Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Дерево бонсай з бісеру

Створення дерева бонсай з бісеру вимагає значних витрат часу, терпіння і наполегливості Створення дерева бонсай з бісеру вимагає значних витрат часу, терпіння і наполегливості. Але зате отриманий в результаті результат перевершить всі очікування. Навіть не маючи досвіду роботи з бісером, ви отримаєте справжній витвір мистецтва, яке стане чудовою прикрасою житла, або ж доречним у всіх випадках подарунком.

Перш ніж приступити до плетіння бісерного дерева, потрібно придбати необхідні матеріали. По-перше, 150-200 г бісеру зелених відтінків, хоча можна використовувати і інші кольори. Ще знадобиться дріт 0,25 - 0,3 мм, малярний скотч, клей «Момент» (прозорий), алебастр. Для прикраси «грунту», з якого буде «рости» дерево, можна використовувати не тільки бісер, а й різні скельця, камінчики, черепашки і т.д. Для «посадки» дерева зійде будь-яка відповідна ємність. Після підготовки всього необхідного можна приступати до роботи.

Перший етап - виготовлення петельок з нанизаного на дріт бісеру. Для цього необхідно відрізати шматок дроту 40-45 см, набрати на нього 7-8 бісеринок, скрутити так, щоб вийшла петелька. Потім таким же способом зробити другу петельку, розмістивши її впритул до першої. Всього на одному шматку дроту повинно вийти 7-9 петельок, причому вільні шматки дроту повинні мати однакову довжину. Їх потрібно скрутити на кілька оборотів, щоб не розпадалися. Весь процес повторюється 150-200 раз, щоб вийшло стільки ж бісерних пучків.

Весь процес повторюється 150-200 раз, щоб вийшло стільки ж бісерних пучків

На цьому найбільш трудомісткий і рутинний етап роботи закінчено.

Другий етап - складання дерева. Заздалегідь приготовані пучки скручуються в маленькі гілочки. Вони повинні складатися з 2-5 заготовок кожна. Потім маленькі гілочки збирають в більші за таким же принципом. У кожній середній гілці має бути 2-5 маленьких. Далі беремо кілька середніх гілок і об'єднуємо в одну ще більшу. Має вийти три великих гілки.

Третій етап - обмотка і надання форми бісерному дереву. З трьох одержані гілок, скручуючи кінці дроту, формуємо дерево, обмотуємо його малярським скотчем. Починати обмотку потрібно зверху вниз так, щоб дріт ніде не проглядала. Поверх малярного скотча дерево потрібно акуратно обмотати нитками.

Заключний етап роботи - «посадка» дерева в ємність і прикраса «грунту». Для цього потрібно залити в горщик з деревом розведений водою алебастр і дати йому висохнути, а потім приклеїти зверху різні декоративні елементи.

Ось і все, у нас вийшло унікальне і чудове дерево з бісеру. Воно стане відмінною прикрасою для будь-якого інтер'єру. До речі, щодо інтер'єру - сьогодні одним з найбільш перспективних матеріалів для будівництва та оздоблення є сендвіч-панелі, докладніше на Sandwich panels production

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»