Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Маска для обличчя з глини

  1. Чим корисна глина для обличчя
  2. глиняні маски
  3. Від прищів
  4. Для проблемної шкіри
  5. Від чорних крапок
  6. Для сухої шкіри
  7. Для жирної шкіри
  8. для відбілювання
  9. Як часто можна робити маски з глини
  10. Відео

Оля Лихачова

Краса - як дорогоцінний камінь: чим вона простіше, тим дорожче :)

Важко знайти більш універсальний матеріал, ніж глина. Цю «бруд» використовують в будівництві, художні промисли, промисловості, медицині. Застосовують диво-засіб і в косметології. Маска для обличчя з глини - хто не знає про її користь? Але ось чим вона хороша, чи залежить її якість від кольору.

Статті по темі

Чим корисна глина для обличчя

Історики впевнені, про користь глини знали ще в давнину. Але і зараз не знайдеш салону краси, де не роблять глиняний маску. Її прихильники вважають: природа не придумала нічого кращого. У складі мінерального матеріалу є кремній (робить обличчя чистіше, молодше), алюміній (підсушує, освіжає шкіру, знищує мікроби), інші представники таблиці Менделєєва. Чарівні властивості глини залежать від кольору і глибини «дозрівання»:

  • червона - прибирає лущення, бореться з подразненнями на обличчі;
  • жовта - наситить шкіру киснем, робить її пружною;
  • чорна - очистить пори особи, зніме запалення, виведе шкідливі речовини з епідермісу;
  • біла - підходить навіть для надчутливої ​​шкіри, зволожує;
  • зелена - бореться з некрасивими висипаннями на обличчі, глибоко очищаючи шкіру, відновлюючи її клітини;
  • сіра - зволожить шкіру, підвищить її тонус, виведе небезпечні мікроелементи та іншу «гидоту» з організму, переможе вугровий висип, загоює дрібні ранки і тріщинки;
  • блакитна / синя - знімає неприємне жирне сяйво шкіри, пом'якшує її, лікує акне і прибирає інші цятки з особи;
  • рожева - цікавий мікс біло-червоної глини, незамінний для дам з віковими змінами шкіри - справляється із зморшками і навіть підтягує контур.

глиняні маски

Косметична глина для обличчя, як і будь-які інші засоби, мають свої нюанси. Перш ніж вивчати рецепти, ознайомтеся з цією інформацією, інакше нашкодите собі! Отже:

  1. Маску не можна робити заздалегідь, змішують інгредієнти лише в скляній або пластиковому посуді; металева руйнує більшість важливих речовин.
  2. Перед процедурою підготуйте особа: очистіть його від косметики, при жирній шкірі зробіть парову ванночку.
  3. Під час впливу глиняного складу ніякої міміки! Той рідкісний випадок, коли розмови і сміх йдуть проти краси.
  4. Максимальний час роботи - 30 хвилин, після втрати вологи маса не має особа, а сушить.
  5. Зволожуйте теплою водою або відваром трав змінилися за кольором зони. Маска завжди висихає нерівномірно. Щоб уникнути пересушування шкіри в деяких ділянках, накрийте обличчя «ковдрою» з харчової плівки (НЕ вкутуйте ніс, очі і рот).
  6. Не можна змивати глиняну маску магазинними косметичними препаратами (тоніком, пінкою для вмивання або милом). На допомогу вам лише вода, вата або спонж.
  7. Заключний етап всього дії - не умивання, а нанесення крему на обличчя.

Від прищів

Візьміть блакитну глину - 2 ст. л., тальку - 2 ч. л. (Обидва інгредієнта в формі порошку), додайте 1 ч. Л. гліцерину і стільки ж спирту. Блакитна від прищів позбавить швидше, якщо буде лише доповненням комплексної терапії. Біла і зелена глина також допомагає при висипаннях. Після змивання лікувальної маски сприсніть особа мирамистином (препарат продається у флакончику, є спеціальний дозатор) - обов'язково прикрийте очі, наприклад, ватними дисками.

Для проблемної шкіри

Взяти 3 ст. л. глини (в рецепті сказано, що блакитний, але не принципово яку брати, будь-яка - джерело корисних вітамінів і мінералів; направляють лікувальний ефект в ту чи іншу сторону додаткові інгредієнти). Змішати зі спиртом, такий же обсяг, додати 1 ч. Л. лимонного соку. Отримана маса - щодо рідка, без зусиль розмазується по обличчю і не стікає. Занадто густу за складом масу розбавити теплою водою.

Від чорних крапок

  • Черноглінная маска

2 ст. ложки чорної глини (має темно-сірий колір) залийте настоєм календули, купленої в аптеці, замісіть «сметану», яку потім розмажте по обличчю. Уникайте області навколо очей! Після третього застосування комедони зникають, а шкіра гарнішає, стає чистою, пружною і свіжою. Нанесіть на обличчя будь-який крем.

