Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Масло для особи замість крему: як вибрати, відгуки

  1. Користь натуральних олій для шкіри обличчя
  2. Особливості косметичного застосування
  3. Відмінність дії масел від ефекту кремів
  4. «Масляний» догляд: специфіка застосування, рецепти для всіх типів шкіри
  5. Омолоджуючі засоби для вікової шкіри.
  6. Правильний вибір: чим відрізняється натуральний продукт від підробленого
  7. Відгуки
  8. висновки

Природні масла, вироблені з рослинної сировини, містять природні комплекси незамінних речовин, необхідних для живлення шкіри обличчя замість крему. Чи може вживання одних тільки рослинних масел повністю замінити використання кремів і іншої косметичної продукції? Відповісти на це питання допоможе детальне вивчення характерних властивостей і специфічного дії масел на клітини шкіри.

Користь натуральних олій для шкіри обличчя Природні масла, вироблені з рослинної сировини, містять природні комплекси незамінних речовин, необхідних для живлення   шкіри обличчя   замість крему

Всі масла, одержувані віджиманням або дистиляцією біомаси рослин, містять органічні кислоти, біологічно активні білкові комплекси, вітаміни і антиоксиданти.

Хімічний склад і співвідношення цих основних діючих компонентів різноманітні і унікальні, як сам світ дерев, квітів і трав: оливкова олія лідирує за концентрацією поліненасичених жирних кислот класу омега, масляний продукт бобів какао незрівнянно оживляє шкіру кофеїном, а віджимання зародків пшениці - чемпіон за вмістом вітаміну молодості Е.

Багатий набір активних жиророзчинних вещест в, взаємодіючи з клітинами шкіри, запобігає зневодненню, нормалізує обмін жирів, розгладжують зморшки, знімає запалення, дезінфікує, загоює пошкодження, омолоджує і сприяють клітинної регенерації. Вони відмінно підходять замість крему для обличчя.

Відео про користь масел:

Особливості косметичного застосування

Перед використанням будь-якого масла слід перевірити, чи не викличе воно алергії. Для цього поміщають краплю препарату на саму чутливу зону - внутрішню поверхню зап'ястя. Якщо на ніжній шкірі з'явиться почервоніння або висип, від використання цього продукту слід відмовитися.

Живильні масляні склади, як правило, застосовують не частіше двох разів на тиждень курсами тривалістю один-два місяці. Їх наносять на ретельно очищену, добре зволожену шкіру в невеликих кількостях:

  • на суху - до п'яти крапель;
  • на нормальну - до трьох крапель,
  • на жирну і комбіновану - від однієї до трьох крапель.

При використанні масел ши в постійному режимі, в якості вечірнього харчування для нежирної шкіри, їх застосовують обов'язково після зволожуючою косметики - крему або тоніка. В результаті поверх насиченого вологою шкірного покриву створюється жировий бар'єр, що запобігає зневоднення.

Можна практикувати масляні вмивання, які очищають особа від скупчень шкірного сала: на зволожену розпарену шкіру наносять від трьох до п'яти крапель олії ши і накривають нагрітою вологою серветкою. Через 3-5 хвилин протирають обличчя, двічі повторюють ті ж дії і наносять на «вмиту» таким чином шкіру зволожуючу косметику.

Щоб розширити спектр дії масел, їх цілеспрямовано застосовують дуетом з базового жирного і додаткового ефірного компонента.

Натуральне масло в чистому вигляді незамінне для догляду за проблемною шкірою з екземою або псоріаз, при яких вологе середовище протипоказана.

У всіх інших випадках масляні екстракти при постійному вживанні рано чи пізно утворюють плівку, що порушує природні процеси шкірного обміну - в першу чергу, механізми дихання шкіри.

Відмінне застосування арганового масла:

Відмінність дії масел від ефекту кремів

При всій поживності, корисності і дієвості масел, в них немає одного з першочергових факторів здоров'я шкіри - води.

Крім того, клітинам шкірного покриву потрібні не тільки жирні кислоти, жиророзчинні вітаміни, антиоксиданти, але і пептиди, комплекси різноманітних мікроелементів, абсолютно відсутні навіть в найбагатших за складом масляних препаратах.

Таким чином, повністю замінити «кремову» складову догляду за шкірою обличчя, особливо в частині ефективного зволоження, масла не зможуть.

Оптимальним є комплексне використання як косметичних кремів, як оливкова, так і натуральних масляних екстрактів.

