Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Плетіння з бісеру для початківців совімі руками: технології, поради, схеми, мереживний браслет, відео

  1. Які технології плетіння бісером можна віднести до основних видів?
  2. Поради для початківців
  3. Плетіння браслетів
  4. мереживний браслет

Сьогодні таке заняття можна сміливо назвати одним з видів мистецтв, що створюють неповторні твори. Пізнати його не складно, як відразу може здатися. Однак людина намагається освоїти це мистецтво повинен володіти великим терпінням, великою старанністю. Хто має такі якостями і, при цьому, велике бажання творити вироби з бісеру своїми руками, швидко освоїть цю науку. Результат, якого досягнете, не розчарує. Плетіння з бісеру для початківців може перетворитися в хобі.

Які технології плетіння бісером можна віднести до основних видів?

Найуживаніші техніки плетіння з бісеру :

Найуживаніші   техніки плетіння з бісеру   :

Види технік плетіння

  1. Нізаніе. Цей вид найпростіший. Він полягає в нанизуванні намистин на нитку. Ніяка додаткова інструкція для цієї методики не потрібно.
  2. Голчаста. Цей спосіб дає гострі елементи, голочки ялинок, пелюсточки квітів, сережки, пензлики бахроми.
  3. Паралельне плетіння. Його використовують для створення об'ємних моделей: при в'язанні квітів , Фігурок тварин, кулонів. Це плетіння спочатку записується, складаються схеми, потім виконується.
  4. Плетіння петлями. Здійснюється воно петельками, дуже підходить для виконання пелюсток, листочків, гілочок.
  5. Французьке плетіння. Цю техніку виконання ще називають круговою. Вона використовується із застосуванням дроту, на якій робляться квітки, пелюстки. Розглядаючи плетіння з бісеру для початківців, можна сказати, що ця технологія по праву вважається складною. Освоївши її, покажете справжній майстер клас.
  6. Щільні технології плетіння. Вони отримали своє застосування для виробництва сережок, манжет, пасків, краваток. До різновидів цієї технології відносяться:
  • стібок цегляний;
  • нанизування мозаїкою;
  • плетіння цеглинкою;
  • ялинка;
  • гобеленові.
  1. Щоб утеплити судини, чохли, коміри використовують сітчасте плетіння бісером.
  2. Об'ємне. Застосовується для виготовлення джгутиків, кульок, кольє, фігурок, що мають об'єм.

Схема паралельного плетіння бісером

Поради для початківців

Люди, які вже витратили давно цей вид мистецтва, охоче діляться своїми порадами з плетіння бісером для початківців, які полягають в наступному:

  • Роблячи перші кроки в цьому напрямку, вибирайте самі прості технології плетіння. Застосовуйте їх на нескладних моделях. Це не дозволить заплутатися, перевтомлюватися, що дуже важливо на початкових етапах. Надалі, завдання будете ускладнювати.
  • Спочатку замість волосіні візьміть нитку з капрону, довжиною рівній півтора метрам. Надто довга буде заплутується, може протертися.
  • Вибираючи бісер для виробів, придивіться до його номеру і виробнику. Дрібний самий буде під найбільшою цифрою. Японія виробляє дорогий бісер. Китай - дешевий, проте він програє в якості своєї шорсткістю, нерівностями. Чеський роблять зі скла, вартість і якість його вважаються оптимальними.
  • Натріть нитка воском до початку роботи з нею, час від часу повторюйте це в процесі роботи. Така маніпуляція допоможе майбутнього виробу зберігати свою форму. Також вона хороша для скріплення кінців нитки при розшаруванні її.
  • Нанизуються намистинки голкою. Великий бісер можна одягати на голку самостійно рукою.
  • Якщо побачили, що обраної довжини нитки буде недостатньо, щоб довести роботу до кінця, подовжити її. Робити це треба задовго до закінчення її, невеликий шматочок схеми попереднього малюнка доведеться повторити, не зачіпаючи попередню нитку, просуваючись біля неї.
  • Нанесіть крапельку клею на нитку для міцності фіксації до початку роботи і після закінчення її.
  • Плетіння з бісеру для початківців зручніше зробити з використанням намистин великих розмірів.
  • Якщо розглянути закладення нитки покроково, це буде представлено таким чином:
  • вона простягається крізь пару бісеринок схеми;
  • навколо нитки основного призначення зав'язується вузлик, що фіксує виріб;
  • щоб фіксація була міцніше, бажано зробити їх кілька на рівному віддаленні один від іншого;
  • підпалити сірником кінчик нитки, що залишився після роботи;
  • якщо для роботи брали світлих тонів намистинки, нитка слід зрізати під самий корінець, щоб не порушити зовнішній вигляд виробу.
  • Притискайте бісеринки щільно один до одного. Між ними не повинно бути зазору. Однак не перестарайтеся, виріб не повинен виглядати занадто стягнутим.

