Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Маски для обличчя з глини: кожному типу шкіри свій колір

  1. Біла глина або каолін
  2. Блакитна глина
  3. Зелена глина
  4. Червона глина
  5. рожева глина
  6. жовта глина
  7. Чорна глина
  8. Кілька популярних рецептів

Косметична глина є унікальним засобом для здоров'я шкіри обличчя. Вона незамінна при очищенні шкіри, видаленні надлишків шкірного жиру, допомагає при лущенні, подразненнях і появі почервоніння на шкірі. Крім того, вона багата мікроелементами і мінеральними солями.

При застосуванні масок для обличчя з глини враховується колір засоби і поєднання з компонентами, з якими його змішують.

Натуральна косметична глина продається у вигляді порошку в магазинах косметики і в аптеках. Маски для обличчя готуються з білого, чорного, блакитний, зеленої, червоної і жовтої глини. Всі суміші наносяться на 10-12 хвилин і змиваються звичайною водою. Не можна використовувати для приготування масок металевий посуд.

Біла глина або каолін

Сприяє підсушування шкіри і поглинання надлишків жиру, підтягування і відбілюванню шкіри, а також стягування її пір. Крім того, каолін має антисептичні властивості і часто входить до складу бактерицидних і протизапальних препаратів.

Маски з білої глини рекомендуються при жирному і комбінованому типах шкіри.

Для сухої шкіри: Приготуйте кашку з глини, сметани і сиру, взявши по 1 ч. Ложці кожного компонента, і додайте 3-4 ст. ложки молока.

Ппрі в'янучої шкірі (підтягаючий ефект): Змішуєте по 1 ст. ложці порошку глини, молока і меду до консистенції кашки.

Для сухої або нормальної шкіри: берете м'якоть яблука або банана (2 ст. Ложки), порошок глини (1 ст. Ложка) і будь-яку рослинну олію або сметану (1 ст. Ложка).

При комбінованій шкірі обличчя (підсушує маска): Змішайте 1 ст. ложку каоліну з 1 ст. ложкою крохмалю, додайте молока до отримання густої кашки.

Всі ці рецепти можна приготувати також з блакитною, зеленою або жовтою глиною.

Блакитна глина

Маски з блакитної глини застосовують, щоб розгладити мімічні зморшки, підвищити еластичність шкіри, освітлити пігментні плями і веснянки, очистити шкіру і поліпшити колір обличчя. Рекомендуються при жирній шкірі обличчя.

Для позбавлення від прищів і поліпшення кольору шкіри: приготуйте кашку з половини ст. ложки порошку глини і невеликої кількості охолодженої кип'яченої води, вприснувши в неї трішки натурального яблучного оцту.

Тонізуюча, для жирного і комбінованого типу шкіри: знадобиться половина ст. ложки блакитної глини, стільки ж нежирної сметани, 1 ч. ложка подрібненої м'якоті кавуна, 1 ч. ложка м'якоті винограду (сорт неважливий).

Зелена глина

Добре стягує і підсушує шкіру, очищає пори і усуває жирний блиск. Зелена глина близька за своїм впливом на шкіру білою і блакитній глині, тому можете нею сміливо замінювати білу глину в відповідних рецептах. Крім того, можна змішувати зелену глину з іншого глиною.

Для комбінованого, а також для нормального типу шкіри: знадобляться по 1 ч. Ложці порошку зеленої і білої глини, масла персика (або масла з кісточок винограду) і мінеральна вода до утворення кашки.

Для підтягує ефекту при в'янучої шкірі: спочатку в посуд, в якій будете готувати маску, покладіть капустяний лист. Потім вилийте на нього доведену до кипіння суміш з чверті склянки молока (або вершків), розітріть розм'яклий капустяний лист до консистенції кашки. Тепер додайте порошок зеленої глини (половину ст. Ложки) і 1 яєчний білок.

Червона глина

Маски з цієї червоної глини показані при чутливій шкірі. Знімають подразнення і почервоніння, свербіж і лущення. Покращують кровообіг і насичення шкіри киснем.

Для млявою і сухої шкіри: робите густу кашку з червоної глини, використовуючи кип'ячену воду.

Для сухої (роздратовано) шкіри: знадобляться 2 ч. Ложки соку алое і половина ст. ложки порошку глини.

Хороший пом'якшувальний ефект дає маска з 2 ч. Ложок червоної глини з таким же рослинного масла на ваш вибір (або сметани) і яєчного жовтка (при бажанні додайте пару крапельок ефірного масла апельсина).

Ложок червоної глини з таким же рослинного масла на ваш вибір (або сметани) і яєчного жовтка (при бажанні додайте пару крапельок ефірного масла апельсина)

рожева глина

Виходить при змішуванні білою і червоної глини. Допомагає харчування і очищення шкіри, розгладженню дрібних зморшок. Показана при всіх типах шкіри обличчя.

Можете приготувати маску, в якій буде тільки рожева глина. При сухій шкірі рекомендується додати яєчний жовток, сметану, сир або вершки. При більш жирній шкірі краще змішувати рожеву глину з яєчним білком, кефіром, кислим молоком.

жовта глина

Зазвичай її рекомендують при в'янучої, тьмяною шкірі. Більш підходить для комбінованого і жирного типу шкіри. У класичному варіанті використовується маска, що складається тільки з рожевої глини.

При жирній шкірі: до 2 год. Ложок рожевої глини додайте по 1 ч. Ложці меду, яблучного оцту і лимонного соку.

При сухій (в'янучої) шкірі обличчя: використовуйте по 1 ст. ложці сирого яєчного жовтка, жовтої глини і молока. Додайте м'яту (кашку з подрібненого листя).

Чорна глина

Має виражену очищує і живильним ефектом. Залежно від типу шкіри ефект її може бути різним.

Для сухої та комбінованої шкіри: використовувати кашку з глини.

При сухій шкірі: рекомендується поєднання чорної глини з молоком, яєчним жовтком, сиром або сметаною.

При жирній шкірі: сприятливо поєднання чорної глини з яєчним білком, лимонним соком або свіжими соками фруктів.

Для видалення чорних крапок: робиться легкий масаж поверх нанесеною глини (це може бути глина будь-якого кольору) Після видалення маски, можна застосувати легкий пілінг (за допомогою вівсянки)
Очищаюча маска: З додаванням до глини 1 ст. ложки настою ромашки.

При жирній шкірі: З додаванням до глини 1 ст. ложки настою листя м'яти і 2 ст. ложок настою череди

ложок настою череди

Кілька популярних рецептів

При пігментних плямах: до 10 гр глини того кольору, яка вам найбільше підходить, додайте білок 1 сирого яйця і пару пучок солі.

Від прищів №1: 1 частина каоліну (білої глини), 1 частина бодяги, трохи холодної води. Наноситься на 30 хвилин.

Від прищів №2: Змішати зелену (або блакитну) глину з тією ж кількістю дрібної кухонної солі до консистенції кашки. Наноситься на 20-25 хвилин.

Омолоджуючий ефект: з додаванням до глини молока і 1 ч. Ложки меду.

Рятує від чорних крапок: З використанням 50 мл горілки, соку половини лимона і білої глини. Наноситься тільки на проблемні ділянки.

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»