«Масляний» догляд: специфіка застосування, рецепти для всіх типів шкіри

Серед найширшого асортименту натуральних екстрактів є універсальні продукти, однаково підходять будь-якого типу шкіри, і препарати спрямованої дії, які найкраще застосовувати при певних станах шкірного покриву: запаленнях, лущення, надлишкової секреції шкірного сала, освіті мімічних та вікових морщін.Отзиви говорять про ефективність маслел .

До категорії універсальних відносяться наступні масла:

  • авокадо;
  • абрикосове;
  • персикове;
  • мигдальне;
  • аргановое;
  • кокосове;
  • можжевельное.

На суху шкіру благотворно впливають оливкова олія і масло макадамії. Для нормальної і комбінованої особливо гарні рожеве і рицинова олія. Жирну шкіру призведе в порядок препарат виноградних кісточок ши, кокоса і жожоба. Омолодять і зупинять в'янення особи, допоможуть скоротити зморшки масло зародків пшениці, бобів какао, ши (каріте) і пальмова. Знімуть запалення і подразнення проблемної шкіри масляні екстракти обліпихи і чайного дерева. Також рятують шкіру від ранніх зморшок.

Як правило, масляні препарати найкращим чином діють в змішаних складах, спеціальні рецепти яких розроблені для шкіри будь-якого віку і стану:

Кокос з медом для нормальної шкіри Кокос з медом для нормальної шкіри. Підігріти на водяній бані до температури не вище 45 градусів столову ложку кокосового масла, додати до нього столову ложку обліпихової і влити чайну ложку меду. Охолодити медово-обліпиховий-кокосовий складу до температури тіла, розподілити по шкірі обличчя. Через 20 хвилин зняти маску водою. Досить використовувати такий засіб один раз на тиждень.

Щоденний догляд для жирної шкіри. Процедура ефективно звужує пори, нормалізує секрецію шкірного сала, зменшує поява зморшок. Ретельно очищену шкіру обличчя і область декольте, злегка поколачивая кінчиками пальців, рівномірно змазують сумішшю рівних кількостей масляних екстрактів авокадо і виноградних кісточок. Через 22-25 хвилин не вбрався залишок видаляють серветкою.

Фруктово-оливкова маска для сухої шкіри. Делікатний повноцінний догляд, усунення дрібних зморшок забезпечить суміш столової ложки оливкової олії з рівною кількістю фруктово-ягідного пюре з одного або декількох інгредієнтів - дині, абрикосів, агрусу, бананів, чорної смородини, хурми, брусниці. Отриманий склад накладається на обличчя і витримується 15-20 хвилин.

Касторовий склад для комбінованої шкіри. Столову ложку касторової олії збити з білком курячого яйця. Рівномірно розподілити по обличчю на півгодини і змити теплою водою.

Чайне дерево проти запалень і прищів - очищення проблемної шкіри. Двічі на тиждень корисно робити профілактичну лікувальну маску із столової ложки вершків, трьох крапель олії чайного дерева і однієї краплі лавандового ефірного масла. Ретельно перемішані інгредієнти наносять на обличчя, через 20 хвилин знімають теплою водою. Замість вершків можна використовувати кефір, кисле молоко або мед.

Користь оливкової олії для обличчя:

Омолоджуючі засоби для вікової шкіри.

З препаратом какао, як не можна більш корисним при явних вікових змінах від зморшок, можна приготувати чудодійну маску від зморшок, живить і розгладжує іссушённую зрілу шкіру, втрачає пружність. Склад суміші: жовток курячого яйця, по одній чайній ложці рідкого меду, розтопленого масла какао, соку моркви і десять крапель соку лимона. Ретельно перемішані інгредієнти рівномірно розподілити по обличчю на 10-15 хвилин. Зняти маску прохолодною водою. Зволожити і тонізувати шкіру косметичним льодом.

На основі застигаючого масла ши (каріте) готують крем молодості. Розтоплюють на водяній бані дві чайних ложки масла ши, додають рівну кількість препарату макадамії і по одній чайній ложці - жожоба і авокадо. Знімають склад з лазні і остуджують, постійно помішуючи. У остигаючу суміш, густеющая завдяки маслу ши, вносять ефірні добавки: рожевого дерева три краплі і розмарину дві краплі. Викладають готовий крем від зморшок в щільно закривається ємність, зберігають в холодильнику не довше чотирнадцяти днів.

