком окремо, слід пам'ятати: готувати маску можна в будь-якому посуді, за винятком металевої! Це може привести до загибелі і втрати деяких корисних речовин, а так само вплинути на «хімічну реакцію». Так само вважається, що для розведення рожевої глини використовується тільки холодна вода, тому що висока температура робить згубний властивість на всі корисні мікроелементи.

Косметологи радять накладати вологу марлю поверх маски. Для більшого ефекту можна накладати два шари з проміжком часу в кілька хвилин.
Рекомендуємо почитати: Нарощування брів: фото і відео

Ось і настав момент, коли, у всеозброєнні, можна братися за створення диво-засоби. Існує кілька видів масок, з докладним описом, для якого саме типу шкіри і проти якої проблеми застосовується. Крім основи (глини), додавати можна сік овочів, фруктів, ягід, а так само кисломолочні продукти і різні масла.

Величезна кількість різних масок для обличчя

Ось кілька видів масок з коротким описом рецептів:

1. Омолоджуюча.

Змішати столову ложку рожевої глини з підігрітим молоком. Збивати до утворення консистенції « сметани ».

2. маска для роздратованою і сухої шкіри.

Змішати 3 чайні ложки порошку глини, додати 1 ч.л. меду (будь-якого) і 3 ст. л. молока. Ретельно розмішати. Накласти щільним шаром масу на заздалегідь очищену шкіру обличчя . Змити, через 20 хвилин. Використовувати теплу воду.

3. Заспокійлива (для роздратованої шкіри).

Три ст.л. води, 1 ч.л. масла жожоба, 1 ст.л. рожевої глини, по 2 крапельки масла троянди і ромашки. Заважати довго, намагаючись не допускати утворення грудочок. Рівномірно покрити особа масою, включаючи область шиї. Протягом 15 хвилин можна розслабитися і полежати. Знімати варто трав'яним відваром, якщо ж його немає, то просто вмитися теплою водою. Залишається тільки нанести крем з ефектом зволоження.

Існує величезна кількість масок, приготованих з використанням рожевої глини. Для жирної проблемної шкіри можна додавати такі інгредієнти, як сік лимона або журавлини. Для сухої, якій необхідно харчування і посилене зволоження, ідеально підійдуть яєчний жовток, сметана і вершки. Таким чином, підбір масок відбувається індивідуально для кожного типу шкіри і хвилюючих проблем.

Рекомендуємо почитати: Біотатуаж - татуаж брів хною

Рожева глина для обличчя відгуки

І на завершення, трохи про використання в домашніх умовах рожевої глини для обличчя та відгуки про неї. Як відомо, «статистика - наука, вона не терпить приблизності ...». Виходячи з даних, 95% людей, хоча б раз в житті випробували на собі ефект рожевої глини, залишилися дуже задоволені.

Коментарі в Інтернеті, чітко і яскраво описують відбулися позитивні зміни як зовні, так і у внутрішньому світі людини, краще всяких гучних промов розкажуть про переваги цього продукту косметичної індустрії. Залишені вдячні відгуки під продукцією компаній, що випускають рожеву глину в промислових масштабах, теж річ, аж ніяк, не рідкісна.

Все більше дівчат, а так же хлопців, які прагнуть мати красивий, презентабельний зовнішній вигляд, і не ховатися під капюшоном балахона, маючи прищі або вугровий висип, користуються дарами землі, такими, як рожева глина. На якомусь форумі одного разу написали про це засіб - сім бід, одна відповідь.

І, дійсно, чудодійний засіб замінює масу непотрібних кремів, дорогих і, найчастіше, не ефективних масок, і безліч іншої продукції, яка є всього-на-всього рекламним ходом. А тут - все під рукою, за смішні гроші можна придбати в будь-якій найближчій аптеці або спеціалізованому відділі магазину рожеву глину, яка раз і назавжди позбавить від проблем зі шкірою, а за одне і від купи комплексів, даючи можливість жити повноцінно!

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»