2 ст. ложки глини (будь-який, яка знайдеться у вас вдома) розмішайте з 1 ч. л. бадягі, відомої як препарат від синців, повинна бути в формі порошку, а не крему, 2 ст. гарячої води. Поки перемішуєте масу, вона охолоне. Нанесіть непрезентабельний на вигляд, але дуже корисну суміш на обличчя, змийте відразу ж як тільки висохне. Після процедури обов'язково нанесіть крем.

Для сухої шкіри

  • Проти «млявою» шкіри

Візьміть по 2 ст. л. глинистого порошку, відвару квіток липи (сухоцвіти купите в аптеці, якщо не заготовили заздалегідь), 1 ч. л. обліпихової або лляної олії, перемішайте. Розмажте суміш по обличчю, уникаючи область під очима, залиште на 15 хвилин.

  • Маска для «втомленою» сухий

Треба швидко підтягнути шкіру? Для домашньої косметології складніше придумати щось краще. Змішайте глину з медом і коров'ячим (козячим) молоком в однакових кількостях, наприклад, по 2 ст. л .. Якщо хочете влаштувати справжній бій своїм зморшках, то молоко замініть відваром (підійде аптечна ромашка, квіти лаванди і липи, шавлія), додайте 5 крапель олії морської роси, як по-іншому називають розмарин.

Для жирної шкіри

  • з столетника

При жирній шкірі маска з столетника стане найкращим засобом для догляду. Перемішайте 2 ст. ложки зеленої або блакитного глинистого порошку, 1 ч. л. соку столітника (алое), 7-10 крапель олії лаванди, лісового горіха або грейпфрута. Якщо суміш буде занадто густий, додайте теплу воду. Нанесіть малахітового кольору маску на обличчя, змийте відразу після висихання.

  • З маслом чайного дерева

Насипте в миску 2 ст. ложки зеленої глини, додайте три краплі олії чайного дерева (замінюється маслом жожоба, лаванди або лісового горіха), по 1 ч. ложці лимонного соку і меду. Отриману суміш нанесіть максимум на 20 хвилин, змийте. Перед процедурою треба підготувати своє обличчя: зніміть залишки косметики, вмийтеся і распарьте шкіру парою з гарячої води.

для відбілювання

Один із секретів нев'янучої краси - рожева глина, мікс червоної і білої, які і самі по собі гарні, але при змішуванні дають неповторний мінеральний склад, плідно діє на шкіру. Змішайте в однаковій кількості рожеву глину і воду, наприклад, по 3 ст. л. Додайте в отриману масу лимонний сік - 2 ч. Л. Нанесіть суміш максимум на чверть години, змийте і посміхніться! Крім відбілювання, ця масочка допоможе вашому обличчю стати гладким і красивим.

  • Поживна маска для нормальної шкіри

Насипати в миску 3 ст. ложки червоної, білої або зеленої глини, додати курячий або перепелячий жовток, 1 ч. л. лляної олії і по 1 ст. л. води, меду (краще рідкого), соку лимона. Дуже добре перемішайте пластиковою або дерев'яною ложкою. Отримана маса повинна мати сметанообразную консистенцію. Нанести її на 15 хвилин, після висихання змити теплою водою.

Як часто можна робити маски з глини

Догляд за собою - той же фітнес: швидко звикаєш до певними схемами і «навантажень». Максималізм і перебір - часта помилка жінок, що стали на шлях любові до себе і своїй красі. Масками можна користуватися щодня! Для повсякденного догляду робіть чудо-засоби пару раз в тиждень - це максимум. Шкіра буде отримувати необхідну турботу і відповідати вам взаємністю. Другий варіант - щоденний курс протягом 2-3 тижнів, після чого зробіть перерву.

Відео

Улюблені маски з глини # догляд за обличчям

Відгуки

Лена, 25 років Шукала, яка глина допомагає від прищів. У мене жирна шкіра, проблеми з висипаннями і розширеними порами, часто з'являються запалення. Блакитна глина від прищів підходить найкраще. До порошку додаю пару крапель лимонного соку, ложку міцелярної води, і диво-засіб готово. Тримаю 30 хвилин, не змивають, а витираю сухим ватним диском. Після застосування маски запалення підсушується, обличчя виглядає доглянутим. Наталя, 36 років Я раніше регулярно робила корисні маски для обличчя з глини. Потім перестала, адже такі суміші дуже пересушує мою шкіру. Я довго тримала склад на обличчі, не знала що правильно витримувати максимум 30 хвилин. Зараз роблю маски з різною глини, виходячи з з'являються проблем, дотримуюся точний час дії маски. Олена, 45 років В моєму віці важливо не тільки очищати шкіру, але і живити. Я віддаю перевагу білої і червоної глини в порошку. Для різноманітності додаю поживні компоненти - лляне або оливкове масло, рідкий мед, мікс з ефірних масел. Виходить засіб краще покупних від дорогих косметичних марок. Знайшли в тексті помилку? Виділіть її, натисніть Ctrl + Enter і ми все виправимо! Розповісти друзям:Маска для обличчя з глини - хто не знає про її користь?
Знайшли в тексті помилку?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»