Правильний вибір: чим відрізняється натуральний продукт від підробленого

Вибрати якісні препарати для догляду за шкірою можна за наступними орієнтирами: Вибрати якісні препарати для догляду за шкірою можна за наступними орієнтирами:

  • Репутація виробника та постачальник а. ДОВІДКА: На вітчизняному ринку в топ-13 заслуговують на довіру фірм входять «Ірис», «Туше Флора», «Галенофарм» (базові екстракти), «Вівасан», «Aura Cacia», «Глоріон», «Primavera life», «Bergland »,« Агросельпром »(базові екстракти),« Karl Hadek »,« Dr Taffi »,« Balm Balm »,« Eone ».
  • Діапазон і рівень цін. Вартість різних продуктів може і повинна істотно відрізнятися через відмінності у вартості сировини і складності технологій переробки. Так, кокосове масло індійського виробництва коштує від 200 рублів за 100 мл, а той же обсяг африканського ши обійдеться вже в 500 рублів. Якісне Арганова масло не може йти за ціною нижче 1500-2000 рублів за 10 мл. Масляний екстракт дамаської троянди коштує ніяк не менше 20 доларів за один мілілітр.
  • Упаковка і зберігання. Всі якісні натуральні препарати розливають тільки в темні скляні флакони з щільними кришками, як правило, забезпеченими дозаторами. Виняток становить кокосове масло, яке може зберігатися в прозорій тарі, але навіть воно не повинно перед продажем виставлятися на сонячну вітрину.
  • Інформація на етикетках і супроводжуючих документах також допоможе визначити, яке масло вибрати. Перевагу слід віддавати «нерафінованій продукту першого віджиму», який зберігає максимум натуральних речовин.

На флаконі обов'язково повинна бути етикетка з зображенням рослини та його правильним латинською назвою.
Написи «100% чисте ароматичне» або «тільки для зовнішнього застосування» свідчать про те, що продукт не натуральний. Екстракти, яких не існує в природі - суничні, грушеві, конвалієва і т.п., також є результатом чисто хімічного творчості.

  • Додатковими ознаками справжності ефірного продукту є повне, без жирного сліду, випаровування його краплі з поверхні паперу, а також зміна аромату при цьому - адже натуральний ефір містить цілий букет речовин, летких з різною швидкістю. Синтетичний аромат, навпаки, не змінюється, а лише слабшає у міру висихання краплі.

Відгуки

Підбірка вражень від застосування масляних препаратів для догляду за шкірою обличчя підтверджує, що ці дієві засоби використовуються окремо і в сумішах, для нічного харчування і в зимовий сезон, але не замінюють повністю креми для обличчя Підбірка вражень від застосування масляних препаратів для догляду за шкірою обличчя підтверджує, що ці дієві засоби використовуються окремо і в сумішах, для нічного харчування і в зимовий сезон, але не замінюють повністю креми для обличчя.

Ірина: «Користуюся маслом ши як самим по собі, підігрів на водяній бані, так і в суміші з кремами для обличчя. Особливо подобається мені воно взимку. Після масла ши шкіра дійсно отримує розкішне харчування ».

Поліна: «Маски для обличчя роблю на основі масла ши з різними інгредієнтами, а результат завжди однаковий: ідеально рівна, без зморшок, ніжна і оксамитова шкіра».

Катя: «У мене комбінована шкіра, за якою складно доглядати. На сухих шелушащихся ділянках відмінно виручає масло кокоса - особливо взимку ».

Олена: «У мене жирна шкіра обличчя, але кокосове масло вбирається чудово, допомагає від прищиків, а пори не забиває. Застосовую кокосове харчування виключно на ніч і по чуть-чуть ».

Анна: «Для освітлення пігментних плям і відбілювання шкіри застосовую масло персикових кісточок і касторове в пропорції 4: 1 з двома краплями ефірного масла лаванди. Ефект чудовий! »

Лариса: «У мене суха шкіра. Увечері після вмивання пінкою з гіалуроновою кислотою рясно наношу масло какао на обличчя, шию і зону декольте. До ранку зморшки зникають, від жирного блиску не залишається і сліду, шкіра пружна, щільна, гладка ».

висновки

Правильно підібрані натуральні масла забезпечують комплексний догляд за шкірою обличчя на основі природних компонентів.

Однак застосування одних тільки масел в якості єдиного косметичного засобу згодом призводить до порушень обмінних процесів в шкірі - перш за все, пов'язаних з циркуляцією повітря і води. Тому, при всій безперечній користі та ефективності масляних екстрактів, їх слід застосовувати в комплексі з іншою косметичною продукцією - перш за все, зволожуючою шкіру.

Таким чином, масла для особи повинні використовуватися не замість кремів, а разом з ними.

Чи може вживання одних тільки рослинних масел повністю замінити використання кремів і іншої косметичної продукції?

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»