Матеріали і інструменти, які знадобляться в процесі роботи для прикраси бісером , Бажано підібрати заздалегідь. Їх вибір залежить безпосередньо від тієї техніки виконання, яку вибрали, від виду вироби з бісеру. Так, можливо, знадобиться голка, спиці для в'язання або гачок, нитка з капрону або волосінь, тканину, яка не ковзає, використовувана, поверхнею для виконання роботи і сам бісер.

Після вибору вироби, яке хочеться зробити, складання його схеми, самостійно виконаного малюнка до неї, можна приступати до основної роботи. Не зайвим буде попереднє тренування виконання візерунка. Важливо при плетінні з бісеру для початківців попередньо підготувати все необхідне, щоб потім не шукати відсутніх елементів. Якщо немає обраного відтінку, пофантазуйте з іншим тоном, замініть відсутній колір. Коли все готово, можна приступати до творення шедеврів і різного роду красивих виробів з бісеру своїми руками.

Плетіння браслетів

Напередодні наступаючих новорічних свят дуже актуальними будуть подарунки, зроблені своїми руками, так як мавпа - тварина не примхлива, любляче все натуральне. Красивим, вишуканим подарунком вважається маленький браслетик з бісеру, зроблений самостійно. З технологією його плетіння під силу впоратися навіть початківцям. Вибір варіантів дуже великий, якщо є бажання, можливо, підготувати схеми, малюнки.

мереживний браслет

Для плетіння з бісеру для початківців можна запропонувати зробити мереживний браслет. Підібрати для нього слід бісер двох відтінків, наприклад, чорного і білого, для нанизування - нитка, голку.

Підібрати для нього слід бісер двох відтінків, наприклад, чорного і білого, для нанизування - нитка, голку

Мереживний браслет з бісеру

Покроково шлях виконання буде наступним:

  • нанизайте першої намистину чорного кольору, закріпіть, залиште 1 см для застібання;
  • наступні 27 намистин надягайте в такій черговості: 2 білі, 1 чорна і так далі;
  • простягніть нитку крізь третю чорну бусинку, якщо вести підрахунок від кінця, одягненою ланцюжка;

нанизування ланцюжка

  • продовжуйте нанизування: 2 білі, 1 чорна, простягаючи в кінці нитку через другу від попереднього з'єднання намистинку чорного кольору;
  • нанизування знову повторюється;
  • для зручності виготовлення наступного ряду виріб розгортається;

Розворот намистин

  • надягайте 2 білі, 1 чорну, 2 білі, протягніть нитка крізь першу від початку чорну бусинку;
  • дотримуйтесь ту ж черговість;
  • кількість рядів має відповідати розміру кисті руки;
  • по завершенні роботи зробіть застібку: виконайте петлі з бісеринок з одного боку, з іншого - приробити гудзики з бісеру. За своїм розміром петлі і гудзики повинні збігатися.

Якщо є бажання, можна виконати браслет в одному кольорі або взяти інше їх поєднання.

Які технології плетіння бісером можна віднести до основних видів?
Які технології плетіння бісером можна віднести до основних видів?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»