Уже в продаже

Опрос

Пользуетесь ли вы дисконтной картой "Чудо"?

Да
Нет
Впервые слышу о существовании такого дисконта





Висловухий шотландець і британець відмінності

  1. Порівняння порід кішок
  2. Різниця у зовнішності
  3. Різниця в характері
  4. догляд
  5. здоров'я

Висловухий шотландець і британець: відмінності

Порівняння порід кішок

Порівняння порід кішок

Одні з найпопулярніших і відомих порід кішок - шотландська висловуха і британська. Дана стаття розповість вам про особливості зовнішності, догляду та утримання цих порід кішок.

Різниця у зовнішності

Сучасний зовнішній вигляд британських кішок є результатом тривалої селекції. Британську породу кішок вивели в Великобританії наприкінці 19 століття, тоді як перший висловухий кошеня був виведений в Шотландії в кінці 20 століття.

Особи породи шотландських висловухих можуть бути як з прямими, так і з звислими вухами. Кошенята з звислими вухами дуже швидко стали популярними, тоді як котів з прямими вухами використовуються тільки для розмноження. Великі і виразні, широко розставлені очі висловухих кішок роблять їх схожими на совенят. Шерсть представників цієї породи може бути як довгою, так і короткою. В основному зустрічаються особини з мармуровим, чорним, білим або блакитним забарвленням.

Головна відмінність британської кішки від шотландської - велика складка в районі шиї. Необхідно зауважити, що у британців не може бути висять вух. Колір очей британських кішок може бути помаранчевим або мідним, і, чим яскравіше, тим краще. Як і у висловухих кішок, шерсть британців густа коротка, що нагадує на дотик плюш і має добре розвинений підшерсток. Забарвлення цієї породи дуже різноманітний. До речі недавно ми писали статтю про те чи бувають британські кішки капловухими .

Різниця в характері

Який же характер властивий висловухих шотландцям і британцям? Британці, як справжні аристократи, люблять спокій і тишу в будинку. Представники британської породи подають голос тільки в разі крайньої потреби, їх голос дуже тихий, тоді як особливість співу шотландських кішок - якась скріпучесть.

Висловухі кішки є майстрами незвичайних поз. Одне з їх улюблених занять - стояти на задніх лапах, витягнувшись як сурикати. Висловухі кішки мають яскраво виражений рефлекс пріручаемості: вони швидко приживаються в новому будинку і не переносять змін. На рідкість охайні особини даної породи не терплять на собі навіть найменших забруднень. Шотландські висловухі, в порівнянні з британцями, легше піддаються дресируванню.

Обидві породи відрізняються неймовірною відданістю і любов'ю до своїх господарів. Представники обох порід є відмінними мисливцями, але вони не дуже активні і вважають за краще спокійне спілкування з господарями. І британці, і висловухі володіють спокоєм і дивовижною здатністю уживатися з іншими тваринами.

догляд

висловухий шотландець і британець відмінності

Представники обох порід мають досить густе хутро, особливо на животі, тому кошенят слід привчати до процедури розчісування. Сеанс краси краще проводити металевої пуходеркой, що має закруглені зубці. Періодичність розчісування - два рази на тиждень, але в період линьки розчісувати тварина необхідно частіше.

Шотландську вислоухую кішку з довгою шерстю необхідно купати один раз на місяць, з короткою - раз на півтора місяця. Вуха вихованця потребують пильної уваги господаря, тому що вони часто стають притулком для таких комах, як блохи і кліщі. Вушну раковину чистять у міру необхідності ватним диском, змоченим в мильному розчині, або ж спирті.

здоров'я

Здоров'я висловухих шотландець і британців теж відрізняється. Представники шотландських висловухих, які мають прямі вуха, мають на рідкість хорошим здоров'ям. їх тривалість життя може становити від 15 до 20 років. А ось власникам особин з звислими вухами необхідно спостерігати за своїм вихованцем. Справа в тому, що ген вислоухости може викликати у кішки серйозні захворювання скелета і кісток, яке буде завдавати тварині сильні болі.

Британські кішки володіють відмінним генофоном, тому у них немає серйозних проблем зі здоров'ям. Представники британської породи переважно довгожителі, так як доживають до 20 років. Єдиними протипоказаннями для особин цієї породи є протяг, посидівши на якому тварина може застудитися, і жирна їжа, так як у британців є схильність до повноти.

Схоже про кошенят

Войти

Найти








Контакты

г. Запорожье
пр. Ленина, 170-В, к. 26
Тел.: (061) 270-62-58/59
© 2009 Журнал для родителей «Чудо»