Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Як в домашніх умовах очистити ванну до білого

  1. Ціна ідеально чистою сантехніки
  2. Критерії миючих засобів
  3. Які кошти потрібно вибирати
  4. Рекомендації при покупці очищувальних засобів
  5. Забезпечити умови для безпечного
  6. Як за допомогою домашніх способів відбілити ванну
  7. Цвіль у ванній і як від неї позбутися
  8. Традиційні способи боротьби з цвіллю
  9. Альтернативні способи боротьби з цвіллю у ванній
  10. Способи очищення сантехніки в домашніх умовах
  11. Лимонна кислота як засіб очищення сантехніки
  12. Використання оцту для очищення сантехніки
  13. Очищення кальцинованої содою
  14. Дія нашатирного спирту і перекису водню

Приємно, коли ванна, де втомлений за день людина відпочиває, бездоганно білого і виблискує, як нова. Щоб не думати над тим, як в домашніх умовах відчистити ванну до білого, краще починати доглядати за нею відразу після придбання і робити це систематично.

Щоб не думати над тим, як в домашніх умовах відчистити ванну до білого, краще починати доглядати за нею відразу після придбання і робити це систематично

Прекрасна покупка швидко починає піддаватися жорсткому натиску води. У разі тривалої експлуатації вона втрачає колір, блиск, покривається іржею, жовтим нальотом. Як чистити поверхню ванни, і зберегти обладнання на довгі роки? Ми постараємося відповісти на це питання, про все по порядку.

Ціна ідеально чистою сантехніки

Заміну ванній щодня не виробляють, тому акуратні господині знають, як почистити ванну. Вони намагаються відмити ванну від нальоту з перших днів після покупки. Це допомагає зберегти її блиск і новизну на довгі роки. Важливо це ще й тому, що застарілі іржаві плями і в'їдаються бруд вимагає набагато більших зусиль, щоб її очищення було завершено.

Важливо це ще й тому, що застарілі іржаві плями і в'їдаються бруд вимагає набагато більших зусиль, щоб її очищення було завершено

Якщо дати іржі можливість перебувати на поверхні ванни два тижні, вона проникне глибоко всередину матеріалу, що не буде відмиватися і зіпсує її естетичний вигляд.

Чим відмити іржу в такій ситуації? В такому випадку просте миття безсило, навіть ефективними засобами. Потрібні більш надійні способи очищення.

На білому тлі видно будь-яка точка. Це значно ускладнює догляд за сантехнікою. Але способи, які розповідають, як в домашніх умовах відчистити ванну до білого, добре відомі кожній господині. Існує багато ефективних засобів, прекрасно справляються з цим завданням. Вони чудово ліквідують будь-яке забруднення, дезінфікують поверхню ванни, ефективно борються з бактеріями, інтенсивно розвиваються у вологому теплому середовищі.

Критерії миючих засобів

Кожна господиня думає над тим, як відмити ванну. Засоби побутової хімії (порошки, гелі, пасти) широко рекламують в пресі, по телебаченню в мережі інтернет. У них досить багато позитивних якостей: вони використовуються як миючий і очищуючий матеріал, видаляють забруднення і наліт, захищаючи від них деякий час. Чим можна краще відмити сантехніку?

На думку покупців, кращий засіб для чищення ванни - це те, яке відповідає таким критеріям:

  1. Воно безпечно.
  2. Чи не завдає шкоди поверхням.
  3. Не вимагають особливих умов при нанесенні, очищення та змивання.

Які кошти потрібно вибирати

Як очистити ванну, який засіб віддати перевагу? До найбільш ефективним з них, якими можна відмити щадними методами поверхню з будь-яким ступенем забруднення відносять такі кошти:

Найчастіше споживачі, при покупці миючих засобів запитують про те, ніж чистити акрилову ванну . Для ванн з акрилу, які відрізняються крихким покриває шаром, потрібні інші засоби для чищення. У їх складі не може бути кислоти і сильнодіючих речовин, а також крупинок, що дряпають поверхню. До них належать такі засоби: «Сан Клин», «Містер Чистер», «Тритон».

До них належать такі засоби: «Сан Клин», «Містер Чистер», «Тритон»

Для емальованих ванн найкращим засобом є «Пемолюкс», оскільки в своєму складі він має соду. Невеликий витратою є наявність в порошку дряпають часток. Але систематична чистка ванни, експлуатованої тривалий час, буде ефективною. Стару ванну після такого очищення буде важко відрізнити від нової.

Стару ванну після такого очищення буде важко відрізнити від нової

Споживачі, купуючи засіб для чищення, цікавляться, ніж очистити ванну від іржі. Для регулярного догляду за сантехнікою прекрасно підійде «Domestos». Він легко справляється з не дуже запущеними забрудненнями, нескладними плямами іржі. Він також є хорошим засобом від вапняного нальоту. Його недолік в різкому запаху, що викликається наявністю в ньому хлору.

