Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Яйця з бісеру: ТОП-10 ідей з докладними фото

  1. Великодні яйця з бісеру
  2. Плетіння з бісеру яйця
  3. Яйця з бісеру: схеми плетіння
  4. Яйця з бісеру: майстер-клас
  5. Яйця з бісеру

Яйця з бісеру - неповторні великодні сувеніри, які стануть частиною вашої сімейної історії. Такий подарунок приємно здивує ваших друзів і близьких людей, збереже пам'ять про це світле свято на довгі роки, до того ж, ви можете відродити старовинну традицію - дарувати подарунки на Великдень. Бісер - дрібний матеріал, тому подібні вироби можуть виконувати діти шкільного віку та школярі, а для діточок-дошкільнят можна запропонувати більш прості і безпечні варіанти рукоділля. Як правило, для бісерного пасхального творчості потрібні особливі навички і вміння в області бісероплетіння: вам необхідно вміти плести сіткою або мозаїкою, а може ви виберете найскладніший спосіб з 12 ідей для прикраси пасхальних яєць - бісерне в'язання гачком.


Великодні яйця з бісеру


Якщо ви думаєте, як прикрасити великодні яйця , То стурбовані не тільки пошуком схем, а й відповідної основи для виробів. Найпростіший варіант - купити дерев'яну заготовку або пінопластову в магазині товарів для творчості. Однак в маленьких містах не завжди є такі спеціалізовані магазини, а умільці обов'язково хочуть зробити красиві сувеніри на Великдень. Зрозуміло, можна зробити замовлення в інтернет-магазині, але з огляду на вартість доставки поштою, можна сказати, що така покупка влетить вам «в копієчку», тому ми буде робити яйцеподібну заготовку своїми руками.
У нас в арсеналі є 40 ідей для прикраси яєць на Великдень , Багато з яких можна використовувати для виготовлення сувенірів. У деяких майстер-класах ми не використали пінопластові або дерев'яні заготовки, а порожню шкаралупу. Шкаралупа дуже тендітна, тому даний спосіб можна використовувати, тільки якщо основою ви будете користуватися дуже акуратно, чого не можна сказати про бісерне плетиво.


Ми зробимо міцну заготовку на основі яєчної шкаралупи: спочатку необхідно виконати два отвори з протилежних сторін. Через якийсь час вміст розіллється, і залишиться тільки промити порожнину, щоб не залишилося частинок білка і жовтка. Як ми вже говорили, порожниста шкаралупа надто тендітна, її легко пошкодити необережним рухом руки, тому її необхідно наповнити, використовуючи гіпсову суміш. Гіпс треба розвести водою до потрібної консистенції, а потім залити його в шкаралупу, заклеївши нижній отвір. Також в якості наповнювача можна використовувати рідкий парафін, після його затвердіння у нас буде готова міцна основа, яку можна використовувати для різних способів декорування - не тільки бісером, але і папером, серветками, гачком.
Іноді існує необхідність пофарбувати заготовку в нейтральний колір, який би не виділявся на тлі плетіння. В цьому випадку можна використовувати акрилову фарбу, яка не має запаху.

В цьому випадку можна використовувати акрилову фарбу, яка не має запаху


Плетіння з бісеру яйця


Оригінальна плетіння з бісеру яйця може являти собою не суцільне полотно, як в інших варіантах прикраси пасхальних яєць . На цей раз з двох сторін у нас буде картинка на плівці, а по центру буде йти плетіння сіточкою. Крім основи, яку ми вже підготували або купили, нам знадобиться якісний бісер (найдоступніший варіант - використання чеського бісеру). Плетіння ми будемо виконувати на волосіні толщенной 0,15 мм за допомогою бісерної тоненькою голочки. Щоб полегшити процес декорування, можна використовувати канцелярський і малярський скотч.


Головною прикрасою нашої вироби буде картинка, тому нам необхідно купити термонаклейки з відповідним малюнком, це може бути зображення квітки або релігійні мотиви.
Далі нам необхідно, щоб термонаклейка прийняла вигнуту форму, є кілька варіантів, як це виконати. Якщо ви використовуєте заготовку на основі порожнистої шкаралупи, то термонаклейка слід надіти зверху. Але якщо ваша основа, наприклад, дерев'яна або пінопласт більше за розміром, ніж куряче яйце, то термонаклейка зверху ви надіти не зможете, вони меншого розміру, ніж діаметр наклейки, тому її слід розрізати на дві частини і прикріпити до основи скотчем. Після цього заготовки з термонаклейка слід помістити в миску і залити окропом, ви помітите, як наклейка відразу ж прийме яйцеподібну форму. Коли наклейка прийме необхідну форму, її можна розрізати і зняти з яєчка, потім вирізати з плівки овали з основним орнаментом або зображенням.

Коли наклейка прийме необхідну форму, її можна розрізати і зняти з яєчка, потім вирізати з плівки овали з основним орнаментом або зображенням


В даному випадку ми будемо декорувати яйця з бісеру, схеми плетіння «сіточкою» використовуючи. Сітка в даному випадку плететься на три бісеринки, нам може не знадобитися схемку з малюнком, так як в даному випадку основне полотно буде однотонним, можливий перехід кольору від ряду до ряду.
Наш поясок «сіточка» повинен вийти такий довжини, щоб обернути заготовочкі по висоті. Він повинен щільно прилягати до яєчка, а потім замкнути в кільце на основі. У цьому положенні поясок треба додатково зафіксувати на двосторонній скотч, щоб подальше обплітання було симетричним щодо центру і не сповзала в сторони.


Потім треба обплітають спочатку одну сторону, після - іншу. Плетіння може бути «сітка» або мозаїчне, в залежності від того, який візерунок ви хочете отримати. Як правило, гарні виходять яйця з бісеру, схеми для яких ми беремо найпростіші, адже, навіть якщо ви оплетете картинку одним кольором, але виберіть ніжний відтінок бісеринок, то ваш сувенір вийде акуратним, весняним і неповторним.

Як правило, гарні виходять яйця з бісеру, схеми для яких ми беремо найпростіші, адже, навіть якщо ви оплетете картинку одним кольором, але виберіть ніжний відтінок бісеринок, то ваш сувенір вийде акуратним, весняним і неповторним


Великодні яйця з бісеру треба обплітають по колу мозаїкою до тих пір, поки на боці не вийде отвір, що дорівнює за розміром нашої овальної зображенні. Плетіння необхідно виконати з двох сторін, адже картинка буде з двох сторін. Овальну картинку на плівці необхідно приклеїти на яйцеподібну основу. На завершення необхідно заховати край нашого овального малюнка, виконавши ще один або два ряди плетіння. Подібні дії слід повторити спочатку на одній половині, потім - на другий.
Оригінально і неповторно виглядає яйце з бісеру для початківців, якщо в якості картинки взяти релігійні зображення, наприклад, лики святих або напис «ХВ», але підійдуть і квіткові мотиви.


Яйця з бісеру: схеми плетіння


Якщо говорити про сувеніри, які можуть привернути увагу і по-справжньому здивувати ваших друзів, то це крашанки з бісеру, схеми в'язання гачком для яких вам необхідно скласти самостійно. В основу можна взяти вже готовий мотив, але адаптувати його під вашу основу.
Якщо ви уважно будете вивчати питання, як обплести яйця з бісеру, майстер клас вам не підкаже точну схему, адже її слід підбирати індивідуально, залежно від розміру вашої яйцевидної заготовки. Плетене полотно має щільно прилягати до основи, тому необхідно точно розрахувати ширину і висоту схемки. Це правило стосується не тільки музичного, але і інших типів плетіння. У більшості випадків необхідно виконати зразок вашим способом плетіння, щоб розрахувати, скільки бісеринок і скільки рядів в заданій кількості сантиметрів полотна.