Його недолік в різкому запаху, що викликається наявністю в ньому хлору

Вирішуючи питання, як очистити ванну в домашніх умовах, можна звернутися до ефективного засобу для ванн, яким є «Comet». Він дає відповідь на злободенне питання, про очищення від жовтого нальоту в домашніх умовах, легко справляючись із забрудненнями будь-якого ступеня складності. Кращим його варіантом вважається серія «Сім днів чистоти», яка дозволяє зберегти її більш тривалий час.

Кращим його варіантом вважається серія «Сім днів чистоти», яка дозволяє зберегти її більш тривалий час

Замислюючись над тим, чим чистити ванну, купите ефективний засіб «Cif». Переважно використовувати його серію «Ultra White».

Переважно використовувати його серію «Ultra White»

Як очистити ванну від жовтого нальоту іншими засобами? Краще вибирайте всі перераховані вище, крім ще одного - «Cillit Bang». Він підходить тільки для щоденного догляду, а ось з іржею і вапняним нальотом він, на жаль, не справляється.

Він підходить тільки для щоденного догляду, а ось з іржею і вапняним нальотом він, на жаль, не справляється

Рекомендації при покупці очищувальних засобів

Недоліком чистячих засобів є сильнодіючі компоненти, які завдають шкоди поверхням. Такі випадки можливі, коли неретельно видаляються кошти після очищення. Ці кошти не завжди дають очікуваний ефект. Як відмити ванну від жовтизни, якщо після обробки ними жовтий наліт і іржа залишається і не відчищаються до кінця? При покупці миючого засобу потрібно керуватися наступними рекомендаціями:

  1. Для сантехніки, за якою регулярно доглядають краще придбати слабо дійовий засіб.
  2. Практично жодне засіб не врятує ванну, яку не чистили тривалий час. Колосальні зусилля зможуть лише трохи відмити вапняний наліт і змінити становище на краще.
  3. Ситуацію може змінити засіб з сильною дією. Воно буває рідким або гелеподібним, що містить кислоту. Перед тим, як видалити вапняний наліт і іржу цими засобами, уважно вивчіть інструкцію роботи з ними.
  4. Щоб відмити іржу у ванній, потрібно пам'ятати, що сильним засобом краще відтирати плями повільно. Якщо застосувати силу до емальованому поверхні ванній, то разом з нею можна стерти і емаль, під якою з'являться непривабливі нижні шари вироби. Він таку пильність загрожує дорогим відновленням емалі або заміною сантехніки.

Можливо вам буде цікаво повністю вивчити питання про те, що робити якщо з'явився вапняний наліт у ванній .

Забезпечити умови для безпечного

Чистячі засоби перед тим, як потрапити на прилавок проходять жорсткий контроль якості, лабораторні випробування і дерматологічні тести. При використанні для ванної очищувальних засобів побутової хімії потрібно пам'ятати про правила їх безпечного застосування.

Недомитая після використання чистячих засобів ванна може стати причиною серйозних алергічних захворювань, особливо для маленьких дітей, людей з чутливою шкірою і хворих на алергію.

Тому на етикетках виробів виробник зобов'язаний сповістити про роботу з речовиною, а споживачеві потрібно пам'ятати про наступні правила роботи з ним:

  • Роботи повинні проводитися в рукавичках.
  • Після очищення потрібно стерти миючий засіб за допомогою м'якої тканини і промити всі поверхні сантехнічного обладнання теплою водою (не гарячою).
  • Чистячі засоби застосовувати не частіше одного разу на тиждень.
  • Наносити засіб на поверхню відповідно до інструкції.
  • Тримати на очищає поверхні не довше, ніж зазначено в інструкції.

Але навіть при своєчасному догляді за сантехнікою засобами побутової хімії сантехнічні поверхні руйнуються. Тому кожна господиня думає, чим відмити ванну, щоб не зіпсувати її поверхню? Найчастіше виходом з цього становища є використання більш звичних для домашнього вжитку способів.

Як за допомогою домашніх способів відбілити ванну

Незважаючи на достаток спеціальних засобів для чищення, господині все частіше намагаються почистити ванну в домашніх умовах народними засобами. Перевага домашніх способів підтверджено досвідом. Їх перевагами є:

  • блискучий результат;
  • безпеку для шкіри і органів дихання;
  • відсутність руйнівного впливу на сантехнічні поверхні;
  • доступність і низькі ціни.

Цвіль у ванній і як від неї позбутися

Наслідки цвілі у ванній

Як позбутися від цвілі у ванній і звідки вона взялася? Тут її особливо влаштовує темрява, вологість, і недостатня вентиляція, відсутність обробки спеціальними засобами швів і стін. У деяких ванних кімнатах, де нерегулярно проводиться прибирання, вона вважає себе господинею. Це вкрай небезпечне явище і призводить до серйозних захворювань, таких як:

  • бронхіальна астма;
  • алергічний риніт;
  • кандидоз.

Отже, чим відмити цвіль у ванній, щоб розлучитися з нею раз і назавжди:

Традиційні способи боротьби з цвіллю

  1. Протерти стіни насиченим розчином хлорки або вітчизняним відбілювачем.
  2. Нанести мідний купорос пензликом на місця, уражені пліснявою, дотримуючись інструкції та техніку безпеки.