У більшості випадків необхідно виконати зразок вашим способом плетіння, щоб розрахувати, скільки бісеринок і скільки рядів в заданій кількості сантиметрів полотна


Якщо ви будете в'язати гачком, то основний візерунок повинен розташовуватися на прямій частині полотна, а надбавки і убавкі роблять на фоновому кольорі, таким чином, ви зможете легко скласти схеми великодніх яєць самостійно. Однак спочатку краще обв'язати заготівлю одним кольором, а, розпускаючи плетіння, зробити позначки на кожному ряду, так ви будете точно знати, скільки бісеринок в рядах.


Яйця з бісеру: майстер-клас


Зовсім не складно обплести гачком яйця з бісеру, майстер може дати вам необхідні підказки, але ви легко виконаєте даний сувенір самостійно, але для цього слід знати ази обв'язування за допомогою бісеринок. Низ полотна ми буде в'язати по колу, а основне полотно з малюнком - по спіралі без збільшення або зменшення кількості бісеринок, далі буде йти зменшення також по колу. Залежно від малюнка треба визначити, як починається наступний ряд: по спіралі або з петлею підйому. Пам'ятайте, що при в'язанні по спіралі рисунок буде неодмінно зміщуватися з кожним поруч, але якщо спочатку робити петлю підйому, то ваш узор вийти без зміщення.


Найчастіше для в'язання бісером гачком використовують прості квіткові орнаменти, а основна частина квітки розташовується на рівній ділянці полотна. Попередньо по схемку слід набрати все бісеринки на тонку міцну нитку, ви можете використовувати котушкові нитки «Джинс» або бавовняну тонку пряжу «Канаріс».
Коло необхідно розділити на кілька секторів, зазвичай використовують схемку на 5-7 клинів. В кінці кожного клину роблять надбавку, пров'язуючи в одну петлю відразу дві петлі: одну з бісеринкою, а другу - порожню. Коли ваш коло досягне необхідного діаметра, можна приступати до в'язання прямого полотна, без виконання додатків. Обов'язково треба приміряти наше полотно на заготовку, щоб воно щільно прилягало, не стирчала і не звисало. Коли ви довяжете «мішечок», в нього слід вкласти яйце, а потім зв'язати верхівку, виконуючи удавления також по клинам.

Коли ви довяжете «мішечок», в нього слід вкласти яйце, а потім зв'язати верхівку, виконуючи удавления також по клинам


Яйця з бісеру


Навіть якщо у вас немає часу на плетиво крашанок з бісеру, ви можете використовувати цей матеріал для декорування. Для цього можна скористатися двома найпростішими способами, доступними навіть для дітей, які ще не освоїли навички бісероплетіння. Для цих способів можна використовувати бісерок низької якості, наприклад, китайського виробництва.
При даному способі декорування у вас не вийде створити будь-якої візерунок. У першому варіанті ми будемо використовувати бісерні низьку на волосіні, якій треба обмотати заготовку, фіксуючи кожен ряд на клей.
У наступному варіанті і зовсім основу ми просто «обваляємо» в бісеринках, для цього намистинки слід висипати на блюдце, можна використовувати кілька відтінків одного кольору. Заготівлю слід обмазати клеєм, а потім вмочити з усіх боків в намистинки. Зверху можна трохи натиснути пальчиком на поверхні, щоб забезпечити надійну фіксацію. Коли намистинки приклеїться, зверху можна покрити виріб шаром лаку.


Можна викласти візерунок на дерев'яній основі, приклеюючи бісеринки плазом на епоксидну смолу або силіконовий клей. Даний спосіб декорування нагадує мистецтво, популярне в племені індіанців уічоль, які прославилися на весь світ своїми бісерними сувенірами. Ви можете викласти на основі неповторні барвисті візерунки, етнічні орнаменти.

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»