Нанести мідний купорос пензликом на місця, уражені пліснявою, дотримуючись інструкції та техніку безпеки

Альтернативні способи боротьби з цвіллю у ванній

До них відносяться сучасні методи боротьби з грибком, які не впливають на здоров'я людини:

  1. Обробка на самому пізньому етапі розвитку грибка сильними антисептиком під час ремонту, коли знімаються всі підлогові, стельові і настінні покриття.
  2. Санація і іонізація повітря, що проводиться тільки фахівцями при суворому дотриманні техніки безпеки.
  3. Проведення на ранніх стадіях зародження цвілі хімічну обробку антисептиками.

Детальніше про те, як видалити грибок у ванній .

Способи очищення сантехніки в домашніх умовах

Вибір способів пов'язаний зі звичкою до їх використання, але в основу чистоти сантехніки покладені одні і ті ж домашні способи їх очищення.

Лимонна кислота як засіб очищення сантехніки

Лимонна кислота, як швидку допомогу, використовується в найгостріших випадках, якщо поверхні сантехніки знаходяться в занедбаному стані. Вона також використовується як засіб для видалення вапняного нальоту. Проводиться очищення наступним чином:

  1. У скляну ємність засипати два пакети лимонної кислоти і розчинити водою.
  2. Використовуючи м'яку тканину, нанести розчин на поверхню, що очищається ванну.
  3. Після закінчення півгодини зняти засіб з поверхні ванни.
  4. Добре промити.

Добре промити

Вибираючи, ніж почистити акрилову ванну, можна зупинитися на лимонній кислоті. Цей спосіб ефективний, і не заподіє поверхні ванни шкоди. Чавунну ванну без лимонної кислоти очистити практично неможливо. У разі, коли залишаються проблемні місця після чистки лимонною кислотою. Можна використовувати для них соду.

Використання оцту для очищення сантехніки

Ефективним засобом для старих ванн є оцет. Така чистка триває годинами. Для того, що б не сидіти біля ванни тривалий час, оновлюючи висихає розчин оцту, краще розмістити по поверхні ванній серветки, намочені оцтом, і потримати кілька годин. Даний засіб дає відповідь на питання господинь, як позбутися від накипу. Потім ретельно промийте ванну.

Очистити чавунну ванну краще за інших може оцет, який представляє універсальний засіб для очищення її поверхонь.

Очищення кальцинованої содою

Також є відповідь на питання - як очистити вапняний наліт? Спробуйте використовувати кальциновану соду. Засіб здатний очистити ванну від нальоту до сяючою білизни. Кальцинована сода є складовим компонентом багатьох чистячих речовин. Вона має м'яке, але сильний вплив. Відбілювання ванни содою проводиться таким чином:

  1. Харчову соду потрібно змішати з кальцинованої в співвідношенні: 1 до 1.
  2. Наносять на вологі поверхні на півгодини.
  3. Потім всю поверхню протирають харчовим оцтом, не змиваючи соду.
  4. Після закінчення півгодини все поверхні потрібно промити і протерти сухою ганчіркою.

Після закінчення півгодини все поверхні потрібно промити і протерти сухою ганчіркою

Це засіб зможе відчистити ванну до білого. Воно позбавить від вапняного нальоту в ванній, а також від іржі. Нова ванна легко очищається простий харчовою содою, так як це також сильний засіб. Процедура очищення проста: ванну протирають тканиною з содою. Потім засіб ретельно змивається водою.

Дія нашатирного спирту і перекису водню

Про те, як прибрати вапняний наліт у ванній, вам розповість наступний спосіб спосіб. Він особливо страшний застарілому вапняного нальоту і іржі. Готується розчин. Для чого в чисту суху скляний посуд наливають нашатирний спирт в кількості 100 г, до якого додають 50 г перекису. Щільно закривши ємність кришкою, збовтують для перемішування рідин.

Розчин рясно наноситься на поверхню ванни за допомогою губки або чистої тканини. Обробляються всі поверхні, особливо ті, де потрібно очистити вапняний наліт і іржаві поверхні. В такому стані ванна повинна перебувати 15 хвилин. Потім її ретельно промивають водою.

Турбота про сантехніці значно подовжує термін її експлуатації. Вибір індивідуального способу догляду за ванною допоможе відповісти на питання, як очистити ванну від іржі, зберегти її білосніжною, сяючою і чистотою. Акуратне відбілювання ванній, регулярний догляд, регулярна очистка збережуть гарний естетичний вигляд виробу і надійність його покриття.
Пропонуємо вашій увазі відео, про те як чистити ванну в «важких умовах»

Як чистити поверхню ванни, і зберегти обладнання на довгі роки?
Чим відмити іржу в такій ситуації?
Чим можна краще відмити сантехніку?
Як очистити ванну від жовтого нальоту іншими засобами?
Як відмити ванну від жовтизни, якщо після обробки ними жовтий наліт і іржа залишається і не відчищаються до кінця?
Тому кожна господиня думає, чим відмити ванну, щоб не зіпсувати її поверхню?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»